Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@urbipl No z wieloma argentyńskimi Messi ma kosę więc wcale mnie to nie dziwi.
1
@AllBundy To nie uszczypliwe pytanie, jacy poza konotacjami realowymi, bayernowymi i bvb piłkarze tak mówią?
8
@Corr Niebawem przekonasz się o tym że jednak zdrowie ponad wszystko ;(
0
@urbipl Nie chce mi się tego szukać za bardzo, ale jakiś czas temu widziałem badania że jednak uchodźcy nie odgrywają w wielu przestępstwach aż tak znaczącej roli jak pewne grupy to przedstawiają.
1
@Sensible No wreszcie ktoś to napisał, Bundesliga to liga wyjątkowo mila dla napastników, którzy jak ją opuszczają to już tak nie błyszczą (ps fanatycy to nie jest w kierunki RL on klasę dowodzi w LM)
0
@Peciak Moim zdaniem cały pion skautingu powinien poszukać nowych wyzwań, bo to nie tylko Bartomeu wybierał sobie zawodników w FM, ktoś to opiniował ktoś oglądał tych firpo emersonów gomesów denisów mine. itkd.
0
@Rewolucja123 Ta 11 to jak proszenie się o wpier... Tyle się człowiek naczyta jaki pochetino to dzban jak wystawia swoją 4 w ataku ale jeszcze wyższy poziom składu z fify.
0
@urbipl A to w Hiszpanii migrantów nie ma czy ciepłe powietrze ich zaspokaja?
0
@Ghotti Znając życie to konkurencję likwidują, bo mają układy z ludźmi od banasia.
0
@R10marquez Suarez robił za tłumacza, bo mbappe pewnie coś po angielsku duka.
0
@RobiS BB i Boston Legal.
0
@amanter Daj jeszcze co sam Johan o tej nagrodzie myślał.
0
@tomek8756 No ja się nie zgodzę "futbol i historia nieznacznie u Messiego" Toż to absurd zwłaszcza jeśli chodzi o historię.
0
@koksik2700 Nie bo byli lepsi na początku jego kariery.
0
@Schoogs Z jednym się nie zgodzę bo może i część rzeczywiście by takiego ciśnienia nie narzucała ale reszta jeszcze większe bo było by parcie by Robert miał dwie.
1
@daniel32778 A na przestrzeni 40 będą, nawet za rok ktoś może rozpocząć swój marsz po tą nagrodę,nawet 10 lat temu nikt by nie uwierzył że jeden będzie miał 7 drugi 5 gdzie rekordem było 3 ostatni raz na początku lat 90, a tu nagle dwóch kolesi zgarnia 12 a powinni mieć i 13. Nie powiedział ale będzie mu niezwykle trudno, ja obstawiam że to jego ostatnia ale kłócić się o to nie zamierzam.
0
@Fenelon Czemu ma się na FCB mścić niech tam psg wystrzela.
0
@Burza_Barca No ja bym kluczowym pytaniem które zadaje w kontekście złotej gały to ile gość z ocenii czy bukina faso itd obejrzał meczów LM i RL, swego czasu czytałem sporo informacji że dla odległych zakątków globu to w większości wróżenie z fusów, wiele lat będę pamiętał wypowiedź jakiegoś araba który z rozbrajającą szczerością przyznał że Xabi Alonso gra w Barcelonie a ta dużo wygrał i głosował na niego.
0
@DaPidejpi Nie dużo, popatrz sobie na aukcje jakie właśnie miały miejsce w Argentynie bo Diego zostawił 30 mln euro długu, i wyprzedają jego pamiątki.
A tak trochę zbaczając to nie zsiwiałbym się że zp wystawić na takiej aukcji nie można, jak i wielu innych.
0
@tristan87 Niektórzy dziennikarze aspirują by być kolegami Lewego zwłaszcza polscy :)
0
@adasko1998 No wybacz dla mnie "postawa na boisku" daje taką swobodę wyboru że nie określił bym tego przejrzystym.
4
@Ysiek A za co dostał jak nie za końcówkę w Barcy i CA, bo przecież nie za grę w PSG.
1
@Kwiatek67 Okradziony? Raczej miał gigantycznego pecha, bo był jednym z faworytów ale nikt nie ma pewności że by wygrał, chyba ze ty masz.
0
@adasko1998 Jasne? Tylko że laureaci temu zaprzeczają, raz najważniejsza liczba bramek, w innym roku MŚ a jeszcze w Innym LM.
0
Od wielu lat podśmiechuję się już ze złotej gały a dokładnej ze słabo sprecyzowanych kryteriów i coraz bardziej utwierdzam się że są niesprecyzowane celowo.
Ale dziś w radiu to był hit gadka o zp i gość wymienia za co jest:
Trofea indywidualne(nie wiem czemu nie nagrody) Trofea drużynowe, wpływ na drużynę, fair play i na końcu hit ......................cała dotychczasowa kariera, nie no nie wiem czy oni to sobie wymyślili czy tak gdzieś to rzeczywiście jest podane.
1
Już mając problemy na innych pozycjach w obronie to nie dziwię się męczenie były z Albą*a raczej braku oszczędzania go.
1
Od stycznia po kontuzji będzie też Wague, tak tylko w ramach przypomnienia, bo swego czasu miał liczne grono fanów.
0
@Kamiloza91 To zależy, jak będzie wyglądała wymiana pokoleniowa, jaka będzie skuteczność transferów. Ogólnie tam też szału nie ma więc rzeczywiście te 2-3 sezony to bezpieczne prognozy. Ale jak tam wszystko wypali to wraz z nowym stadionem mogą odjechać nawet na dekadę
0
@Derean Ja inaczej jeśli rozbijesz sobie piłkarza tak jak robią to gry na cyferki to Messi na pewno jest najlepszy.
1
@Rewolucja123 Już po poznaniu skaldów pierwszego meczu Xaviego pomyślałem sobie że ci co grają to fajnie ale muszą mieć na uwadze że jest szpital za to ci którzy nie grali a nie mają mniej niż 20 lat to są w trudnej sytuacji, jak dla mnie Puig jest w coraz gorszej.