Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szymon351 łatwo powiedzieć i atakować Pique Busquetsa i Albę tylko że problem jest taki że goście którzy powinni być liderami Barcy albo już odeszli albo nie można się ich pozbyć, próby wymiany pokoleniowej przez Bartomeu zakończyły się katastrofą, popatrz sobie na te ruchy część się nawet broni na papierze ale na boisku była tragedia.
0
@MrPGG No walki nie zabrakło też Gaviemu właściwie to tylko walczył.
10
@michal26 Ha ha ha no na pewno ci dadzą za nich jakieś pieniądze.
Część wymienionych za 300!!!! Skąd ty chcesz przytulić tyle pieniędzy za 34 35 33 letnich zawodników, do tego już widzę jak MC i PSG biją się o SR i Umtitiego coś za dużo wypiłeś po porażce.
kolejki to będą ale po Pedriego Araujo i FDJ a nie po starych zblazowanych gwiazdorów.
0
@pax A może wyolbrzymiamy słowa, bo dla części ludzi słowa Koemana robiły z "cracków" kopaczy, jak to miało na przykład miejsce gdy Depay musiał tylko wyprostować nogę by zdobyć gola. I nikomu nie przeszkadzało że znalazł się w sytuacji 100% tylko to że przestrzelił tzw. patelnię bo Koeman wmówił mu że jest słaby. I to nie tak ze nie rozumiem zarzutów do budowania w ten sposób atmosfery jeśli tak to można nazwać.
0
@arkasath No piszę ot tym od dawna, obecnymi liderami kadry powinni być patrząc na transfery Umtiti Cou Antek Depay do tego wspierani przez zawodników 23-26 a też ich trochę jest ale większość transferów Barto które nawet broniły się na papierze to kompromitacja.
0
Liczę że Fifa jakiś ban na transfery 10 na najbliższą dekadę Barcelonie zafunduje, bo to przechodzi ludzkie pojęcie, cały dział skautingu powinien być na taczce wywieziony za opiniowanie tych transferów.
0
@Transu96 no a za co ZP dostał bo przecież nie za grę w PSG, a jak na razie to jest średnio a w mediach odgłos że słabo.
0
@Sau_Ron No ja bym raczej nie napisał że LR ceni doświadczenie, wręcz odwrotnie chciała by grać juvenilem i jest święcie przekonana ze na koniec sezonu w gablocie były by puchary, bo przecież: ulubione powiedzenie "Gorzej nie będzie", a jest k coraz gorzej.
0
@macio_944 Pomijam czy FDJ ma prawo tak myśleć patrząc na jego formę, jego agent za to powinien z ich perspektywy szukać im klubu nowego, podobnie z Arujo jeśli czuje się już na siłach na najlepsze obecnie kluby to jego agent również powinien się rozglądać, obecnie to jakby klub chciał kogoś sprzedać to kolejka się ustawia ale akurat po tych co muszą zostać.
0
@Hubsao A widzisz różnicę jak ich Xavi pompuje? Bo powinna być duża.
0
@sevs No niektórzy pisali że gorzej niż Antek czy Duńczyk zagrać się nie da, już tak nie piszą.
0
@barcelonaLM Przecież nikt się nie nastawiał na triumf w LM, chodziło by się z grupy wyczołgać przytulić 20 baniek i dostać manto, każdy związany z klubem mówiący co innego opowiadał bajki.
0
@zadafcb A to on nie jest po części odpowiedzialny za to co się teraz dzieje, bo dla mnie tak.
18
Nie będę pisał o puszczonej bramce bo każdy to widział, ale to co ter Stegen zrobił w 3 minucie to jest piłkarski kryminał, i przez to najważniejszy nasz zawodnik już musiał grać inaczej.
1
@GeneralXavi Myślę że Xavi za mało wie jak ma grać pomocnik w Barcelonie by Rysia odblokować, może jakiś legendarny piłkarz z pomocy zostanie trenerem....
0
@ElTomas A masz jakieś inny pomysły z takim Depayem, może luuk albo dest goleador.
0
@Bobo25 To nie problem że tracimy bramki bo tak to wszyscy by grali samymi ŚO w obronie tylko jakie to bramki.
0
@gumaz Masz w tiki-tace że jeszcze gola nie strzelił więc to nie jest znowu jakie wielkie ryzyko.
1
@Ptasior Nie wiem również, ale na pewno powinna pomóc by nie mieć sylwetki puiga.
2
@macio_944 Szkoda bo choć rzadko oglądałem ich kanał to był mój ulubiony gość z ekipy, no i chyba najbliższy z całej tej ferajny jeśli o chodzi o ogrywane starsze tytuły.
0
@Transu96 Jednak gothic ryje banie nie grałem od premiery dwójki a i tak pamiętam.
0
@AmigoBlancos Jako że straty finansowej realnie nie odczuję, to brak dwumeczu z silnym rywalem, bo właściwie na tyle się nastawiałem na początku sezonu, wyjście z grupy.
0
@Emhyr No ok jak dla mnie to zdecydowanie za wcześnie na takie opinie, zwłaszcza że on tak naprawdę jest niesprawdzony z tymi największymi, ludzie za szybko nazywają kogoś topem czy szrotem.
Z parą VVD też nie do końca się zgodzę każdemu z nich wolał bym dobrać innego partnera niż ustawiać ich razem.
0
@michal26 Ty pasujesz na króla, jak będzie głosowanie to wywołuj.
0
@Yoshi94 Antek a wraz ze strzelaniem karnych to on pewnie miałby więcej goli niż Holender.
0
@FC1899Barca Phi jakby Polskę dali to bym wiedział.
0
@Emhyr Szczerze dla mnie to odważniejsze jest pisanie o nim jak ty to piszesz, ale rozumiem to podejście każdy kibic podświadomie najlepszego zawodnika Barcelony klasyfikuje jako gwiazdę, a czy miałby miejsce w najlepszych drużynach to już dyskusyjna sprawa. Pewnie, niech schowa tego lewego później Benzeme kilka razy to pod koniec sezonu te słowa będą uprawnione.
A co do tego co napisałem wyżej to żaden crack w obronie nie naprawi błędów całej formacji, ok można być jak Puuyol i stanowić ostatni bastion jak w meczu z Realem gdy kilkukrotnie ratował ciałem bramkę ale tak się nie da robić w dłuższej perspektywie tym bardziej że rywale nie śpią.
No i kolejna sprawa im zawodnik lepszy tym więcej czasu mu się poświęca na odprawach i to bardzo często oddziela gwiazdki od gwiazd, gwiazdki po rozpracowaniu nie są już takie dobre.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr Nie chyba że już w czerwcu będą mieli kasę na dwóch fajnych zawodników którzy wypalą, w innym wypadku ta młoda kadra będzie potrzebować więcej niż 2 lat no i jeszcze Busuetsa i Pique już nie będzie, można im wiele zarzucić ale wciąż są podstawowymi zawodnikami.
Nie chcę krakać ale Balde Araujo Garcia Dest to raczej żadnego wielkiego zespołu do kieszeni nie schowają a jak przed nimi będzie biegał Nico z Gavim to mimo iż to są talenty braku doświadczenia nie oszukasz.
0
@equwesta A i to zwiastuje upadek klubu i Laporty, ciekawe wnioski wyciągasz.