0

@Baros1990 No na LR to powinny być bany a pisanie że nie da się gorzej bo los okrutnie z was kpi.

1

O laporta znów podpina się pod szkółkę ten to ma kurde jednocześnie fuksa i hipokryzję na najwyższym poziomie.

0

@busquets5 Dlaczego, bo kariera piłkarza średnio trwa ok 10 do 12lat grania na pełnych obrotach, więc haaland ryzykuje że pół jego kariery może próbować wygrać cokolwiek z Barceloną, albo iść do klubu na fali za lepsze pieniądze z większa szansa na trofea, za Barceloną przemawia właściwie tylko pozycja niekwestowanego lidera od zaraz słabe wyrównanie.

0

@cules100pro Coo a kiedy to wymyśliłeś? Brzmi jak teraz na kolanie.

0

@Lisek Jakiej Barcelony, tej topowej to nikt się nie nadaje chyba że dumamy pod względem potencjału.

0

@DaPidejpi Alves? Oglądałeś go w Brazylii czy tak strzeliłeś?

1

@cules100pro Aha czyli rok żulenia by nie wyciągnąć wniosków i znów strzelać całą dostępną kasę w jeden transfer który UWAGA może nie wypalić, no mam nadzieję że ktoś pójdzie po rozum do głowy i jeśli rzeczywiście będą pieniądze na tego halanda to zostaną rozłożone na 3-4 zawodników, nie ma takiego piłkarza obecnie który sam podniesie nam klasę zespołu skoro nawet Messi już nie dawał rady.

0

@ef Poziom na pewno nie a czy potencjał to to też dyskusyjne.

1

Za dwa lata może być zarówno w MC jak i drugiej Bundeslidze, choć sam pomysł spokojnego rozwoju i BVB się spokojnie wybroni, ale jak kolega wyżej nadmienił to może być jego jedyna szansa by ubrać koszulkę Barcelony.

0

Jestem ciekaw ile ludzi w klubie o tym wiedziało i nic z tym nie zrobiło, bo nikt mi nie wmówi ze nikt nic nie widział i nie słyszał.

0

@Transu96 Kolektywem a na koszulki wychowanków zawsze w Katalonii znajdą pieniądze.

0

@Gomess No i miejsce w pierwszym składzie dla Jonatana Brauta Brunesa i Alberta Tjalanda ;)

0

@busquets5 Zgodził bym się ale widziałem to żulenie i nikt mnie nie przekona że na Halanda czy kogokolwiek innego za 100 baniek są pieniądze, zwłaszcza jak ktoś pamięta co się wydarzyło pod koniec poprzedniego sezonu z transportem piłkarzy.

0

@Kgorecki2500 Jakie są twoje kryteria?

0

@PieN @Johnnie_Walker Ciekawe czy w klubie pamiętają że od stycznia będzie dostępny Wague, kiedyś miał tu liczne grono sympatyków.

0

@Destroyer_of_Worlds Nie zastanawiam się czy któryś zawodnik ma klauzulę odnośnie nie grania w LM, oraz ilu ma bonusy za samo wyjście z grupy LM.

0

@Barca1992 Ciekawe jak u bosaka z wiedza o policji?

0

Trochę mnie to dziwi że nie wychodzą żadne plotki odnośnie LE a dokładniej braku gry w fazie pucharowej LM w kontraktach piłkarzy. Czyżby nikt się nie spodziewał że barca może tam nie grać, no i ilu zawodników ma również bonusy za samo wyjście z grupy.

0

@pres No i przyjdzie mecz psg zacznie bronić w 7 i będzie po zabawie.

0

@FC1899Barca No akurat to jkm nie wyszło bo zbigniew ziobro już wielokrotnie za bardzo kozaczy, to jeden z największych błędów jk że dał partii ze znikomym poparciem tak duża władzę.

0

@kempnou Czy ja wiem czy logiczne, w pierwszych konferencjach brzmiał trochę jak to że ta drużyna to ferrari i tylko RK zapomniał zrzucić pokrowiec przed jazdą, zwłaszcza piję do słów o Umtitim.

1

@gryfiT. Zależy jak będzie szło rywalom w pucharach, ale znów te 5 zmian to akurat barcy w tym momencie nie faworyzuje.

2

Słowa lapcia żeby nie łączyć klubu z tą sprawą nabierają jeszcze większego absurdu.

0

@macio_944 Na chwilę obecną to nie ma co się obawiać, zwłaszcza że można ich podzielić na dzieciaki które trochę wygrały w lotka i gości którym wejście na wyższy poziom nie pozwala zdrowie i nikt im szalonych pieniędzy nie da.

0

@Klaudix A to Dembele jak dośrodkowywał na Abde to rozumiem że stał cały czas w miejscu.

0

@kejdzi No tak zgrywanie z Messim to na pewno będzie decydujące przy planowaniu jego kariery.

0

@Colon Modrić dla mnie bez zastanowienia.

3

Najlepsze niektórym młodym jeszcze się chce.

0

@MaŁolat No to dawaj top 5 zawodnik świata który opuścił Bayern.... Czekam

No to nie było dawno i nie było między nimi przepaści, teraz możesz tak sobie pisać, jeden grał w L1 drugi był gwiazda Bundesligi kótry w wieku 17 lat był na L1 za dobry.

Dobra uściślę Neymara sr. bo inaczej się go do klubu sprowadzić nie dało.

I ten Lucas to właśnie jeden z najgorszych transferów.


4

W normalnym klubie kibicom serce bije szybciej jak piłkę dostają nastolatkowie, w Barcelonie czujesz ulgę jak piłka trafia do dzieciaka a nie do tych zblazowanych weteranów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?