Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 Ok ja nie mówię żeby go nie brać ale widzę poważny zgrzyt w tym przypadku, można się śmiać z agentów Dembele jak wypominali Ferrana, to samo będzie z agentami większości graczy ot wymówka że nie ma tyle kasy ile chce Araujo będzie nieaktualna, część piłkarzy jak Depay na pewno nie wzruszy tylko ramionami, na fajt że on musiał schodzić a kogoś ojciec zalicza 30 mln premii.
0
@FCBparasiempre Już pomiń kwestie finansow, jak wytłumaczysz jego pensję drużynie, jak wytłumaczysz premię dla ojca.
0
@Djzordon Tak sam będzie grał.
0
@normasubiektywna No BB to trzecia liga martin grał w pierwszej, jakiś błąd poznawczy macie.
0
@DonMatteo901 A gdzie oni tu się do konfy zgłaszają??? Raczej ordynarnie podjechali im projekt coś co dzieje się w polskim Sejmie cały czas od wielu lat no ale 17 letnim wyborcom konfy takie rzeczy się nie mieszczą w głowie.
0
@Janek_7 Gdyby to było takie proste.
1
@AllBundy Tak skasuje tego który na czerwone ma immunitet.
0
@Oskar00 Próba gry której większość zawodników nie trenuje w Barcelonie to jak nie wychodzenie na boisko.
4
@BART97 Nie musi być godny zaufania ale powinieneś słuchać co mówi bo jego słowa mają realne przełożenie na twoje życie.
0
@Pilka_jest_okragla A mnie się to nie podoba, niech powalczy o lidera z Mbappe boi się rywalizacji? A w barcy ma dostać status lidera śmieszne, no i wytłumacz w szatni jego pensję....
1
@Comentateiro To gdzie ten lek, bo chyba nie piszesz o szczepionce, panie świadomy.
0
@michal26 No dla mnie to nie jest w żadnym stopniu dziwne, to wciąż będzie konto tych samych ludzi gdzie będą chcieli propagować swoje hasła w dłuższej perspektywie te same co poprzednio, a które fb nie leżą, nie wiem kto wygra w tej wojence ale jak polecą konta całego otoczenia konfy to płacz będzie trochę kuriozalny, przynajmniej dla mnie.
0
@Bacek700 Nie nie do tego biję wręcz przeciwnie stano pomógł przywrócić nejmanowi rozpoznawalność a wśród młodych w ogóle pomógł go odkryć części ludzi.
@Piernik Jakimowicz też tam był ekspertem a dla większości ludzi to zapomniana persona była. Co do "lewaków" to tak oni byli znani ale głównie w swoim środowisku stano dał im dużo większe zasięgi.
0
@Adi123456789 No skoro tego nie widziałeś przez ostatnią dekadę to nawet kolejne 500 spotkań nie pomoże.
0
@Przemek2323 Myślę że paski tvp mają inne zdanie niż ty.
0
@Peszko07 Konkurencja dla caritasu od pisu.
0
@DamianBarcaCule łatwiej takie rzeczy robić jak masz graczy na światowym poziomie do tego liderzy kadry są w najlepszym wieku, mają kupę doświadczenia i elastyczną taktycznie kadrę. Obecna kadra nie ma żadnego z tych atutów, a podobny wynalazek to chyba byłby na minus niż na plus.
0
@Jakchcesz No nie bo były setki które też odbębniły LM a nie grają na wysokim poziomie a część nie gra wcale.
0
@Zoker A to koeman go zarejestrował, wszystko jasne. A może tak decydował pan top i koleś którego wzruszyły łzy umtitiego
0
@Dzemix111 łatwy wybór, pora zacząć żyć przyszłością a nie wciąż odwoływać się do przeszłości.
0
@doc No tak bo przecież rehabilitacja i dochodzeni do zdrowia po kontuzji to konsola.
0
@michal26 Nie rozumiem usunęli im konto a ci założyli nowe które zaraz usunięto to takie dziwne?
Nie, nie czytałem regulaminu fb i nie zamierzam bo nie mam żadnych kont w portalach społecznościowych.
7
Jak dla mnie to Stano to hipokryta, tak najman był znany ale to te wojenki ze stanowskim otworzyły mu nowe możliwości zarobkowania, bo jak to mówią nie ważne jak byle by mówili.
Zresztą stanowskiemu zawdzięczamy że takie osobistości jak kapela i stasko dotarły do szerszej grupy odbiorców.
Ja osobiście to szukanie lewaka do zaorania(choć najczęściej wystarczy mu nie przerywać i sam to zrobi) uważam za jedną z gorszych rzeczy jakie dostarczył 2021 rok.
0
@Uukasz_93 Nie pisz tak bo niektórzy tu mają go w pewniaczkach na liście autowej policzyli też odejście Sama by kupić hohlanda :)
2
@kazbychu No na szczęście max 20 lat i to wszystko strzeli jak bańka mydlana.
0
@monsterrize No odnośnie torresa to się zgodzę nie jestem fanem ale oby mu się poszczęściło, to dopiero była by katastrofa jak zacznie kopać się po czole.
0
@lukkobe nie nic mu nie mamy dać w ramach współczucia ja się tylko odniosłem do podanych przez ciebie populizmów że kontuzjowani leżą w domu w łóżku i grają w konsole albo oglądają seriale. Co do tego że ktoś ma gorzej, uwaga zawsze ktoś będzie miał gorzej, i bynajmniej nie jestem fanem absurdalnych pieniędzy jakie zgarniają piłkarze, ale są jeszcze głusze "zawody" które też generują chore pieniądze.
No nie mają kasy i kupują Ferrana i buczą o hohlandzie, to właśnie dolewanie paliwa agentowi Dembele każdy może to sobie odbierać jak chce, widocznie oni doszli do wniosku że warto grać ostro, ale mam podobne zdanie Dembele chce zostać a agent chce wyssać ile się da.
0
@Barca1922 No co ma do rzeczy, skoro zgodził się na obniżkę w Barcy to dlaczego nie miał by się zgodzić na obniżkę w Arsenalu, Porto, czy Romie, może ktoś dałby mu nawet więcej niż dostał od Barcy. Chyba że teraz tylko alemany umie negocjować a w innych klubach sami dyletanci.
Skoro zgodził się na obniżkę to najważniejsze były inne powody pozostania w Barcelonie bo spokojnie mógł dalej być czarnym charakterem i zarabiać krocie.
1
@Borneo Potrzebuje bo jego pozycja Pis jest słabiutka dobrze płatne fuchy zmieniają pespektywę.
0
@Medium Oj tak a potem wiadomo kto będzie szczekał najgłośniej jak się do top 4 nie uda wbić......