0

@chavez Każdy dobry trener a EV jest bardzo dobrym odbije się od PZPN jak zobaczy ile mogą płacić, to takie puste dywagacje.

0

@Gaucho Jest Wague który nie tak dawno miał tu liczne grono fanów.

0

@masq Jak mnie pamięć nie myli to wszystkie te poprzednie szacunki źle się kończyły, więc to może nie Pruna wydłużył tylko realnie oszacował powrót.

0

@Tridente2015 No ale jakie wpływy liczysz, bo zejście z pensji to nie jest wpływ. To ja napisałem o hohlandzie.

1

@Comentateiro No to zapytaj rodziców i dziadków czy dało się 40 lat temu w Polsce cokolwiek załatwić nie będą c cwaniaczkiem kombinatorem czy spryciarzem. Ba w wielu sprawach i miejscach w Polsce wciąż trzeba nim być.

0

@Tridente2015 Jakie wpływy? Ile wart jest Pique czy Busquetsa jeśli wpływy to kwoty jakie można za nich dostać? Za czterech kapitanów to nawet 1/4 hohlanda nie będzie.

0

@waletpl No ci którzy dbają o swój PR i markę w sieci na pewno, a czy wszyscy piłkarze ak tego pilnują to już nie jest takie pewne.

0

@michal26 No Ansu toteż l4 ostatnio siedzi, brakuje nam również LO i zastępcy Busquetsa.

1

@Pawel13sz Ale bym pośmigał na rowerku dawniej.

0

@Kamiloza91 No mnie w dexterze właśnie najbardziej denerwował jego syn a właściwie brak pomysł na niego, bo ogólnie to był lalką która trochę przeszkadzała w hobby tak jak praca .

0

@Reden Gościu książki to ja mogę o Garrinchy czytać a nie o czasach które oglądałem. I akurat dawnej oglądałem wiele lig i drużyn i widziałem wiele wybitnych par ŚO a para Pique-Puyol nawet jeśli to ustępowała im niewiele.

A i panie ekspercie od książek zarówno para Rio-Nemanja jak i Terry-Carvalho (może czytałeś o nich w książkach) to pary zawodników prawo nożnych wygląda na to że ich trenerami to jacyś dyletanci byli że tak ich dobrali, a wszyscy którzy uważali ich za wybitne duety czytali za mało książek i nie wiedzieli nic o budowaniu składów ha ha ha ha
A twój idol jak do pary miał Varane to który z nich był lewonożny.


To daj mi tą statystykę która udowadnia że Puyol to tylko charyzma +ustawienie
No nagranie może być faktem jak coś z niego jest niepodważalne jak strzelcy goli, ale ogólne wnioski wyciągnięte po jego obejrzeniu to nie fakty tylko opinie, co doskonale pokazały twoje komentarze jak nie zgadzałeś się z ocenami po meczach czy ogólny odbiór formy zawodnika https://www.fcbarca.com/97480-sergio-busquets-dla-opornych,dyskusja-9299242.html#comment-9300128
https://www.fcbarca.com/97859-oceny-za-mecz-z-realem-sociedad,dyskusja-9399214.html#comment-9399214

No kończ ja będę miał koszmary po tym podkreśleniu "" bo jak widzę dalej uważasz że opinia(ZWŁASZCZA TWOJA) to fakt. Bo ja o Pique i jego talencie napisałem swoją opinię.
Masz powinno pomóc https://mysleniekrytyczne.edu.pl/czym-sie-roznia-fakty-od-opinii-tabela-z-roznicami/
Szkoda czasu na zaślepieńców. A i Ja nigdzie nie odchodzę zresztą jestem na tej stronie 6 razy dłużej.

0

@Bzyczekk Co to za dyrdymały, widziałem wiele wpisów śmiejących się z żulenia Barcy.

0

@Filipfcb2000 Może też być tak że część młodych się już nie rozwinie a ci lepsi wyjada na wyspy i tyle z tej kadry. No i wciąż grają Pique Busquets i Alba co jak odejdą czy będą klasowi zmiennicy, i najważniejsze zostaniemy z super młodym składem bez żadnych liderów w najlepszym piłkarskim wieku, trochę już oglądam piłkę i nie pamiętam by drużyny dzieciaków coś zwojowały.

0

@Reden Nic nie pisałem odnośnie lepszej nogi obrońców dlaczego już drugi raz się o to do mnie czepiasz? A jak chcesz poznać moje zdanie to zarówno duet prawo nożnych Rafa-Puyol jak i Puyol-Pique wygrała wszystko więc żadnych problemów nie widzę.

Misiu to nie jest fakt tylko twoja opinia po obejrzeniu meczu, tłumaczyć możesz sobie tysiąc razy.

No nie wiem czy mam wiedzę ale oglądałem ich na wiele lat i to topowi obrońcy, no jeśli dla ciebie Puyol to tylko charyzma i ustawienie to twoja opinie jest dla mnie absurdalna, Puyola miałem szczęście oglądać od początków jego kariery a twój opis jego atutów budzi tylko moje politowanie. Pique choć nie przepadam miał prawdopodobnie największy talent ze wszystkich ŚO w ostatnich 30 latach a to ze nie potrafił utrzymać się na topie nie zmienia tego że przez tyle lat był ŚO Barcelony i Hiszpanii tego nie da się zrobić będąc słabym obrońcą, nie wiem jak oni cokolwiek wygrali jak wedle ciebie na środku obrony grali przeciętni w obronie zawodnicy.

0

@Herbert No to ty w tym kierunku podążyłeś, pytałeś jaki ma sens, no to pytam ponownie jaki sens był w pisaniu o transferze Ferrana, są przecieki kontrolowane czy nie wymysły czy nie to piszą.

0

@michal26 Nie no nie patrz w tym roku patrz na skład osobowy jak on klub przejmuje. I bynajmniej nie twierdzę że w MC jest łatwo wręcz przeciwnie PL to najbardziej wyrównana liga w jakiej konkurował Pep.

0

@michal26 No z bayernem to ciężko być poza podium w Niemczech, pan trener na pewno ale w LM jego odchyły poważnie rysują ten obraz.

0

@Reden No pewnie że byli wybitnymi obrońcami a ramos to akurat dość średni przykład bo on pół swojej sławy zawdzięczał strzelonym golom, jakimś dziwnym przypadkiem to on biegał jako prawy obrońca a nie prosi grali na środku obrony.

Mylisz fakt z opinią, a to poważny problem.

0

@Herbert No bardzo śmieszne, łatwiej przecież kupować od PSG.

0

@Reden Puyol z Pique nie byli "prosami" defensywnymi masz szansę na najgłupszy komentarz dziś.

0

@Pawlak1992 Z jakiegoś artykuły wynikało że drożej jest zerwać umowę, ale gdyby potrzeba było wzmocnień na już to bardziej opłaca się zerwać bo płatności się rozłożą w czasie, no ale zerwanie to ostateczność bo generuje sporo innych problemów i nad tym tam się cały czas dumają.

0

@Katalończyk 99 no o FFP a to coś zmienia?

0

@Herbert Zawsze można powtórzyć akcję arthur-pjanić. A jaki był sens pisania o kupnie przez Barcę Ferrana? Bo tu drugi klub nie miał żadnych problemów finansowych.

0

@RomanHoffer No na pewno problem z zasilaczem . Wiesz że od marca wchodzi DVB-T2/HEVC

1

@norbi77 Raz w Polsce to już bardziej tradycja świąteczna niż realne przeżywanie święta religijnego, dopytaj kolegę jak to wygląda bo wcale nie było by to dziwne gdyby był większym hipokrytą od ciebie.
Dwa niech sobie kolega zobaczy jak na świecie wyglądają święta zwłaszcza przykład Japonii (1%chrześcijan) znamienny. A w Polsce wciąż ludzie tkwią w jakimś dziwnym cyrku.

No i najważniejsze skoro rodzina najważniejsza to olej gościa.

0

@Gaucho Dias/Rudiger na atak żółw albo hohland nie mam preferencji, choć rok temu wybrał bym harrego.

0

@DLFCB Oraz prawdziwa opcja ignoruj.

0

@Borneo No słabo jak kraj ma inflację prawie sto lat.
Średnia inflacja na przestrzeni ostatnich stu lat wyniosła 105 proc.!

0

@BARCA1899Messi A wyciekły te informacje od razu? Bo a nie pamiętam na przykład, a pamiętam presję na barto by przedłużał, największym problemem była niska klauzula którą dostał przy transferze.
Teraz też może być tak że lekarze odradzają a w interesie klubu jest by się o tym nikt nie dowiedział.

0

@Rekker Tak jak powątpiewał @pioz123 Gaya ma kontrakt do 30 czerwca 2023 roku, więc to co piszesz to raczej półprawda (bo raczej badają piłkarza czy będzie wywierał presje) no i jeśli dobrze pamiętam to musiała by poinformować Valencję a ta zgodzić się na negocjacje z Gayą i wiedział by o tym cały świat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?