1

@Janiama No jakby pewien Holender grał choć w połowie tak dobrze jak go tu zapowiadali to było by kilka punktów więcej.

0

@Zoker Sorry ale sam właściwie nie wiem który z nich jest gorszy, CR to przynajmniej topowy zawodnik był i ego jest zrozumiałe.

0

@Herato Nawet jeśli to nie będą mieli kasy by go zwolnić.

0

@Herato Nie bo problemy były już wcześniej, transfer Neymara pozwolił na magię w księgowości, resztę już znasz.

0

@Dr_Cabasisi 34-latek z kontraktem na dwa lata, no ja za bardzo sobie nie wyobrażam żeby on w wieku 37 lat jeszcze grał. Zresztą mam nadzieję że za dwa lata to o jego powrocie będą mówić tylko zatwardziali fanboye.

0

@Vebrol Kadra Pepa a Xaviego to niebo i ziemia, a na powtórzenie sukcesów Live nie ma pieniędzy, może dasz jakiś przykład klubu z podobnymi problemami to wtedy odetchnę z ulgą.

0

@Sysia11 No jest słaby tak bardzo że trzeba będzie pewnie pożegnać kogoś kogo nie powinniśmy żegnać, rozumiesz już problem?

1

@Coutinho007 Sracz? A pamiętasz jak kpiłeś z Antka i pisałeś jakim to Depay nie będzie crackiem, dlatego nazywam cię marudą.

1

@Pawlak1992 Dość prosto jeśli skład mistrzów odchodzi albo się starzeje a twoje zakupy które powinny być obecnie liderami tej drużyny albo już wypchnięto , chce się wypchnąć , nie może się wypchnąć albo zawodzą na całej długości.

0

@Coutinho007 No ja dalej uważam że narzekacz.
No Barcelona zawsze była drużyną potrzebującą gazu a dwie dekady temu wygrywała z silniejszymi tylko jak tamci grali otwarty futbol i szedł atak za atak.

Tylko ponawiam pytanie co zmieniał mecz z Betisem przecież dwa poprzednie to też nie była dominacja i kontrola i super jakośc, choć niektórzy już elaboraty pisali jak to wspaniale jest.
Chyba że oczekiwałeś że wczoraj Barca to będzie drużyna trzy klasy lepsza niż 2 tygodnie temu no to w takim razie zmieniał wiele ale oczekiwania za duże, lekko powiedziawszy.

0

@Kamil01 Dest zarówno jakościowo jaki i mentalnie, niby mingueza to walczak, ale obrońca któremu odcina prąd to bomba z opóźnionym zapłonem.

0

@Coutinho007 A to do pokonania Bayernu potrzeba było pokonać Betis? Co to za jakieś zależności straszny narzekacz z ciecie się zrobił.

Mecz meczowi nie równy a to ze Bayern to najtrudniejszy przeciwnik nie zmieni wynik z Betisem.

0

@endriuuu2 A tego to nie wiem bo mam go w ignorowanych i nie żałuję :)

0

@POLAK12345 No to jak odwołujemy się do wieku to co tu LR pocznie z CR.

1

@sokot Na żarty może i tak ale niektórzy realnie mu umniejszają a niektórzy traktują to jak pół żart, można kogoś nie lubić ale wyśmiewanie gościa który walnął 800 goli od słabiaków to naprawdę żałosne.

1

@Emhyr Oj wejdź sobie na artykuły o nowym prezydencie Batomeu, trafisz tam na takie kwiatki jak : to będzie najlepszy prezydent w historii i inne kwiatki tego rodzaju.

2

@Hawajczyk Mnie to raczej dziwi ze dopiero teraz doszedłeś do takich wniosków, nie pamiętam nikogo kto odbierał by tej lidze jej fizyczność czy intensywność, są tam też techniczni zawodnicy, ale to nie zmienia faktu że to liga drenowana z talentów, przez co trudno tam zbudować wielkie ekipy, naturalnie oczywiście.

2

@Mati_ @norbi77 @Mr8lack @avexavi No bo przypomniało mi się ze jak trzeba było nogę wyprostować i wsadzić piłę do siatki to nie potrafił bo to przez gadki Holendra :)

0

@ferdas_rawa Sam tu przyszedłem ho ho a co to twój portal?
Piekle się nawet nie zacząłem.

No choroba wirusowa ale to nie grypa, i czy bodnar miał prawo leczyć swoich pacjentów lekiem leczyć wbrew aktualnej wiedzy medycznej, ciekawe czy mówił o tym pacjentom.

Nie nie jest z pisu ale podnosisz tu jego wykształcenie które i tak nie czyni go ekspertem od covidu a krysia akurat ekspertem od prawa jest.

Czy to odpowiedź na trudne pytania to się dowiemy za rok dwa, to jedno z tych rzeczy które chcę przekazać, drugie to to że nie podoba mi się eksperymentowanie na ludziach.


5

Fati na środek ataku i do tego skrzydła.

1

Dobra to czym różni się Depay słyszący od RK że jest słabo od Depaya który słyszy że jest zarąbiście od Xaviego?

0

@barcelonaLM Zamiast tej wyliczanki która wedle mnie jest mało trafna, raczej skupił bym się że przez większość życia JK nie był zbyt religijny.

2

@MessiIniestaRonnie Tak Jarek to największy fan Puiga ;)

0

@clyde O właśnie dobiłaś do brzegu:
W tym kraju nie mam kurde na kogo głosować powodzenia.

1

@dawidor9 Złe jest to ze w każdej chwili cię sprzedadzą.

0

@ferdas_rawa Udowodnić, to ty mi chcesz wcisnąć jakieś bajki że gość znał przyszłość i faszerował lekami na coś innego ludzi i jego plik w ekselu równasz z koncernami i tysiącami naukowców którzy dołożyli się do szczepionki.

Pytanie dlaczego amantadynę jak on to sobie wylosował, z patentami też nie trafiłeś. Co do Nature fajnie poczekajmy, jak to się wszystko rozwinie i jakie będą skutki uboczne.

dr Bodnar z tego co wiem jest doktorem z doktoratem, a Pawłowicz jest doktorem prawa jeszcze wymienić kilku doktorów prawa z pis.

0

@zuang1995 Sądzę że to plebiscyt gdzie ludzie głosują subiektywnie, a kryteria są niesprecyzowane.

0

@Wizz777 Może mają sposób na zwiększenie budżetu płacowego bez sprzedaży.

1

@Barca1992 No w Chinach mówią że cyfrowy pieniądz służy do kontroli społeczeństwa, zarówno jeśli chodzi o banalnie łatwe zbieranie informacji a kończąc na łatwym odcięciu nielubianych od kasy więc podejrzewam że pisiorom tez to się marzy.
Różnica jest taka że Chińczycy zablokowali u nich inne wirtualne pieniądze, czy w Polsce to możliwe.

0

@escarabajo A jak przyjdzie i dupy z ławki nie podniesie to też będzie lepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?