Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@paweldunajecfcb Rządowi "eksperci" przewidują nieoficjalnie że pod koniec roku może, więc......
0
@MrPGG To sposób na jet lag nie wiedziałeś...
1
@GuerillaAthletic Tak trochę zbaczając to kawał u ortodoksyjnych żydów by nie przeszedł, bo dla nich żydem jest się po matce.
0
@DLFCB Wyciąga do niego pomocną dłoń, to się rzadko zdarza w najsilniejszych reprezentacjach ale w słabych nie jest już takie wyjątkowe.
1
@Coutinho007 @Sulimo Wague.
0
@MESSIah16 No tak bo Pirlo i Lampart to były lamusy.....
0
@Emhyr No w barcy do jakiej chcemy się odwoływać czyli tej pepowej skreślamy.
No i uważam ze zbytnio gloryfikujesz urusa.
0
@Coutinho007 Klauzula nie była śmieszna nie przesadzajmy, no i któryś z MONEYmarów się nie zgodził na wyższą ale nie pamiętam który.
0
@Sulimo .....Plugawy.....po tym co wczoraj. Przypadek, nie sądzę..... (ง'̀-'́)ง
9
@MesQueUnClub96 No raczej nie factos tylko twoja opinia i uważam że do tego daleka od prawdy.
0
@Pawel13sz A oni mogli mu odmówić.
0
@Pawel13sz To koeman rejestruje zawodników?
0
@Pawel13sz Ja chyba jestem pesymistą bo uważam że nie, a może dokładniej wiele super rzeczy musiało by zaskoczyć by tak się stało, zwłaszcza jeśli chodzi o rozwój młodych.
1
@Coutinho007 Cytowanie gościa to jak cytowanie wolanda choć ten pierwszy chyba nie troluje.
0
@PatrychoO Rayo i Alves i znów będą wielcy i tak to się kręci od dawna z wypalonymi zawodnikami w Barcelonie.
1
@Blanco16 No ja się nie zgodzę bo widać było ze to nie ta szybkość ale zobaczymy czy to strach jeszcze czy jednak cos po urazie zostało.
0
@dawidor9 Byczku nie ma takich zmiennych żeby jego transfer można określić jako "za darmo"
0
@Pogba Oj na pewno nie, tu jest sporo do poprawy na kilku pozycjach, jak dla mnie postawienie wszystkiego na jeden dwa transfery słabo się skończy, a może nie będzie wielkiej różnicy.
No chyba że młodzi już całkowicie wystrzelą.
0
@Ronmes Przelicz jeszcze raz tego Pedriego bo ci się kalkulator od mino zawiesił.
5
Nie piszcie mi tu więcej o Fatim na skrzydle, piłka szuka dzieciaka bo chce wpaść do bramki. Gość to urodzony napadzior.
0
@ElKamil Zdowy Fati, ale może być ciężko.
0
@Coutinho007 No niby 5 spotkań ale to tylko 258 minut i wiesz że zazwyczaj to on nawet bandaży nie zdąży zdjąć.
0
@Rajek99 Ja bym tu przywołał słowa Antka o komunikacji, jak widziałem tą stratę to było pierwsze co mi przyszło do głowy, oczywiście nie rozgrzeszam ale jest ale.
2
Pozostaje się tylko cieszyć że Pedri i Ansu nie mają casusu Puiga który musi grać regularnie by coś pokazać.
0
Jakby ktoś napisał jeszcze miesiąc temu że z dwóch de Jongów na klasyk LR będzie wolała Luuka to został by...... :)
0
@Emhyr Rozumiem że sytuacja z Dembele to rozwiązanie mistrzowskie...
1
@PatrychoO No a jak nie będzie top 4 z demble na trybunach to rozumiem że nie będziesz miał z tym problemu.
0
@Limit_l3ss Prawdopodobnie nie ma takiego bo mamy 4 trenerów do spłacenia.
0
@Herato No ja bym napisał że jeszcze większym ryzykiem było zapłacenie ponad 100 za Felixa,
0
@BombowiecKrawczyk Jeśli tak to niedługo nacieszymy się Torresem.