0

@VeB 1899 Przecież nie ma kontuzji, bo skurczy tak się nie kwalifikuje, chyba że mnie coś ominęło dziś.

0

@endriuuu2 To ogarnij jakąś emerytkę w okolicy z piwnicą bo na tym interesie nie stracisz.

0

@Zoker Trochę jestem w szoku że w 10 nie ma MU i Milanu.

0

Jedyne plusy barcy to potencjalny lider od zaraz i pewny skład nawet z nogą w gipsie a tak to raczej barcę trzeba omijać szerokim lukiem bo odbudowa może potrwać dwa albo i pięć lat.

1

@Fabik87 @kaamil1910 A możesz sobie zmarnować tez pół kariery próbując coś wygrać.

0

@michal26 Ja piszę o Polsce i na wiązaniach do holocaustu.

0

@Waslak12 Ale segregacja ludzi istnieje od dawna chyba że nie zauważyłeś, a lokalnych Auschwitz to jakoś w Polsce nie ma.

0

@michal26 I dlatego lewica kilka lat po upadku komunizmu doszła do władzy i wprowadziła nas do UE i po części nato a jkm odbijał się latami od sejmu jakoś dobrobytu też nie było.

Z tym katolickim krajem to też bym nie przesadzał wedle kryteriów kk to może mamy 30 procent katolików.

1

@IronSanHybrid Dopytaj jak tam relacje z kanarami i o tricki na black friday i wszystko będzie jasne.

6

@Waslak12 Każdy Polak który przyklaskuje tego typu odwołaniom ma na prawdę problemy po kopułą, duże problemy.

0

@Naturopata Skoro tak to czemu nie ma 50 latków czynnie grających w piłkę w MC PSG Bayernie?

0

To że najlepszy był to nie problem, problem jest taki że niektórym się nie chciało z Bayernem a co dopiero z Boca, poczekał bym z wyciąganiem wniosków bo zaraz się może okazać że trzeba będzie odszczekać, bo jednak mało jest tych 38 latków wciąż grających na wysokim poziomie.

0

@anxted Czy to rzeczywiście lepszy wynik od Alby.

0

@ViscaBarca123 Było by fajnie gdyby oprócz nazwiska i imienia był też nick by oceniającego wywołać.

0

@hazo428 13 strat na skrzydłowego to wcale nie jest tak dużo, ba był mecz że Alba łapał 2 z przodu.

6

Cóż ogólnie to nie lubię takich spięć jakie generował Gavi ale z drugiej strony jak nie idzie to trzeba gryźć nie tylko trawę no i impuls na plus choć niektórych w tej kadrze to nawet podwójna suszarka z prawej Puyola a z lewej Fergusona by nie zmotywowała.

0

@DwubiegunUwu O nie napisz że żartujesz że ryzykował byś jego zdrowie w takim czymś.

0

@D10SLEO Jest wizjonerem ale to nie jest równoznaczne z byciem najlepszym, w LM odcina mu prąd.

0

@Pawel13sz No wcale nie skoro młodziak z Francji nie potrzebował wiele czasu by odesłać go na ławkę, był świetnym pomocnikiem grającym w obronie ale słabym ŚO. Maniera z idę na raz i ciągłe problemy z trzymaniem linii spalonego dyskwalifikują go jako świetnego obrońcę do tego braki w cm, no i styl Barcy bardzo mu pomagał.
Uchował się tak długo na obronie bo zubi nie potrafił kupić ŚO. Tak jako pomocnik wyróżnił się wyprowadzeniem no i wślizgi na poziomie mistrzowskim ale to wciąż za mało.

0

@Messibestplayerintheworld C za brednie na pewno ten mecz był decydujący a dziennikarz obok Laporty siedzi i ogląda.

1

@agaFCB No zęby mu pięknie błyszczą.

0

@Strays77 Nie do końca różnica jest minimalna 8 do 6 na korzyść Brazylijczyka

w LL Wague 4 mecze 314 minut Douglas 3 mecze 112 minut
w LM Wague 2 Mecze 90 minut Douglas 0
PK Wague 0 Douglas 5 266 minut

Tylko że brazol spędził w Barcy 2 lata a Wague pół, i to on grywał w ważniejszych meczach

0

@Strays77 Zgubiłeś Wague który wraca w styczniu do zdrowia notabene.

0

@cules100pro Szkoda z tobą dyskutować bo wszystko upraszczasz i nie piszesz dokładnie o co ci chodzi.

Co to znaczy ciągnąć na plecach w kontekście piłkarza no tak to oczywiście chodzi o marketing i PR to przecież było jasne, a ja głupi myślałem ze chodzi o granie w piłkę.

W sezonie 02/03 nie było w kadrze R10 ~_~

No to "natomiast Barcelona w największym kryzysie w historii" czy tylko większym od obecnego, no właśnie jak tu z tobą dyskutować skoro sam nie wiesz co piszesz.

0

@Tomo_95 Ok ja to rozumiem ale to co innego niż jakby w ogóle nie przyjął żadnej dawki wtedy rzeczywiście można by tu zacząć stawiać kolejne ołtarze teoriom spiskowym.

0

@ranger3120 No z artykułu wynika ze jest zaszczepiony ale jedną dawką.

0

@DonMatteo901 Oglądał bym jakby jego siostra była laską, bo pewnie będzie jej sporo w tym serialu :(

0

@Image Przynajmniej za pół darmo, to można ryzykować.

5

@Pawel13sz Nie bo Mbappe a na końcówki haaland.

0

@cules100pro Pierwsze to największy kryzys wymyśliłeś, dwa że ta drużyna jechała na plecach R10, dwie bajeczki. Obecnie żaden ŚO nawet nie stał przy Rafie który przychodził razem z Ronim. A ja nawet nie zacząłem wyliczanki.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?