Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Ale dlaczego robisz podział Europa Brazylia, przecież kibiców Europejskich też interesował Neymar, zrób podział Brazylia-Norwegia, zrób podział jakim rynkiem dla Nike jest Brazylia a jakim Norwegia zrób podział na media społecznościowe, absolutnie młody Norweg to nie była postać jak Neymar.
Koszulkowo to też na pewno rynek Brazylijski da więcej niż norweski.
0
@barcelonaLM A kto rozbił właśnie lewice jak nie tusk, nie będzie tyranii dobre zapewne nic śmieszniejszego dziś nie przeczytam.
2
@antymadridista100 Iniesta/Xavi złota gała to był przekręt w biały dzień że nie dostał którychś z nich.
0
@barcelonaLM Czytałem artykuł że kazali ludziom jeść czarne łabędzie ptaki ozdobne :(
0
@doc Bayern i wymagania gościa, wiadomo już że fejk.
6
@PatrychoO Jego sprawa, ale jak będzie się przekręcał na boisku to już nie będzie jego sprawa, jak jest nawet 0,5 % szans że może umrzeć jako piłkarz to nie powinni mu pozwolić grać.
0
@Emhyr "Przyjście Haalanda marketingowo byłoby większym BUM od Neymara."
0
@Emhyr Absolutnie nie, chyba że nie wiesz co to za państwo Brazylia.
0
@messi564 To w takim razie szkoda na niego minut i lepiej je dawać kolejnym dzieciakom które mają potencjał na pierwszy skład w przyszłości albo na pomocnika 4-5.
0
@blodziakk Bo hohland to bajka i wiele pozytywnych wydarzeń by się musiało nałożyć by on do Barcy przyszedł.
0
@patrykzmc2000 Chyba ci się z Messim pomyliło, Moneymar podpisał pierwszą w 2013 i kolejną w 16 normalna praktyka gdzie przedłuża się dwa lata przed końcem umowy, by uniknąć jaj jak z Mbappe i Demblele.
0
@Maker0 Bo to zapewne nie są ich realne oczekiwania tylko jak to wygląda zawsze startują z najwyższej, być może są lepsi i sprawdzeni ale on jest za darmo i wciąż można napisać że jest potencjał.
No nie pokazał co nie przeszkadza mu wrócić ze szpitala i i tak być albo najlepszym albo jednym z najlepszych i to jest największy problem. A akcją z Ferranem się skompromitowali w klubie.
@Sysia11 No tą Barcą B pokazałaś wiedzę ha ha ha
0
@kejdzi No to w ogóle trzeba się przestać wypowiadać , bo nikt na tej stronie nie grał na takim poziomie, nie trenował na takim poziomie, nie zarządzał taką instytucją.
1
@Nope No Suarez przy hohlandzie to mistrz techniki użytkowej.
1
Lider który boi się konkurencji prawdziwych gwiazd, no tak to pasuje to do Barcelony ostatnich 4 lat.
0
@Drozdu7 Cóż mnie przekonuje opcja o pozorowaniu wielkości, w hohlanda nie wierzę a jeśli rzeczywiście chce być jedynym liderem zespołu i boi się Mbappe to nie wiem czy chcę kogoś takiego na lidera.
0
@AlwaysBlaugrana No alemany top i Laporta zawalili tą sprawę koncertowo a jeśli prawdą jest że chcieli opcję zwrotu to nawet nie wiem jak to opisać.
Wiem że wielu się tu oburzy ale ja się zgadzam z agentami demblele w kwestii torresa, oni już mieli wszystkie karty w ręce a ww panowie dali im jeszcze kolejny atut.
Fati to ma podobne problemy zdrowotne do Demble Depay to na razie cieniutko a Duńczyk pewnego poziomu nie przeskoczy, ja uważam że Dembele do czerwca musi grać, w top 4 nie jesteśmy a młodzież w kazdej chwili może spuchnąć.
0
@Mizander A to zakładasz że potencjalnie zainteresowani nie są świadomi listy jego urazów, ciekawe.
0
@william_wallace Angora numer z ostatnich 4 miesięcy. Pozdrawiam.
0
@Vamosdembouz Jedyna opcja to dogadanie się z moderacją usunięcie konta i założenie nowego.
0
@Zag Obaj średnio pasowali by do stylu do jakiego się dąży w Barcelonie, właściwie to nie wiem czy Hohland nie jest lepszym wyborem. W obecnej sytuacji i tego jak gramy nie było by problemu z żadnym ale znów hohland lepszy.
0
@Joe_Pesci No fajnie to brzmi tylko że 99% piłkarzy może pomarzyć o jego trofeach.
1
Czym ten Torres zasłużył na miano cracka?
1
@Coutinho007 +Mingueza nawet jego niska pensja nie ratuje.
0
@kaamil1910 Nie ma podjazdu do Brazola z Liverpoolu.
0
@MarFan Ja też, dlaczego tylko legendy dwóch klubów? Gdzie Zanneti z Interu i Totti z Romy.
1
@Rothan1 W takim sensie
https://www.fcbarca.com/83194-atletico-mamy-dosc-zachowania-barcelony-w-sprawie-griezmanna.html?utm_source=mainNews&utm_campaign=hotTopics
0
@arasz1819 No ok ale zobaczymy ile klas będzie lepszy jak będzie miał tyle lat co CR obecnie.
0
@Kondziubarca Nie tylko mundial się zbliża, jego ostatni.
1
@DIPENNN Nie tylko presja, on potrzebował drużyny ustawionej pod siebie, nie wiem kto wpadł na ten genialny pomysł jak w klubie był Messi.