Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Losiex A jak tam porządki z Cou i Umtitim ;0 bo dla mnie to odtrąbiono zwycięstwo które zwycięstwem nie było.
0
@Momals11 No jeden to wychowanek któremu Barca pomogła, drugi to najemnik ale ok.
1
@Huck A widziałeś jak stracił głupio piłkę przy pressingu i mogła być bramka, jak wyżej to nie atak w Urusa ale trzeba to jakoś ogarnąć bo nie można z nim grać tak samo jakbyś miał tam Marqueza albo Mascherano.
2
Ostatnio była tu dyskusja o tym że dla obrońcy wcale wyprowadzenie piłki nie jest ważne nawet w Barcelonie po części by bronić Araujo, no i wczorajszy mecz to okrutnie zweryfikował Urus albo miał poważne problemy z piłką albo dla partnerów z drużyny nie był opcją do podania wyjście z pod presingu też ciężary.
I nie, nie jest to jakiś atak na młodziaka choć fajnie jakby to poprawił to raczej kamyczek do ogródka Xaviego że trzeba coś wymyśleć bo takie granie to proszenie się o kłopoty.
0
@Pablit Żaden zawodnik z kadrze oprócz Dembele to nie jest piłkarz pod styl jakim chce grać Xavi, wielu z nich zagra na skrzydle ale to nie będzie to.
0
@Emhyr oj gorszy nie będzie, słowo klątwa LR.
0
@Messibestplayerintheworld jestem prawie pewny że nie zarabia 2 a 1 ostatnio widziałem o tym wklejke.
2
@Huck Prawie tak jakby go nie było.
1
@Messibestplayerintheworld No na LM to na pewno na PK to już dyskusyjne.
0
@Vamosdembouz Oprócz gola dość słabo jak cały atak.
0
@arasz1819 Jutglà
0
@kamyk_23 młody ma 17 lat a Puig to już powinien się pakować bo jest wyborem 7-8.
0
@TylkoBarca7273 w 9 dni sprzedadzą Dembele, powodzenia jeszcze za 15 dobre, to czemu nie sprzedali Coutinho albo Sama alemany to ponoć top.
0
@Comfortable_ 1 tego https://myanimelist.net/anime/49926/Kimetsu_no_Yaiba__Mugen_Ressha-hen
potem film
potem https://myanimelist.net/anime/47778/Kimetsu_no_Yaiba__Yuukaku-hen
0
@BulaKG Aleś dowalił z tym Neymarem to przecież łatwizna dorównać najlepszemu strzelcowi reprezentacji Brazylii ;)
1
@Comfortable_ Nie musisz chyba że zależy ci na kilku scenach dodatkowych,
ogólnie to najlepiej tak:
1 odcinek Train Arc potem film potem odcinek 8.
1
@BulaKG Jakbym wiedział że łąkotka w kolanie wycięta to to bym sprzedawał a tak to nie wiem.
0
@michal26 Nawet go nie liczę.
0
@barcelonaLM Tak na pewno go sprzedadzą w 9 dni, tak jak Sama i Coutinho a nie czekaj.
1
@Damian11 Nie problemem jest to ze nie mamy kilku zawodników 26-30 nie możesz grać obroną gdzie najstarszy zawodnik ma 22 lata to samo w pomocy.
0
@Don Lucas Mistrzostwo czego?
1
@AllBundy Nie no przecież 34 letni pique to to samo co 31-letni pique, itd z całą gwardią weteranów .
0
@Coutinho007 No normalne kluby raczej też nie opierają się na 17-latkach w pomocy tak na poprawę humoru.
0
@wyrek Gorzej jak to kumulacja, choć to mnie by na przykład nie zdziwiło.
0
@PodkarpackiKibic Nie no przestań baskijscy piłkarze odpuszczają mecze realowi bo są ich kibicami przecież :)
0
Ansu KO
Pedri KO
Alemany+Laporta KO
0
@Dawid_J No to było tak pół żartem, bo teraz nawet ćwierci jednego z tej trójki w kadrze nie mamy.
0
@Dawid_J MSN :)
2
@Lionel_Messi10 No właśnie urus jest przy wyprowadzaniu najsłabszym ogniwem.
0
@Rhaan Atak też w sumie, tylko obrona trzyma swój kiepski poziom.