1

@pacior95 No tak bo dla ciebie to wszystko jest proste, zwolnienie agenta, za darmo może grać i te i inne bzdety, może zainteresujesz się jak czwarty kapitan blokuje transfery ale na tym nie wyłapiesz zielonych.

0

@FC1899Barca No a geniuszu pytałeś Dembele czy odchodzi?

0

@Pilka_jest_okragla No ja dla mnie to część z was przegina w drugą stronę, bo popełnił też sporo błędów, choć wiem że dla niektórych to sukcesy.

0

@sergio5 Już widzę te 20 mln.

0

@Ramon A czy ja piszę o sprzedaży? Xavi go chciał Laporta go chciał było podpisać kontrakt w sierpniu.

2

W Małopolsce 10 aptek zgłosiło się do akcji z testami w tym dwie w Krakowie :) w świętokrzyskim jeszcze mniej, kolejny niezwykły sukces pisiorów.
Już pomijam absurdalne wymogi i brak wsparcia....

Zresztą to niezwykle fajny pomysł na wycięcie swojego elektoratu, apteki odwiedzają przeważnie starsi niż młodsi więc zaprośmy im do apteki potencjalnych chorych co tam że emeryci są w najwyższej grupie ryzyka.

Myślałem że pomysł z lekarzami jeżdżącymi po domach i sprawdzającymi testy w 48 godzin jest głupi ale ten z testami w aptekach przebija go ostro.

2

A może by tak wychowanek, czwarty kapitan i mega cule pomógł klubowi.........

0

@le0messi @AdiKingu96 No wina leży też po stronie Laporty i Alemany top bo ultimatum trzeba było mu przedstawić na początku sierpnia a nie w połowie grudnia.

1

@maikel92 A to w ogóle saga? Ja bym tego tak nie nazwał, sagi to były z Fabsem albo z powrotem moneymara a nie z Francuzem.

1

@kejdzi Już od jakiegoś czasu nie jest ulubieńcem LR, wręcz odwrotnie.

0

@amanter @VegetaPolska @kamilo0066 No stoi na zdjęciu z wujkiem więc nic dziwnego że w koszulce Barcy.

0

@michal26 To wolność słowa pod to nie podchodzi?

0

@hl_lewka A SR pan czwarty kapitan wychowanek i cule, o nim zapomniałeś czy po prostu po nim jechanie nie jest już tak modne.

0

@PatrychoO Co? a nie powiedział prawdy jedynie LE to coś co można wygrać pewnie w sierpniu o nim marzyłeś.

0

@Naturopata No w Barcelonie LE to raczej nie jest puchar o którym marzą kibice, tak sezon można uznać za porażkę bo tu zawsze walczy się o trofea z tym że LE to puchar pocieszenia o którym w sierpniu nikt nie myśli ba jest raczej symbolem upadku.

1

@Odcinkowy Mistrzu ale wiesz że ludzie którzy nie popierają owsiaka pośrednio się do tego dokładają kupując produkty czy usługi firm które wkładają w to miliony jak choćby pewien Bank. Ot takie skamlenie serwujesz.

0

@slayer Ale co go to interesuje? Halo nie każdy musi być cule, może tak uderzysz w czwartego kapitana jakby "obniżył" pensję to też by ulżyło klubowi. FCB też nie ze wszystkimi się ładnie żegnała.
@mituk Barcelona miała dość czasu na stawianie ultimatum jakby w sierpniu dowiedzieli się że albo przedłużają albo trybuny to klub byłby w uprzywilejowanej pozycji negocjacyjnej, a tak to siebie postawili pod ścianą i cyrki wyrabiają, no ale sytuacja z Umtitim i płaczem pięknie ich podsumowała.

2

@WaFenPrG @puyol_presidend5 Nie bo tylko laski się za kasę upokarzają, faceci nigdy he he he

2

No i wykrakaliście Adama narobił wiatru.

0

@slayer Nie no przecież ty byś w pięć minut wiedział co robić bo tu wcale nie chodzi o jego przyszłość. Pretensje to nie tylko do piłkarza bo w lecie też było okienko pan top je przespał.

0

@FC1899Barca Taa na pewno w USA chcieli z tobą o lewa rozmawiać.

- Najlepszy piłkarz ŚWIATA według Globe Soccer Awards - 2020
- 2-krotnie najlepszy piłkarz ŚWIATA według IFFHS - 2020, 2021
- 2-krotnie najlepszy piłkarz ŚWIATA według Tuttosport - 2020, 2021
- 2-krotnie najlepszy piłkarz ŚWIATA według The Guardian - 2020, 2021

Kogo oprócz ciebie te nagrody interesują ? Pomijam już że złota gała mnie bawi ale ww przez ciebie nagrody to popłuczyny po ZP.

1

@BART97 Szczerze o ile od lat zamieszkuję ze złotej gały to tak naprawdę jedyna licząca się globalnie nagroda indywidualna(wybieralna), reszta to popłuczyny którymi większość ludzi się nie interesuje.

1

@Emhyr Wow a śledziłeś transfer Neymara albo Bale itd, brzmi to jakby przy transferach nikt nie kłamał i manipulował.

Przypomnij sobie może kulisy transferów z Live po części może zrozumiesz dlaczego ich kibice tak nienawidzą Barcelony.

0

@Drozdu7 No i dlatego w kolejce czekają Traore i Auba młode duchem chłopaki.

1

@Kgorecki2500 Niestety fałsz, oni nie mają tyle kobiet nawet wśród swoich wyborców.

0

@taris @Worny No to jest pojazd na Dembele że po co w klubie gość który nie chce tu być i jak to oraz jego "potworne" zachowanie wpłynie na dzieciaki a wy transfer auby bronicie....

6

@Jakchcesz No przeczytaj jeszcze raz bo ewidentnie palnąłeś gafę.

4

@normasubiektywna Przestarzałe w jakim sensie, to raczej pewne wartości uległy zgniciu a nie idee.

0

@AlwaysBlaugrana W klubie udają że to oni mają wszystkie karty, tylko tyle.

0

@Mr8lack o kim i jej zdolnościach oralnych słyszałeś? Traz jest miliarderka i wzorem dla kobiet ha ha ha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?