La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1468 Culés

3

Kiedy Pis przejmował rządy kancelaria premiera wydawała 125.1 mln obecny wzrost 831 mln
Ciekawostka-rok wcześniej to było 379 mln
Pytanie jest co się stało że tak nagle Premier potrzebuje o tyle kasy więcej;)
Dodatkowo
Premier zniósł górną granicę dodatków w KPRM.

A z drugiej strony inflacja brak kasy z ue pandemia Polski nowy wał a ci troszczą się o własną kasę. Ale nie wiem którą aferę ma przykryć tą aferę.Sporo ich w obiegu .Nie wiem czy oni sami już wiedzą którą.Ale to niebywałą bezszczelność
https://www.rp.pl/polityka/art19271091-w-kancelarii-premiera-morawieckiego-bedzie-mozna-zarobic-bez-limitu

https://www.rp.pl/polityka/art19271091-w-kancelarii-premiera-morawieckiego-bedzie-mozna-zarobic-bez-limitu

1

@Borneo Potrzebuje bo jego pozycja Pis jest słabiutka dobrze płatne fuchy zmieniają pespektywę.

1

@Borneo A o kogo kasę mają się troszczyć, obywatela?

0

@Gall kończy też im się rządzenie więc chcą wyciągnąć co się da

0

@bartekvisca pewnie że nie ale czują że odchodzą chcą się najraść ile wlezie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?