Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Miał słabiutki sezon w BB ale z racji perszeronów RK go powoływał a LR dopominała się o niego, więc jak chcesz być pewien to raczej sam musisz z kilka spotkań obejrzeć.
0
@jedrek7000 No wanda wyzywała jakość panienkę bo Icardi ją zostawił a użyła takich słów które głównie ją skompromitowały, i chyba się zeszli ale nie wiem bo nie śledzę.
0
@Encore @Rust_Cohle @Janiama i to jest panowie kłopot złotej gały, puchary czy ogólne wrażenie, za co jest ta nagroda, co to znaczy najlepszy.
0
@kulek22 Była by sprawiedliwsza gdyby wiadomo było za co się ja dostaje, albo co rozumieją przez :najlepszy:
0
@kkbarca A takie pitolenie ile ma Chelsea ile mają MC czy PSG wobec swoich właścicieli ale wszyscy uczepili się tej Bacelony bo rządził nią dzban a oni wszyscy mają potworny kompleks na punkcie Barcy.
No i najważniejsze gdyby najfajniejsze młode nazwiska z LL odpalały w Barcy jak to się dzieje jak Bayern okrada konkurencję w swojej lidze to syf byłby mniejszy.
2
@Kgorecki2500 Psgasus zaraz zniknie bo usa uważają go za narzędzie właśnie dla krajów autorytarnych :)
1
@FCMichalo No to jest ciekawy przypadek, bo piłkarze zarabiają te absurdalne kwoty by nie musieć myśleć o niczym tylko o piłce a w tym momencie nie gra.
Co myślę jeśli nie chce niech nie gra ale pensja też mu się nie należy.
0
Rozumiem że jedzie tam odbierać złotego chłopca tak?
0
@Danny Gaucho Danny nie porównuj normalnych dyskusji do tych świrów walących 30 komentarzy dziennie o tym samym.
0
No jeśli Xavi musiał sam się wykupić, to nic dziwnego że większe wymagania finansowe zaskoczyły tych geniuszy z klubu :)
0
@MesQueUnClub_87 Przynajmniej trzy razy wracał do gry niedoleczony, to też swoje żniwo zbiera, w ogóle to należało by zacząć od jego startu w Barcelonie jakim prawem grał od początku to już pytanie go geniusza Ernesto, to nie przypadek że w tylko w Barcelonie łapał kontuzje i nie wszystko można zrzucić na granie na konsoli po nocach.
0
@Nieznajomy Ja absolutnie mu potencjału nie ujmuję, ba pamiętam te lata w oczekiwaniu na ŚO którego nie potrafił kupić zubi i męczenie buły z mascherano, Umtiti trafił się barcy trochę fartem.
Ja tylko przywołuję sytuację ze są dość podobne , co do oceny to masz racje zdrowotnie powinni go oceniać specjaliści ze sztabu medycznego tylko że nie z Barcelony bo tam specjalistów brakuje.
0
@MichuPlayPL No jeśli chodzi ci o Atletico to raczej nigdy nie dostanie już trzech defensywnych pomocników do asekuracji, przynajmniej mam taką nadzieję że tak nisko Barca nie upadnie.
0
@masq @kaamil1910 mega technikiem nie był ale przy araujo na takiego wygląda.
2
@DaPidejpi Nie wiem czy kierowców ale "drogowców" na pewno.
2
Tak się zastanawiam czy jak( tak wiecie o kim mowa) wkleicie kolejny setny twit w tym tygodniu z Messim albo z Lewym odnośnie jego zwycięstwa bądź statystyk to zwiększa to jego szanse na złotą gałę czy po prostu macie problemy psychiczne?
0
@DonAndrzejos Mieli też na pewno nie ryzykować z wcześniejszymi powrotami.....po czym wystawili Dembele na Benifike.
1
@Ojciec5tkidzieci Pewnie nawet nie są oparte na tym tysiącu. Nie, na pewno nie ma sondażu który dotarł by do 50% Polaków :)
2
Pewnie mi się dostanie ale podobna sytuacja z Umtitim.
Gość marzył o Barcy Aulas dotrzymał słowa więc Francuz przyszedł za grosze, dostał idiotyczną klauzulę, a że miał talent to zaraz na gwałt trzeba było kontrakt poprawiać, też były głosy kibiców że oczywiście kontrakt trzeba poprawiać, resztę już znacie.
0
@Kurkmen W MSN Neymar też interesował się grą obronną.
1
@A4ron Aktualna dyspozycja nie ma nic do tej nagrody bo głosowanie już się odbyło, nawet nie wiem po co to piszesz.
1
@Grrrr Ok a w jego czasach jednym z najlepszych był gość z jedną krótszą nogą.
0
@Rust_Cohle Problem ze złotą gałą jest taki że nie wiadomo dokładnie za co jest, bo bynajmniej nie jest dla najlepszego, ani dla najbardziej utytułowanego, a medialność odgrywa w niej zbyt dużą rolę.
0
@Vebrol Cou i Umtiti, może nawet zerwanie kontraktów wejdzie w życie gdyby LM była poza zasięgiem.
0
@Gomess Bayern mój drogi wchodzi na murawę każdego stadionu i gra to co chce jak najlepsze zespoły, mnie chodzi raczej o dominatorów swoich lig które tego w LM zrobić nie mogą, klubów z Francji Holandii czy Portugali, może trzeba było to uściślić. Kilka lat temu również Bayern miał ten problem.
0
@Worny Jak zobaczyłem jakiś czas temu atak Neymar-Mbappe-Messi-Di Maria to już wiedziałem że będą tu problemy.
0
To jest pewien problem dominatorów swoich lig, na swoim podwórku prowadzisz grę dyktujesz warunki, w LM trzeba zagrać inaczej i jest problem.
Nie oglądam psg ale jak bym miał ocenić Messiego po tym meczu to wygląda jak ciało obce w tej drużynie, i to nawet nie jest zarzut do Argentyńczyka, najbardziej mnie rozbawiło jak Messie ze środka boiska podaje do Mbappe a ten za kilka sekund wali gałę tam gdzie powinien być PS :)
0
@Przemek2323 Ale on ZP za grę w PSG nie dostanie, jeśli dostanie to za gre w Barcelonie i reprezentacji.
2
@grubiorz No ok ale wypożycza go do kataru a wywiad z 2019 roku a puig 2 lata jest w tym samym miejscu.
0
@Pawlak1992 Tak ja w barcy, puki wystarczy kasy.