Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolejny zawodnik po stronie Francuza więc szatnia broni Demble a ponoć Francuz miał ją rozsadzić od środka jako czarny charakter, znów okazało się że ktoś kto ma problemy z dyrekcją niekoniecznie ma w szatni. No a słowa o ego Daniego pięknie punktują.
0
@ObiwanKenobi Nie ekspert, bo takim się nie nazwałem, wywiad przeczytałem dawno temu i pamiętałem tylko meritum i nie siliłem się na domyślanie szczegółów bo właśnie eksperta udawać nie zamierzałem. Jakoś nikomu w ue nie przeszkadza że w Niemczech tak sie wybiera sędziów i pewnie jest tak w kilku innych krajach ale przeszkadza im to w Polsce dziwne spisek no jak ktoś je lubi to na pewno.
No ja tego nie uważam za frazes to raczej oczywistość bo nie ma dwóch identycznych konstytucji ale ktoś może zawsze powiedzieć ze oni też tam w np. Portugalii przy wprowadzeniu tego czy tamtego opierają się na konstytucji.
Rozumiem ze ty prowadząc tu wojenki o covid jesteś co najmniej wirusologiem z tytułem profesora i byłeś dyrektorem szpitala skoro wszystko tak dobrze znasz od podszewki od wirusa i sposobu na walkę z nim po zarzadzanie szpitalami. Ale patrząc na powoływanie się na niedzielskiego :( to chyba nie.
0
@ObiwanKenobi Napisałem ci że szkoda mi na ciebie czasu i nie mam zamiaru wchodzić na strych i szukać tego wywiadu więc nie musisz mi wierzyć bo zaboli mnie to dużo mniej niż szukanie tego numeru by ci cokolwiek udowodnić, sprawdź sobie definicję frazesu.
A czy ja gdzieś napisałem że nie można zmieniać sądów? Cokolwiek to znaczy bo to na pewno nic co napisałem.
0
@blazeq Dla mnie nie, gwiazda najsilniejszej ligi dała nam mniej niż połamany zakręcony dzieciak, dlatego to zawsze brazol będzie najgorszym transferem.
Cyrk to zrobił atop i laporta stawiając ultimatum w styczniu.
1
@IronSanHybrid Sam się o drukarkę pytałeś a gaplińskiemu bronisz, hipokryta pełna gębą.
0
@Borneo No jak nie firmował tego nikt z jakimś poważnym wykształceniem to nic dziwnego że to taki paszkwil. patkowski i jego nazwisko daje spore pole do popisu od pata do obelżywego pat...
0
@Naturopata No popatrz taki piknik a 2 sekstety w PL tacy kibice i zero sekstetów.
0
@blazeq No jak dla mnie to największym niewypałem ever jest jednak jedna z największych gwiazd PL a nie dzieciak z Bundesligi. Mimo mojego podejścia do brazola.
2
Trzeba było schować dumę do kieszeni( a ultimatum stawiać w czerwcu a nie w styczniuಠ▃ಠ ) i pozwolić mu robić to z co ma płacone, a tak kolejna zmiana frontu to trochę przypomina cyrk na kołkach, albo jesteście twardzielami jakich udawaliście kilka dni temu albo lamusami.
0
@ObiwanKenobi Mam pojęcie takie jakie może mieć laik po przeczytaniu słów kogoś kto znajduje się w wąskim gronie osób które realną wiedze na ten temat mają, o wiele bardziej wierzę jemu podpisanemu z imienia i nazwiska niż takiemu noname-wi jak ty. I on w tym wywiadzie przeze mnie przeczytanym to dokładnie wyjaśnił.
Wszystko jest do znalezienia, ale jak widzę z podejścia to nie wiem czy jest ktokolwiek kto miałby autorytet na przekonanie cię, wiec usiądź i porównaj co i jak i za te kilka miesięcy się odezwij czy ty masz rację czy nie, bo w innyum wypadku szok komuś na słowo musisz uwierzyć....
Powołuję się bo to dobry przykład, tak można tak samo jak można zmienić by sądy w Polsce miały takie same mechanizmy bezpieczeństwa jak te w Niemczech, czyli napisać zapewne całą konstytucję od nowa, powodzenia.
0
@ObiwanKenobi Nie nie mam zamiaru marnować na ciebie czasu bo ty też nie masz o tym pojęcia a chociaż napisze że to słowa byłego członka Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej to czy dla ciebie to coś znaczy?
No właśnie analogia jest dobra bo prezydent USA ma całkowicie inne uprawnienia niż Polski odpowiednik ale jak ktoś zapyta czy obaj są prezydentami to nie można zaprzeczyć.
1
@dafik85 Karierę to sobie zepsuł Imperator Adriano ta Neymara jest naprawdę niezła.
1
@Yiamuiaijahaima Już nie przesadzaj wciąż bardzo często używa się tego określenia.
0
@ObiwanKenobi Co znaczy? Sprawdź sobie, tak samo możesz sobie sprawdzić kto to kontroluje. Oczywiście że to manipulacja bo to nie jest sytuacja 1:1 i wprowadza ludzi w błąd. To jak napisać ze prezydent USA coś robi i dodać że nasz też podejmuje podobne działania.
1
@MesQueUnClub96 Biorą się z zapotrzebowania bo jarek zawsze takich lubił, raz że głośno szczekają dwa przy nich wydaje się mądry.
1
@ObiwanKenobi Wybierają politycy ale tam masz inne opcje prawne na kontrolowanie tego procederu, więc powoływanie się na to że tak jest w NIemczech to manipulacja, albo raczej pół prawda jak kto woli.
0
@Przemek2323 O kurdę miałem okładać fikołki tvp o turowie a zapomniałem, co tam wymyślili?
2
@Bogan Ja mu nic nie ujmuję zwyczajnie szkoda bo wciąż wspominam go z sentymentem.
0
@bafi Więc dzieciaczku jeśli poruszasz sprawę fekaliów to napiszę tylko że gówn0 pamiętasz, a bożkiem jest ale nie nieskazitelnym, konstruktywna krytyka mi absolutnie nie przeszkadza.
0
@doc Nie ma mowy o rozwiązaniu, jakby były takie pomysły to z rodakiem też by rozwiązali.
0
@bafi Nieźle to jako przedszkolak oglądałeś, zazdroszczę.
2
@burza1982 No tylko ile grał na wysokim poziomie, choć to zawsze dylemat ile było by ronaldinho bez samby.
0
@Kinginiesta Ok fajnie że chcą tak jak pewnie większość zawodowych piłkarzy tak z 99%. Może chcieć grać dobrze by podpisać dobry kontrakt z nowym klubem za spacerowanie po murawie nikt mu w czerwcu dużych pieniędzy nie da.
0
@Kaziol47 No ok tylko że popatrz ilu dobrych napastników zbliża się w liczbie bramek do napastników wybitnych . Więcej meczów więcej szans na gole, no i powiedział bym ze więcej goli się ostatnio strzela.
1
@fart A co takie wielkie pany będą się jakimiś czechami przejmować...phi niech sobie skauczą niech skarżą a nie czekaj.....
3
@a1a Ale też bratankiem legendy klubu i nigdy Barcelony nie atakował.
0
@Kinginiesta A auba i Adama są ściągnięci by budować zespół, czy doczołgać się do top 4? Bo jak dla mnie to drugie, więc sadzanie na ławie gościa z taka pensją to zemsta za błędy które popełnili laporta i atop bo ultimatum to trzeba było stawiać w sierpniu a nie w styczniu.
0
@DarkShen Nie będzie z prostej przyczyny, jest najlepszym strzelcem reprezentacji Brazylii, ktoś taki nie może być jednym z wielu.
1
@Kondziubarca No którys z tych co uciekł z rady medycznej w PN mówił ze realnie będzie się milion Polaków dziennie zarażać :)
0
@Krtg Obojętny no chyba ze na twarzy to negatywny. Nie nie mam.