0

@agaFCB A to może nam przypomnisz kulisy zakupów Neymara Fabregasa Mscherano właśnie Dembele czy Coutinho

0

@lambard Najpierw zawsze należy dowiedzieć się dlaczego się go pozbywają z tego co czytałem bo nie oglądam live to nie warto.

0

@FC1899Barca W Europie grał też w PSG i grał tam lepiej niż w Milanie.

0

@Striker No ja bym go wolał w kadrze bo kogoś takiego nam trochę brakuje, choć kto wie czy gavi dostał by wtedy szansę.

0

@Momals11 Ale bycie w czymś najlepszym to subiektywna opinia głosujących a puchar świata to trofeum jak ktokolwiek zdrowy na umyśle może to porównywać.

0

@Encore Jeśli młodzi zrobią krok do przodu to Hiszpania.

0

@msmsms Pewnie tak ale ja obstawiam że nie odszedł tylko dla pieniędzy te 10% odejścia było czymś spowodowane, a naburmuszeni brazole są wyjątkowo toksyczni.

0

@lukaszbarca15 No to chłopie jak rozmawiamy o największej legendzie Bundesligi i ty nie wiesz kto to Kaiser to po co zabierasz głos?

0

@lukaszbarca15 No jeśli by nie było teraz bicia rekordów Mullera przez Lewandowskiego to nawet ćwierć ludzi by o nim nie wiedziała.

A jeśli ktoś nie zna Franz Beckenbauera to raczej nie powinien nazywać się kibicem piłki, tak swoją drogą jak pique był w formie to nazywano go Piquenbauerem to nie było na cześć kanapki.

0

@Cochise Kaiser.

0

A to romero znów pewny tier że tak komentujecie? Bo nie tak dawno to strzelał ślepakami jak popadnie.

0

@Cochise Dlaczego definiujesz Mullera jako największa gazdę? 15 lat temu mało kto o nim pisał i pamiętał jak nie przypominano rekordu i nie łapał by się nawet na podium największych gwiazd.

0

@DonAndrzejos Słynie od roku i 2 miesięcy....

0

@MESSIah16 Powinien, raz liga francuska już dla niego za ciasna i dwa pora potwierdzić że się jest kotem w najlepszych klubach z silniejszych lig.

0

@MESSIah16 Oni tak długo na to czekali nie zabieraj im tej chwili, bo za tydzień może być bolesna weryfikacja.

0

@ikar34 Przejście do Realu oprócz pieniędzy z klubu też wygeneruje mu ogromne pieniądze z reklam.

0

@Hrzan W łodzi o ile dobrze pamiętam to woda z kranu lepsza niż butelkowana był po badaniach.

0

Od groma jest gości którzy wybitnie grają w przeciętniakach a potem w wielkich ekipach zawodzą, szkoda że to takie trudne do zrozumienia.

1

@Comentateiro Raczej udowadnia co poniektórym że są piłkarze którzy albo pewnego poziomu nie przeskoczą albo poza komfortowymi warunkami nie potrafią grać na swoim poziomie.

7

@Woland10 A Bayern go nie wyjaśnił znawco od siedmiu boleści, twoje trollowanie nie jest ani śmieszne ani świeże.

0

Oj nie tak to miało wyglądać, rozumiem dlaczego to robią ale czy ten trzeci transfer jest tego wart.

1

@tomek8756 Ale on sobie sam odpowiada.

0

@PizzerMan Żartobliwie to dodałem oczywiście.

0

@Kurkmen No ok ale co innego znanie swojej wartości a co innego buta, nie możesz być liderem regionu jeśli śasiada traktujesz jak to ujołęś do nadstawiania tyłka, Polska od dawna chce być liderwm którego nikt nie chce czyli liderem nie będzie i to prawdopodobnie nigdy, Niemcy przynajmniej mają do takiego podejścia podstawy realne nie teoretyczne jak Polska.

Co do NS2 wystarczyło się zgodzić na puszczenie tego przez Polskę o co zabiegali Rosjanie i patrzenie jak pięknie rośną pieniążki za to a i ryzyko szantażu mniejsze.

0

@ViscaBarca123 Dzięki za artykuł ale wywołuję bo mam ale.

Ogólnie fajnie że przytoczyłeś tabelkę z liczbami wychowanków, ale ja bym to rozwinął o konkurencję. A mianowicie masz Xaviego więc kolejnemu wychowankowi jest teoretycznej trudniej bo odpada* mu jedno miejsce w pomocy(niektórzy może pamiętają o rozważaniach że Xavi z Iniestą nie powinni grać razem ;) )

Dlatego też ja szczególną uwagę zwrócił bym nie na Xaviego z Iniestą a na Thiago i ile minut uzbierał przy takich gigantach, co jeszcze bardziej potęguje mizerię Puiga bo jego konkurenci o pierwszy skład byli z dużo niższej półki (oczywiście z całym szacunkiem do Ivana) a obecni rywale w postaci nastolatków i to że są dużo wyżej w hierarchii powinni spędzać puigowi sen z powiek, i wymusić radykalne kroki.

Celowo pominąłeś reprezentacje?

Ja od siebie odnośnie składu dodam że taki zawodnik jako pomocnik wyboru 5-6 jest zbędny i lepiej minuty dawać młodszym, ok na ratowanie wyniku ktoś mógłby się nie zgadzać, ale przy nerwowych końcówkach absolutnie nie co idealnie pokazał mecz z Valladid z 05.04.2021 który podchodził pod sabotaż.

Wielki talent który nie niezbyt dobrze wszedł w dorosły futbol szkoda, ale nie on pierwszy i nie ostatni.

0

@PizzerMan Cenię przyjaciół i nepotyzm.

0

@Janas11224 Xavi bo miał największy wpływ na drużynę ale znak równości jaki niektórzy stawiają między nim a Iniesta rozumiem, a dopiero potem Modrić.

0

@Kurkmen No właśnie pokazałeś podejście ludzi z pisu, chcemy być liderem państw EŚW ale żaden inny kraj oprócz nas tego nie chce bo wszystkich traktujemy z góry.

0

@Kacper1432 Zobacz też na sytuacje transferów 90+ i 80+ również znakomita większość to wtopy albo ciężko plus przy tych transakcjach postawić.

2

@kamilo0066 Oj tak jest przesadzony no i modny na LR, dla niektórych to już nawet topowy ŚO i takie też chcą mu dac pieniądze bartomeusze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?