0

@paweldunajecfcb Rządowi "eksperci" przewidują nieoficjalnie że pod koniec roku może, więc......

0

@MrPGG To sposób na jet lag nie wiedziałeś...

1

@GuerillaAthletic Tak trochę zbaczając to kawał u ortodoksyjnych żydów by nie przeszedł, bo dla nich żydem jest się po matce.

0

@DLFCB Wyciąga do niego pomocną dłoń, to się rzadko zdarza w najsilniejszych reprezentacjach ale w słabych nie jest już takie wyjątkowe.

1

0

@MESSIah16 No tak bo Pirlo i Lampart to były lamusy.....

0

@Emhyr No w barcy do jakiej chcemy się odwoływać czyli tej pepowej skreślamy.

No i uważam ze zbytnio gloryfikujesz urusa.

0

@Coutinho007 Klauzula nie była śmieszna nie przesadzajmy, no i któryś z MONEYmarów się nie zgodził na wyższą ale nie pamiętam który.

0

@Sulimo .....Plugawy.....po tym co wczoraj. Przypadek, nie sądzę..... (ง'̀-'́)ง

9

@MesQueUnClub96 No raczej nie factos tylko twoja opinia i uważam że do tego daleka od prawdy.

0

@Pawel13sz A oni mogli mu odmówić.

0

@Pawel13sz To koeman rejestruje zawodników?

0

@Pawel13sz Ja chyba jestem pesymistą bo uważam że nie, a może dokładniej wiele super rzeczy musiało by zaskoczyć by tak się stało, zwłaszcza jeśli chodzi o rozwój młodych.

1

@Coutinho007 Cytowanie gościa to jak cytowanie wolanda choć ten pierwszy chyba nie troluje.

0

@PatrychoO Rayo i Alves i znów będą wielcy i tak to się kręci od dawna z wypalonymi zawodnikami w Barcelonie.

1

@Blanco16 No ja się nie zgodzę bo widać było ze to nie ta szybkość ale zobaczymy czy to strach jeszcze czy jednak cos po urazie zostało.

0

@dawidor9 Byczku nie ma takich zmiennych żeby jego transfer można określić jako "za darmo"

0

@Pogba Oj na pewno nie, tu jest sporo do poprawy na kilku pozycjach, jak dla mnie postawienie wszystkiego na jeden dwa transfery słabo się skończy, a może nie będzie wielkiej różnicy.

No chyba że młodzi już całkowicie wystrzelą.

0

@Ronmes Przelicz jeszcze raz tego Pedriego bo ci się kalkulator od mino zawiesił.

5

Nie piszcie mi tu więcej o Fatim na skrzydle, piłka szuka dzieciaka bo chce wpaść do bramki. Gość to urodzony napadzior.

0

@ElKamil Zdowy Fati, ale może być ciężko.

0

@Coutinho007 No niby 5 spotkań ale to tylko 258 minut i wiesz że zazwyczaj to on nawet bandaży nie zdąży zdjąć.

0

@Rajek99 Ja bym tu przywołał słowa Antka o komunikacji, jak widziałem tą stratę to było pierwsze co mi przyszło do głowy, oczywiście nie rozgrzeszam ale jest ale.

2

Pozostaje się tylko cieszyć że Pedri i Ansu nie mają casusu Puiga który musi grać regularnie by coś pokazać.

0

Jakby ktoś napisał jeszcze miesiąc temu że z dwóch de Jongów na klasyk LR będzie wolała Luuka to został by...... :)

0

@Emhyr Rozumiem że sytuacja z Dembele to rozwiązanie mistrzowskie...

1

@PatrychoO No a jak nie będzie top 4 z demble na trybunach to rozumiem że nie będziesz miał z tym problemu.

0

@Limit_l3ss Prawdopodobnie nie ma takiego bo mamy 4 trenerów do spłacenia.

0

@Herato No ja bym napisał że jeszcze większym ryzykiem było zapłacenie ponad 100 za Felixa,

0

@BombowiecKrawczyk Jeśli tak to niedługo nacieszymy się Torresem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?