1

@urbipl No z wieloma argentyńskimi Messi ma kosę więc wcale mnie to nie dziwi.

1

@AllBundy To nie uszczypliwe pytanie, jacy poza konotacjami realowymi, bayernowymi i bvb piłkarze tak mówią?

8

@Corr Niebawem przekonasz się o tym że jednak zdrowie ponad wszystko ;(

0

@urbipl Nie chce mi się tego szukać za bardzo, ale jakiś czas temu widziałem badania że jednak uchodźcy nie odgrywają w wielu przestępstwach aż tak znaczącej roli jak pewne grupy to przedstawiają.

1

@Sensible No wreszcie ktoś to napisał, Bundesliga to liga wyjątkowo mila dla napastników, którzy jak ją opuszczają to już tak nie błyszczą (ps fanatycy to nie jest w kierunki RL on klasę dowodzi w LM)

0

@Peciak Moim zdaniem cały pion skautingu powinien poszukać nowych wyzwań, bo to nie tylko Bartomeu wybierał sobie zawodników w FM, ktoś to opiniował ktoś oglądał tych firpo emersonów gomesów denisów mine. itkd.

0

@Rewolucja123 Ta 11 to jak proszenie się o wpier... Tyle się człowiek naczyta jaki pochetino to dzban jak wystawia swoją 4 w ataku ale jeszcze wyższy poziom składu z fify.

0

@urbipl A to w Hiszpanii migrantów nie ma czy ciepłe powietrze ich zaspokaja?

0

@Ghotti Znając życie to konkurencję likwidują, bo mają układy z ludźmi od banasia.

0

@R10marquez Suarez robił za tłumacza, bo mbappe pewnie coś po angielsku duka.

0

@RobiS BB i Boston Legal.

0

@amanter Daj jeszcze co sam Johan o tej nagrodzie myślał.

0

@tomek8756 No ja się nie zgodzę "futbol i historia nieznacznie u Messiego" Toż to absurd zwłaszcza jeśli chodzi o historię.

0

@koksik2700 Nie bo byli lepsi na początku jego kariery.

0

@Schoogs Z jednym się nie zgodzę bo może i część rzeczywiście by takiego ciśnienia nie narzucała ale reszta jeszcze większe bo było by parcie by Robert miał dwie.

1

@daniel32778 A na przestrzeni 40 będą, nawet za rok ktoś może rozpocząć swój marsz po tą nagrodę,nawet 10 lat temu nikt by nie uwierzył że jeden będzie miał 7 drugi 5 gdzie rekordem było 3 ostatni raz na początku lat 90, a tu nagle dwóch kolesi zgarnia 12 a powinni mieć i 13. Nie powiedział ale będzie mu niezwykle trudno, ja obstawiam że to jego ostatnia ale kłócić się o to nie zamierzam.

0

@Fenelon Czemu ma się na FCB mścić niech tam psg wystrzela.

0

@Burza_Barca No ja bym kluczowym pytaniem które zadaje w kontekście złotej gały to ile gość z ocenii czy bukina faso itd obejrzał meczów LM i RL, swego czasu czytałem sporo informacji że dla odległych zakątków globu to w większości wróżenie z fusów, wiele lat będę pamiętał wypowiedź jakiegoś araba który z rozbrajającą szczerością przyznał że Xabi Alonso gra w Barcelonie a ta dużo wygrał i głosował na niego.

0

@DaPidejpi Nie dużo, popatrz sobie na aukcje jakie właśnie miały miejsce w Argentynie bo Diego zostawił 30 mln euro długu, i wyprzedają jego pamiątki.

A tak trochę zbaczając to nie zsiwiałbym się że zp wystawić na takiej aukcji nie można, jak i wielu innych.

0

@tristan87 Niektórzy dziennikarze aspirują by być kolegami Lewego zwłaszcza polscy :)

0

@adasko1998 No wybacz dla mnie "postawa na boisku" daje taką swobodę wyboru że nie określił bym tego przejrzystym.

4

@Ysiek A za co dostał jak nie za końcówkę w Barcy i CA, bo przecież nie za grę w PSG.

1

@Kwiatek67 Okradziony? Raczej miał gigantycznego pecha, bo był jednym z faworytów ale nikt nie ma pewności że by wygrał, chyba ze ty masz.

0

@adasko1998 Jasne? Tylko że laureaci temu zaprzeczają, raz najważniejsza liczba bramek, w innym roku MŚ a jeszcze w Innym LM.

0

Od wielu lat podśmiechuję się już ze złotej gały a dokładnej ze słabo sprecyzowanych kryteriów i coraz bardziej utwierdzam się że są niesprecyzowane celowo.

Ale dziś w radiu to był hit gadka o zp i gość wymienia za co jest:
Trofea indywidualne(nie wiem czemu nie nagrody) Trofea drużynowe, wpływ na drużynę, fair play i na końcu hit ......................cała dotychczasowa kariera, nie no nie wiem czy oni to sobie wymyślili czy tak gdzieś to rzeczywiście jest podane.

1

Już mając problemy na innych pozycjach w obronie to nie dziwię się męczenie były z Albą*a raczej braku oszczędzania go.

1

Od stycznia po kontuzji będzie też Wague, tak tylko w ramach przypomnienia, bo swego czasu miał liczne grono fanów.

0

@Kamiloza91 To zależy, jak będzie wyglądała wymiana pokoleniowa, jaka będzie skuteczność transferów. Ogólnie tam też szału nie ma więc rzeczywiście te 2-3 sezony to bezpieczne prognozy. Ale jak tam wszystko wypali to wraz z nowym stadionem mogą odjechać nawet na dekadę

0

@Derean Ja inaczej jeśli rozbijesz sobie piłkarza tak jak robią to gry na cyferki to Messi na pewno jest najlepszy.

1

@Rewolucja123 Już po poznaniu skaldów pierwszego meczu Xaviego pomyślałem sobie że ci co grają to fajnie ale muszą mieć na uwadze że jest szpital za to ci którzy nie grali a nie mają mniej niż 20 lat to są w trudnej sytuacji, jak dla mnie Puig jest w coraz gorszej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?