La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1165 Culés

1

Miałem wczoraj ciekawą dyskusje z kolegą o Modricu, Xavim i Iniescie. Nie wchodząc za bardzo w szczegóły jak uważacie który był najlepszy w swoim Prime? Moim zdaniem Iniesta był najlepszym pomocnikiem w historii futbolu wiec z tej trójki wygrywa oczywiście, natomiast pomimo mojej ogromnej miłości do Xaviego jednak minimalnie Modric>Xavi. Oczywiście Xavi grając z Andresem i Busim tworzył najlepsze trio pomocników w historii, ale indywidualnie Modric chyba jednak trochę lepszy. Zapraszam do kulturalnej dyskusji

10

@Janas11224 Xavi=Iniesta>Modrić i koniec tematu

konto usunięte

6

@Janas11224 Xavi zdecydowanie. Iniesta jest najbardziej lubiany i postawiłbym go obok Modrica, ale jednak wyraźnie poniżej Xaviego.

0

@Janas11224 Xavi bo miał największy wpływ na drużynę ale znak równości jaki niektórzy stawiają między nim a Iniesta rozumiem, a dopiero potem Modrić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?