La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1349 Culés

11



Jazda po 15 punktów :)

1

@DonMatteo901 PO też o tym w pazdzierniku mówiło. Rozumiem, źe teraz wiele ojców bedzie :)

3

@tbas Tylko że PO miało okazje się wykazać przez wiele lat rządów :)

konto usunięte

3

@Kondziubarca VAT mieli podwyższyć tylko na 2 lata :D

1

@Kondziubarca I się wykazali. Zerknij sobie na gospodarkę za ich czasów. A kraść będzie konfederacja Równie, więc dla mnie nie jest to argument że mam na nich głosować bo inni kradli. Jak wierzysz ze jakakolwiek partia wejdzie do rządu i nie będzie układów, nepotyzmu itp to jest naiwny. Wiem jedna nikt ze skrajnych partii prawicowych, lewicowych nie może rządzić, bo ich ideologię są zero jedynkowe i groźne dla nas.

0

@DonMatteo901 A gdzie oni tu się do konfy zgłaszają??? Raczej ordynarnie podjechali im projekt coś co dzieje się w polskim Sejmie cały czas od wielu lat no ale 17 letnim wyborcom konfy takie rzeczy się nie mieszczą w głowie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?