Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@taris Ciekawe co się stało, czy po prostu zawodnicy z młodszego pokolenia nie odnajdują się w jego oblężonej twierdzy czy są inne przyczyny.
0
@michal26 No dla mnie to konfa to zamyka się w takim kółeczku
1.https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11063642#comment-11063862
a tydzień później prawie się zakrztusiłem jak przeczytałem https://www.wprost.pl/polityka/10577269/konfederacja-domaga-sie-kary-smierci-za-zdrade-stanu-dezerter-moze-uczynic-wiecej-szkod-niz-tysiac-zolnierzy-przeciwnika.html
No i kto się bardziej ośmiesza, jakiś szeregowy policjant który umówmy się fajnie jakby wiedział co to ustawa o wykonywaniu mandatu skoro stoi tam na straży ale raz to Polska i pewnie rano go z komisariatu zawinęli, dwa jak będziemy takich rzeczy od szeregowych policjantów wymagać to należy im płacić dużo więcej no i najważniejsze dla 99,9 % policjantów to wiedza zbędna a mają braki w ważniejszych dla nich szkoleniach.
Czy bardziej ośmieszają się posłowie konfy składając taki projekt, no ok dla show politycznego i by naprężyć pewne muskuły fajnie to brzmi ale to wciąż ośmieszanie się bo wymagają czegoś od pionków a sami jako parlamentarzyści nie znają traktatów które znać powinni a nawet jak nie to powinni sprawdzić bo mieli na to czas.
Osobiście jak wiesz nie znoszę konfy ale z racji tego że lubię obserwować politykę to będę się im uważnie przyglądał, bo co innego upilnować 12 szabel a co innego 40, wprowadzenie 1-2 osób która zrobi duży przekręt bardzo ich zaboli.
Ja na przykład zainteresowałem się Wilkiem bo gadał bardzo fajnie ale bliższe sprawdzenie tej kreatury znów dało nauczkę.
No i ciekaw jestem w jakich proporcjach weszli by do sejmu bo obecnie są chyba po równo a nowy podział sporo by nam powiedział jak wyglądają tam tarcia o władzę.
0
@cudak321 Ile to krótki epizod? Po twoich przykładach mam rozumieć 3 lata(nie wiem czy określił bym to jako krótki epizod)
Zlatan, miałem też słabość do Affelaya, Zambrotta,Larsson, Villa.
@Momals11 na jak 7 lat w pierwszym zespole(+ 4 w młodzieżówkach) to jest krótki epizod to kto ma długi epizod w tym klubie pięciu zawodników?
1
@Kgorecki2500 Siwizna też robi swoje.
3
@kuz No myślę że zdrowy Pedri to kilka klas lepszy zawodnik niż Puig, a o kilku innych pozycjach też śmiało można tak pisać. Nie wiem wygrana była by wyższa ale gra powinna być pewniejsza.
1
@blazeq No ok ale dalej uważam że za łatwo wam to wszystko przychodzi
-sprzedaż trincao sprzedaż Depaya Umtitiego no możecie się rozczarować, a w ogóle nie liczysz podwyżek dla młodych, Nou camp też jak na razie nie jest szturmowane przez fanów.
Sześcioletni kontrakt też nazwał bym optymistycznym podejściem do sprawy.
2
@bolinho89 Ja ale było sporo osób, choć w stosunku do fanów tego transferu to było nas stosunkowo mało.
Jak kolega wyżej @LaRoja napisał to miał być wedle barto pomocnik zastępca Iniesty
2. To zawodnik niezwykle chimeryczny z drużyną ustawioną pod siebie.
3. To gość który lubił robić rzeczy podobne do Messiego tylko gorzej i też nie lubił bronić.
4. Live to było jego miejsce na ziemi, pamiętam że obserwowałem go od czasu gdy grał dla Espanyolu i już wtedy pojawiały się głosy że to może być fajny transfer, no właśnie jedyny duży klub w jakim się sprawdził to liverpool.
0
@DaPidejpi No mistrzowska zwłaszcza w kontekście stosunków z USA. Czyli znowu podpalamy wszystko na potrzeby lokalnej polityki, fajnie to jest polityka ale malutkich autokratów i słono się za nią płaci w dłuższej perspektywie.
0
@blazeq No to dla mnie też nie jest żadną nowością odnoszę się do komentarza z wczoraj, bo ludzie mają prawo śmiać się z tego transferu jako z kategorii bajki i nie potrzebują moralizatorskich wywodów że nie mają wiedzy bo tak naprawdę to wiedzę ma kilkadziesiąt osób w klubie i LL. MOżna wiele namieszać by ten transfer przeprowadzić ale jakim kosztem.
To co on mówi to prawda ten transfer jest możliwy ale tyle fajnych rzeczy musi się wydarzyć że patrząc na obecny poziom szczęścia w FC Barcelonie to praktycznie niemożliwe.
No jeszcze nie wiemy ilu zrzucimy, a jest już kolejka po nowe umowy które muszą być przedłużone.
No i kwestia czy klub oprócz potencjalnego Norwega będzie stać na inne transfery, bo wydaje się że nie a to już kolejny problem no chyba że dla kogoś Hohland rozwiązuje wszystkie problemy.
0
@Rewolucja123 Ja żałuję, tak wygrywaliśmy trofea zwłaszcza MH jak w przedszkolu tak kadra była drużyną, ale koniec końców byli za słabi na LM, nie potrafił przeprowadzić wymiany pokoleniowej czy to zerkając w szkółkę czy z tego co mu kupowano, ale chyba najgorsze jest to że mimo świetnego pierwszego roku nie potrafił wymusić na bartomeu szacunku i transferów jakich on chciał pomijam że nie były z mojej bajki ale to trener odpowiada, to co się działo obok niego pokazało że to trochę nijaki gość, z klasą ale pewnego poziomu nie przeskoczy bardzo dobry trener ale za słaby na największe kluby.
0
@Rewolucja123 No wolę by młodzi grali a nie wrócili do BB czy na trybuny, bo tak wyglądało wprowadzanie młodych przez EV w okresie 2,5 roku.
0
@Jestjakjest No w Realu M też tak twierdzili ale jak była posuch to fetę na ulicach Madrytu organizowali. To bardzo ważny puchar zwłaszcza dla Barcelony.
0
@ściah ten pan też popisuje się niewiedzą?
1
@michal26 No ja jestem aż ciekaw jakby mieli tych 40 stołków kogo konfa wprowadzi do sejmu, ile tych osób będzie gorszych od brauna / bosaka.
No i najważniejsze ile połknie pis.
0
@Culé a muerte No trzeba było działać jak wchodzili na polski rynek i łapać ich w jakieś widełki prawne teraz to właśnie prywatna firma która ma swój regulamin.
0
@mikael Polska i Litwa w Białorusi z najnowszych przykładów.
1
@xaviorek6 No co pan zanberg i reszta polityków? Nagle dbają o polaków czy zbijają kapitał i boją się o siebie. Jeśli uważasz że to w trosce o wolność słowa to trudno dyskutować bo nie wiesz czym jest polityczna kiełbasa.
No i problem jest taki że to zaiste prywatna firma i im zawsze zależy na zyskach(szok, może zaraz mi napiszesz że korporacjom zależy na lgbt i innych akcjach) a ci którzy krzyczą o wolność słowa nie dopilnowali by ta firma musiała działać w ramach prawa, więc rejestrujesz się i działasz na bazie ich regulaminu i widzimisię moderatorów. Telewizje i prasa które mają nad sobą kontrole też wielu informacji nie podają jak dla mnie to krzyk małych dzieci.
No i od wielu lat wiadomo w jakim kierunku fb ma ciągotki, kompromitują to się ludzie którzy udawali że tego nie widzą.
0
@skubi99 Czekaj czekaj w sumie to trochę jak każda telewizja każda gazeta, i uwarunkowanie prawne niewiele zmienia.
1
@matirix20 To po co na niego marnować czas, lepiej dać go młodym i bardziej uzdolnionym, zresztą piszesz jakby dest rozrabiał i zarabiał fortunę.
0
@Criss18Barca Było by zabawnie z tym śpiewem Lapotry jak by się okazało że hohland wyląduje w Paryżu, jak dla mnie całkiem możliwe.
2
@MrCental @michal26 Może to wam pomoże 10.2021 rok badany tzw. sufit partii
"W przypadku Konfederacji jest to 16,5 proc. możliwych głosów przy 9,3 proc. respondentów, którzy podchodzą neutralnie do tej formacji."
Na Konfederację nie zamierza zagłosować największy odsetek badanych, bo 74,3 proc.
I to jest największy problem konfy, oni są poza koalicjami dla większości, choć przykład mejzy pokazuje że może i tam jaro sięgnie.
0
@jeyx77x A w Bayernie nie miał przygotowania fizycznego? Po prostu w live miał cały zespół pod siebie ustawiony i wszyscy go po główce głaskali.
19
Ten dzień nadszedł @pax może oceniać Alvesa ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@norbi77 Odcina mu prąd, ciężko grać na najwyższym poziomie z takim problemem zwłaszcza na ŚO ale ogólnie w obronie, jakby jeszcze miał jakieś niesamowite atuty ale on jest praktycznie nagi, choć zaangażowania mu nie odbieram.
0
@Krzywy95 No bo urazy przeszkadzają, tak to po sezonie gry można by coś szlifować i ocenić czy to jest do poprawieni a on wraca do rytmu i łapie kolejny uraz, ciężko tak coś poprawiać.
0
@Janiama No jak na klasę piłkarską to Puig tez nie zarabia mało, po prostu przy kominach płacowych Barcy jego pensja się nie rzuca w oczy.
0
@PolskiBarcelonista10 Roberto jego odejście to spory oddech dla finansów można by wzmocnić kadrę.
0
@Emhyr No i znów się nie zgadzam, był bardzo pompowany jako największy Brazylijski talent.
0
@messi564 No to tym bardziej szkoda czasu na puiga. Dawać minuty kolejnym i słabo rokujących sprzedawać, on ani jakością ani tym bardziej doświadczeniem Barcy nie pomoże.
0
@Maciej_T A masz ochotę oglądać na mistrzostwach jak umiera na boisku, bo pomimo wszelkich powiązań to futbol to sport i spektakl i powinien sprawiać przyjemność przynajmniej jednej ze stron jak gość będzie umierał to nikt nie będzie tej przyjemności czerpał.