Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB A to może nam przypomnisz kulisy zakupów Neymara Fabregasa Mscherano właśnie Dembele czy Coutinho
0
@lambard Najpierw zawsze należy dowiedzieć się dlaczego się go pozbywają z tego co czytałem bo nie oglądam live to nie warto.
0
@FC1899Barca W Europie grał też w PSG i grał tam lepiej niż w Milanie.
0
@Striker No ja bym go wolał w kadrze bo kogoś takiego nam trochę brakuje, choć kto wie czy gavi dostał by wtedy szansę.
0
@Momals11 Ale bycie w czymś najlepszym to subiektywna opinia głosujących a puchar świata to trofeum jak ktokolwiek zdrowy na umyśle może to porównywać.
0
@Encore Jeśli młodzi zrobią krok do przodu to Hiszpania.
0
@msmsms Pewnie tak ale ja obstawiam że nie odszedł tylko dla pieniędzy te 10% odejścia było czymś spowodowane, a naburmuszeni brazole są wyjątkowo toksyczni.
0
@lukaszbarca15 No to chłopie jak rozmawiamy o największej legendzie Bundesligi i ty nie wiesz kto to Kaiser to po co zabierasz głos?
0
@lukaszbarca15 No jeśli by nie było teraz bicia rekordów Mullera przez Lewandowskiego to nawet ćwierć ludzi by o nim nie wiedziała.
A jeśli ktoś nie zna Franz Beckenbauera to raczej nie powinien nazywać się kibicem piłki, tak swoją drogą jak pique był w formie to nazywano go Piquenbauerem to nie było na cześć kanapki.
0
@Cochise Kaiser.
0
A to romero znów pewny tier że tak komentujecie? Bo nie tak dawno to strzelał ślepakami jak popadnie.
0
@Cochise Dlaczego definiujesz Mullera jako największa gazdę? 15 lat temu mało kto o nim pisał i pamiętał jak nie przypominano rekordu i nie łapał by się nawet na podium największych gwiazd.
0
@DonAndrzejos Słynie od roku i 2 miesięcy....
0
@MESSIah16 Powinien, raz liga francuska już dla niego za ciasna i dwa pora potwierdzić że się jest kotem w najlepszych klubach z silniejszych lig.
0
@MESSIah16 Oni tak długo na to czekali nie zabieraj im tej chwili, bo za tydzień może być bolesna weryfikacja.
0
@ikar34 Przejście do Realu oprócz pieniędzy z klubu też wygeneruje mu ogromne pieniądze z reklam.
0
@Hrzan W łodzi o ile dobrze pamiętam to woda z kranu lepsza niż butelkowana był po badaniach.
0
Od groma jest gości którzy wybitnie grają w przeciętniakach a potem w wielkich ekipach zawodzą, szkoda że to takie trudne do zrozumienia.
1
@Comentateiro Raczej udowadnia co poniektórym że są piłkarze którzy albo pewnego poziomu nie przeskoczą albo poza komfortowymi warunkami nie potrafią grać na swoim poziomie.
7
@Woland10 A Bayern go nie wyjaśnił znawco od siedmiu boleści, twoje trollowanie nie jest ani śmieszne ani świeże.
0
Oj nie tak to miało wyglądać, rozumiem dlaczego to robią ale czy ten trzeci transfer jest tego wart.
1
@tomek8756 Ale on sobie sam odpowiada.
0
@PizzerMan Żartobliwie to dodałem oczywiście.
0
@Kurkmen No ok ale co innego znanie swojej wartości a co innego buta, nie możesz być liderem regionu jeśli śasiada traktujesz jak to ujołęś do nadstawiania tyłka, Polska od dawna chce być liderwm którego nikt nie chce czyli liderem nie będzie i to prawdopodobnie nigdy, Niemcy przynajmniej mają do takiego podejścia podstawy realne nie teoretyczne jak Polska.
Co do NS2 wystarczyło się zgodzić na puszczenie tego przez Polskę o co zabiegali Rosjanie i patrzenie jak pięknie rośną pieniążki za to a i ryzyko szantażu mniejsze.
0
@ViscaBarca123 Dzięki za artykuł ale wywołuję bo mam ale.
Ogólnie fajnie że przytoczyłeś tabelkę z liczbami wychowanków, ale ja bym to rozwinął o konkurencję. A mianowicie masz Xaviego więc kolejnemu wychowankowi jest teoretycznej trudniej bo odpada* mu jedno miejsce w pomocy(niektórzy może pamiętają o rozważaniach że Xavi z Iniestą nie powinni grać razem ;) )
Dlatego też ja szczególną uwagę zwrócił bym nie na Xaviego z Iniestą a na Thiago i ile minut uzbierał przy takich gigantach, co jeszcze bardziej potęguje mizerię Puiga bo jego konkurenci o pierwszy skład byli z dużo niższej półki (oczywiście z całym szacunkiem do Ivana) a obecni rywale w postaci nastolatków i to że są dużo wyżej w hierarchii powinni spędzać puigowi sen z powiek, i wymusić radykalne kroki.
Celowo pominąłeś reprezentacje?
Ja od siebie odnośnie składu dodam że taki zawodnik jako pomocnik wyboru 5-6 jest zbędny i lepiej minuty dawać młodszym, ok na ratowanie wyniku ktoś mógłby się nie zgadzać, ale przy nerwowych końcówkach absolutnie nie co idealnie pokazał mecz z Valladid z 05.04.2021 który podchodził pod sabotaż.
Wielki talent który nie niezbyt dobrze wszedł w dorosły futbol szkoda, ale nie on pierwszy i nie ostatni.
0
@PizzerMan Cenię przyjaciół i nepotyzm.
0
@Janas11224 Xavi bo miał największy wpływ na drużynę ale znak równości jaki niektórzy stawiają między nim a Iniesta rozumiem, a dopiero potem Modrić.
0
@Kurkmen No właśnie pokazałeś podejście ludzi z pisu, chcemy być liderem państw EŚW ale żaden inny kraj oprócz nas tego nie chce bo wszystkich traktujemy z góry.
0
@Kacper1432 Zobacz też na sytuacje transferów 90+ i 80+ również znakomita większość to wtopy albo ciężko plus przy tych transakcjach postawić.
2
@kamilo0066 Oj tak jest przesadzony no i modny na LR, dla niektórych to już nawet topowy ŚO i takie też chcą mu dac pieniądze bartomeusze.