Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Xavi też :)
0
@Rick Jacy debile to jest wszystko zaplanowane, debile to są w pis bo to oni za to odpowiadają.
1
@zombie Oj ja bym to nawet nazwał: Barcelona będzie próbować się go pozbyć by strat nie powiększać, tu o odrabianiu czegokolwiek nie ma już mowy.
0
@karlu105 A to fajnie a ile innych błyszczących nie zagrało w top 5 lig w ogóle?
Demir to też miał być mega talent a na razie są problemy.
2
@FC1899Barca Ja tu widzę tylko jedną statystykę strzelonych goli, nawet nie chce mi się szukać innych bo zaraz będzie deklasacja w drugą stronę.
0
@Umberto No o tym Cou 22-letnim sterling 19-nasto letni, to ze mieli później fajne kariery nie robi z nich gwiazd w tamtym okresie zresztą zerknij sobie na tamten skład szału nie ma, ba tam się egzotyczne nazwiska pojawiają.
3
@BoreekxD 18/19 i 20/21 przecież zagrał więcej niż pół sezonu.
0
@Kidd No tak ale to też był problem dominacji pewnych zawodników gdyby dwóch szło łeb w łeb to do odbioru złotej gały typował bym francuza.
1
Normalnie bym się cieszył ale zielone światło po urazie to w Barcelonie wyrok.
10
@Umberto W życiu Suarez był crackiem gdziekolwiek grał i wcale nie potrzebował do tego Barcy.
0
@Rewolucja123 Co ma znaczyć to całe, bo brzmi trochę umniejszająco, a pamiętasz jak za twojego ulubieńca EV cała pomoc nie notowała kluczowego podania?
0
@tomek8756 Absurdalne podejście, najbardziej śmieszy to fakt że ci sami którzy śmieją się z tvp sami powtarzają info od rządu z granicy którego nie można zweryfikować.
Ja tam wolę inne podejścia nawet kosztem kilku pajaców niż zawierzać morawieckiemu i bandzie pisu.
0
@Kidd I jest Francuzem to też choć ni e powinno pomoże.
1
@MesQueUnClub_87 Akurat w pisie jest tego więcej, ot taka pawłowicz :(
0
@mekston Zawsze patrzę najpierw na to co wygrałeś z drużyną, bo to sport drużynowy, możesz walnąć pięć goli a i tak nic nie wygrasz bo masz obronie nieładnie pisząc paralityków.
1
@Comfortable_ No tak Busquets i Pique to mają lepszą jak dla mnie a jeszcze z 20 bym pewnie znalazł.
2
@KrychaFCB No ja bym tego wygryzieniem nie nazwał bo RK od początku powiedział puigowi by szukał sobie miejsca na wypożyczeniu.
0
Ale Laporta to ma fuksa ze złotym pokoleniem LM, chłop to raczej powinien zbierać baty za "jego wychowanków" a znów będzie zadzierał nosa bo za jego rządów LM znów górą.
1
@Barcelonista94 No to teraz strach żeby odnowił umowę, bo na pewno będą go kusić.
0
@KierownikLucas Laporta na pewno, Xavi nie wiem ale znając jego historię i to jak cierpiał to nie jest trudne do uwierzenia.
0
@Mixtape Rozróby na granicy im sporo podniosły.
3
@Katalonbar W sumie ważne jest zwycięstwo jeśli on je gwarantuje to dlaczego ma nie być bohaterem, to też trzeba umieć.
1
@wawfilip16 Dla mnie dużo lepsza ta z lat wcześniejszych, tam w pomocy i w obronie na każdej pozycji potwory.
1
@AdiKingu96 A to po drugiej stronie masz znajomych czy ci Białorusini i Rosjanie już w Polsce są.
0
@Kamyk37 A to w Europie była wojna w latach 70,80 i 90 czy mnie coś ominęło, a o jakiej skali mówisz bo na granicy nie ma 100,000 imigrantów.
9
@Joe_Pesci Dawaj cywilizowany kraj w którym strzelano do cywilów chcących przedostać się przez granicę?
Chłopie ty na prawdę nie rozumiesz powagi sytuacji, otwarcie do nich ognia to koniec dla Polski.
1
@IronSanHybrid Dlatego już raz pisałem do moderacji że konta z stażem krótszym niż 3 miesiące powinny być jakoś oznaczane w dyskusjach.
3
@Przemek2323 Daj żyć psychiatrom temu nic nie pomoże. Choć patrząc na jego związki z Rosją to gość może być jakimś niezłym ananasem i tylko rżnie głupa.
0
Dla was kurna wszystko jest możliwe.
0
@patrykzmc2000 A po co Jurgenowi Coutinho, tym bardziej że przecieki mówiły że pozwolił mu odejść bo nie do końca mu Brazylijczyk pasował do koncepcji.