Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Baros1990 No na LR to powinny być bany a pisanie że nie da się gorzej bo los okrutnie z was kpi.
1
O laporta znów podpina się pod szkółkę ten to ma kurde jednocześnie fuksa i hipokryzję na najwyższym poziomie.
0
@busquets5 Dlaczego, bo kariera piłkarza średnio trwa ok 10 do 12lat grania na pełnych obrotach, więc haaland ryzykuje że pół jego kariery może próbować wygrać cokolwiek z Barceloną, albo iść do klubu na fali za lepsze pieniądze z większa szansa na trofea, za Barceloną przemawia właściwie tylko pozycja niekwestowanego lidera od zaraz słabe wyrównanie.
0
@cules100pro Coo a kiedy to wymyśliłeś? Brzmi jak teraz na kolanie.
0
@Lisek Jakiej Barcelony, tej topowej to nikt się nie nadaje chyba że dumamy pod względem potencjału.
0
@DaPidejpi Alves? Oglądałeś go w Brazylii czy tak strzeliłeś?
1
@cules100pro Aha czyli rok żulenia by nie wyciągnąć wniosków i znów strzelać całą dostępną kasę w jeden transfer który UWAGA może nie wypalić, no mam nadzieję że ktoś pójdzie po rozum do głowy i jeśli rzeczywiście będą pieniądze na tego halanda to zostaną rozłożone na 3-4 zawodników, nie ma takiego piłkarza obecnie który sam podniesie nam klasę zespołu skoro nawet Messi już nie dawał rady.
0
@ef Poziom na pewno nie a czy potencjał to to też dyskusyjne.
1
Za dwa lata może być zarówno w MC jak i drugiej Bundeslidze, choć sam pomysł spokojnego rozwoju i BVB się spokojnie wybroni, ale jak kolega wyżej nadmienił to może być jego jedyna szansa by ubrać koszulkę Barcelony.
0
Jestem ciekaw ile ludzi w klubie o tym wiedziało i nic z tym nie zrobiło, bo nikt mi nie wmówi ze nikt nic nie widział i nie słyszał.
0
@Transu96 Kolektywem a na koszulki wychowanków zawsze w Katalonii znajdą pieniądze.
0
@Gomess No i miejsce w pierwszym składzie dla Jonatana Brauta Brunesa i Alberta Tjalanda ;)
0
@busquets5 Zgodził bym się ale widziałem to żulenie i nikt mnie nie przekona że na Halanda czy kogokolwiek innego za 100 baniek są pieniądze, zwłaszcza jak ktoś pamięta co się wydarzyło pod koniec poprzedniego sezonu z transportem piłkarzy.
0
@Kgorecki2500 Jakie są twoje kryteria?
0
@PieN @Johnnie_Walker Ciekawe czy w klubie pamiętają że od stycznia będzie dostępny Wague, kiedyś miał tu liczne grono sympatyków.
0
@Destroyer_of_Worlds Nie zastanawiam się czy któryś zawodnik ma klauzulę odnośnie nie grania w LM, oraz ilu ma bonusy za samo wyjście z grupy LM.
0
@Barca1992 Ciekawe jak u bosaka z wiedza o policji?
0
Trochę mnie to dziwi że nie wychodzą żadne plotki odnośnie LE a dokładniej braku gry w fazie pucharowej LM w kontraktach piłkarzy. Czyżby nikt się nie spodziewał że barca może tam nie grać, no i ilu zawodników ma również bonusy za samo wyjście z grupy.
0
@pres No i przyjdzie mecz psg zacznie bronić w 7 i będzie po zabawie.
0
@FC1899Barca No akurat to jkm nie wyszło bo zbigniew ziobro już wielokrotnie za bardzo kozaczy, to jeden z największych błędów jk że dał partii ze znikomym poparciem tak duża władzę.
0
@kempnou Czy ja wiem czy logiczne, w pierwszych konferencjach brzmiał trochę jak to że ta drużyna to ferrari i tylko RK zapomniał zrzucić pokrowiec przed jazdą, zwłaszcza piję do słów o Umtitim.
1
@gryfiT. Zależy jak będzie szło rywalom w pucharach, ale znów te 5 zmian to akurat barcy w tym momencie nie faworyzuje.
2
Słowa lapcia żeby nie łączyć klubu z tą sprawą nabierają jeszcze większego absurdu.
0
@macio_944 Na chwilę obecną to nie ma co się obawiać, zwłaszcza że można ich podzielić na dzieciaki które trochę wygrały w lotka i gości którym wejście na wyższy poziom nie pozwala zdrowie i nikt im szalonych pieniędzy nie da.
0
@Klaudix A to Dembele jak dośrodkowywał na Abde to rozumiem że stał cały czas w miejscu.
0
@kejdzi No tak zgrywanie z Messim to na pewno będzie decydujące przy planowaniu jego kariery.
0
@Colon Modrić dla mnie bez zastanowienia.
3
Najlepsze niektórym młodym jeszcze się chce.
0
@MaŁolat No to dawaj top 5 zawodnik świata który opuścił Bayern.... Czekam
No to nie było dawno i nie było między nimi przepaści, teraz możesz tak sobie pisać, jeden grał w L1 drugi był gwiazda Bundesligi kótry w wieku 17 lat był na L1 za dobry.
Dobra uściślę Neymara sr. bo inaczej się go do klubu sprowadzić nie dało.
I ten Lucas to właśnie jeden z najgorszych transferów.
4
W normalnym klubie kibicom serce bije szybciej jak piłkę dostają nastolatkowie, w Barcelonie czujesz ulgę jak piłka trafia do dzieciaka a nie do tych zblazowanych weteranów.