La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

2

Czyli Lapcio i Alemany przegrali wojnę a na koniec wygrali bitwę i LR świętuje.

konto usunięte

5

@Gall czyli ? Rozwiń swoją mądrą wypowiedź

0

@Barca1922 Czyli główny cel jakim było pozbycie się Sama się nie udało a mieli na to dwa okienka w pierwszym łzy Francuza odwróciły sytuację :( ,a teraz by wszystko ratować w tym dość słabo przeprowadzony transfer z MC zapewniają kolejne lata wiktu i opierunku komuś kto będzie brał tylko pieniądze, no chyba że Xavi nie dawał mu minut bo bał się Lapory co też było by komiczne.

konto usunięte

0

@Gall obniżyli pensje w znacznym stopniu przez co teraz może jakiś klub zechce go kupić lub wypożyczyć . Genialny ruch

0

@Barca1922 ale co ma pensja do wypożyczeń czy sprzedaży? Chcesz mi wmówić że tylko w Barcelonie potrafili się z nim dogadać odnośnie niższej pensji, niezłe bajeczki.

konto usunięte

0

@Gall jak pensja nie ma nic do rzeczy to nie wiem na jakim swiecie ty żyjesz . Przykład Cou sobie weź

0

@Barca1922 No co ma do rzeczy, skoro zgodził się na obniżkę w Barcy to dlaczego nie miał by się zgodzić na obniżkę w Arsenalu, Porto, czy Romie, może ktoś dałby mu nawet więcej niż dostał od Barcy. Chyba że teraz tylko alemany umie negocjować a w innych klubach sami dyletanci.

Skoro zgodził się na obniżkę to najważniejsze były inne powody pozostania w Barcelonie bo spokojnie mógł dalej być czarnym charakterem i zarabiać krocie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?