Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 Z roku na rok coraz słabszego potwora również z winy EV.
0
@Tollusiek No Ibra gra to od każdego tego wymagają, nie interesuje ich w jakim wieku większość kończy poważne granie oni opierają się na wyjątkach :)
0
@Clue Widziałem komentarz że szału nie ma a są problemy dyscyplinarne.
5
@xparix @Kraki91 Widziałem wczoraj albo przedwczoraj jak ktoś pisał że szału nie ma a na dodatek są problemy dyscyplinarne, a ile w tym prawdy to nie wiem.
1
@Uukasz_93 Słusznie prawisz Xavi ma lepszy atak więc nie rozumiem buczenia na EV, to wręcz skandal.
1
@ElKamil No jeśli chcemy grać na zbliżonym poziomie do tego co kiedyś to jednak araujo będzie bardzo problematyczny przy wyjściu z pod pressingu czy ogólnie z wychodzenia z pod własnej bramki, ostatni mecz z Baskami to ewidentnie pokazał urus był pomijany a jak dostawał piłkę to był pressowany, trzeba to inaczej ustawiać.
I to nie atak w niego tylko bardziej w Xaviego na tą chwilę.
2
@Pilka_jest_okragla No to Ferran klasowy czy nie bo sam sobie przeczysz.
1
@Kitek1640 No raczej nie że jest krzywa a najczęściej że trawa jest za długa albo za sucha.
0
@Lukas171 Moi są gorsi bo wiedzą że to propaganda a i tak to powtarzają.
0
@Janas11224 No niestety ale 17 latek nie wytrzyma grania każdego meczu to samo z Nico.
0
@Rewolucja123 Raczej nie bo na LR są mody i obecnie to Holender jest tym któremu się obrywa zresztą słusznie. Ale jakby to co piszesz się sprawdził to i tak będzie lepiej niż ostatnio.
0
@Wilczeq Nic dziwnego że już teraz chcą wprowadzać bo oni pewnie nie będą dziabkami a za 50 lat wymyślą nie binarne nazewnictwo dla przyjaciela niebinarnego kota.
0
@Volk Busquets ponad 100 spotkań więcej a trzy lata młodszy to spora różnica.
0
@Maker0 To jest totalna amatorszczyzna, przespali lato, obudzili się praktycznie styczniu dołożyli mu jeszcze Torresa, ale to pomińmy mamy specyficzną sytuację brak top 4 to będzie katastrofa kadra nie powala a oni go nie powołują a i tak płacą pensję.
0
@daro22 Cienki sisoko ograł Laporte i Alemany top jak dzieci.
0
@MesQueUnClub_87 Umiesz czytać:
"w lecie gruby transfer o którym wrzeszczy Laporta"
"No już widzę jak szatnia z otwartymi rękami przyjmuje gościa z pucharem Niemiec z pensją ok 25 mln jak nie więcej" o kogo tu może chodzić? Najpierw rozwiąż tą niesamowicie trudną zagadkę a potem możemy dyskutować dalej.
No tak porównajmy piłkarza do herbaty. Nie wiem jakie były założenia odnośnie pozostania czy odejścia i czego chciał Dembele, ale to koncertowo spaprano w klubie i dołożono im kolejne atuty, a czy koncepcja zmieniał się po Ferranie też ciężko stwierdzić bo sisoko jest strasznie chaotyczny(dzis dembele powinien być godzinę przed zbiórką cuda się zdarzają ale ciężko uwierzyć w chorobę) tym gorzej że i tak ograli zarząd.
0
@kamyk_23 Tylko że Miller to pan polityk przy czarzastym.
0
@FCMichalo W ostatniej dekadzie jeśli chodzi o transfery 20+ to chyba tylko Milik, a z 10+ jak napisał @jeyx77x Eriksen
0
@MesQueUnClub_87 Z taką jaką żąda mino, nawet jeśli są dogadani że teraz dostają(obniżki to w większości odroczenia) mało ale w przyszłości im to wyrównają to jak przyjdzie haland to każdy będzie równał się pod niego to oczywiste.
No a nie wmawiali że nie maja na pensję dla Dembele a później zaklepali torresa sprawdź sobie daty sisoko wyjechał z tą absurdalną pensję jak Torres był już pewny nie na odwrót, alemany top źle to rozegrał.
Wiec ty uważasz że klub musi pracować nad poprawą kadry, no a agent nie ma dbać o interes piłkarza? Dembele wcale nie musi przedłużać nie widzę takich cyrków w Chelsea czy innych klubach przy nieprzedłużaniu, to nie pasuje pod narrację LR ale ktoś przespał letnie okienko ciekawe kto.....
1
@MesQueUnClub_87 Oczywiście że to było poświęcenie zwłaszcza jeśli zakładamy że chcieli odejść, z tym marzeniem to widzę że masz jakieś specyficzne podejście.
No już widzę jak szatnia z otwartymi rękami przyjmuje gościa z pucharem Niemiec z pensją ok 25 mln jak nie więcej.
No dla mnie to jest jak najbardziej brak szacunku gdy wmawiasz komuś że nic nie masz a po kryjomu kupujesz cukierki.
2
@clyde @Encore @Sau_Ron A my powinniśmy iść na wojnę o Ukrainę?
Ja na przykład będę powołany w pierwszej kolejności, a jakoś nie mam ochoty, więc tym bardziej nie dziwię się krajom jeszcze bardzie na zachód a koszty są dużo i to na wielu płaszczyznach.
1
@kamilop Obrona Chelsea gra, chyba laportę i almenego top świerzbi tyłek że zostali ograni.
1
@PizzerMan Odesłał do rezerw toś dowalił chyba że liczysz że Dembele też nie wie że tak nie można.
0
@AdiKingu96 No z tego co pamiętam 30% a w ostatnich latach to nie wychodziło milion czy trzy, no i zarzut był słuszny zakup pewnych nieruchomości trudno wytłumaczyć.
1
@MesQueUnClub_87 No właśnie redukują(nie wszyscy) a teraz pyk Ferran w lecie gruby transfer o którym wrzeszczy Laporta czy on aby nie okazuje brak szacunku do klubu i tych wszystkich którzy w większości rzekomo zeszli z pensji.
No odpowiedz mi na to z twojego punktu widzenia.
A jak tam kolejne wystawienie dembele na mecz po kontuzji(nie to po covid) z trenerem w tle który zarzekał się że tego nie będzie robił, Dembele mógł odmówić ale zagrał chwaliłeś wtedy jego poświęcenie i głupotę? Bo to była głupota i poświęcenie, która trochę pokazywało że nie wszystko jest czarno białe.
0
@Hubsao Mogę go bronić bo Barca go do tego zachęcała tak samo jak zachęcała do tego Cou ale niektórzy nie chcą pamiętać.
0
@Pilka_jest_okragla Dembele i jego agent ogrywają laporte i alemanego ale niektórym nie chce to przejść przez gardło. A SR rozumie sytuację ekonomiczną? To wychowanek . Swoją drogą celna riposta agenta odnośnie tej sytuacji skoro jest tak źle to skąd Torres i komentarze prezydenta na temat bardzo drogiego hohlanda,
0
@Nano22 Hohland??? Z tego co widzę to jest nawet gorzej bo żulą każde euro a cały czas gadka o takim napastniku. Cikawe jak przyjmie to szatnia jak gość z pucharem Niemiec wyciągnie koło 30.
2
@KacperVEB Ale się odpaliłeś, no słabiutko to wygląda a większość to ustawka.
0
@Nightingale Członek pisu.