2

@MesQueUnClub96 Xavi też :)

0

@Rick Jacy debile to jest wszystko zaplanowane, debile to są w pis bo to oni za to odpowiadają.

1

@zombie Oj ja bym to nawet nazwał: Barcelona będzie próbować się go pozbyć by strat nie powiększać, tu o odrabianiu czegokolwiek nie ma już mowy.

0

@karlu105 A to fajnie a ile innych błyszczących nie zagrało w top 5 lig w ogóle?
Demir to też miał być mega talent a na razie są problemy.

2

@FC1899Barca Ja tu widzę tylko jedną statystykę strzelonych goli, nawet nie chce mi się szukać innych bo zaraz będzie deklasacja w drugą stronę.

0

@Umberto No o tym Cou 22-letnim sterling 19-nasto letni, to ze mieli później fajne kariery nie robi z nich gwiazd w tamtym okresie zresztą zerknij sobie na tamten skład szału nie ma, ba tam się egzotyczne nazwiska pojawiają.

3

@BoreekxD 18/19 i 20/21 przecież zagrał więcej niż pół sezonu.

0

@Kidd No tak ale to też był problem dominacji pewnych zawodników gdyby dwóch szło łeb w łeb to do odbioru złotej gały typował bym francuza.

1

Normalnie bym się cieszył ale zielone światło po urazie to w Barcelonie wyrok.

10

@Umberto W życiu Suarez był crackiem gdziekolwiek grał i wcale nie potrzebował do tego Barcy.

0

@Rewolucja123 Co ma znaczyć to całe, bo brzmi trochę umniejszająco, a pamiętasz jak za twojego ulubieńca EV cała pomoc nie notowała kluczowego podania?

0

@tomek8756 Absurdalne podejście, najbardziej śmieszy to fakt że ci sami którzy śmieją się z tvp sami powtarzają info od rządu z granicy którego nie można zweryfikować.
Ja tam wolę inne podejścia nawet kosztem kilku pajaców niż zawierzać morawieckiemu i bandzie pisu.

0

@Kidd I jest Francuzem to też choć ni e powinno pomoże.

1

@MesQueUnClub_87 Akurat w pisie jest tego więcej, ot taka pawłowicz :(

0

@mekston Zawsze patrzę najpierw na to co wygrałeś z drużyną, bo to sport drużynowy, możesz walnąć pięć goli a i tak nic nie wygrasz bo masz obronie nieładnie pisząc paralityków.

1

@Comfortable_ No tak Busquets i Pique to mają lepszą jak dla mnie a jeszcze z 20 bym pewnie znalazł.

2

@KrychaFCB No ja bym tego wygryzieniem nie nazwał bo RK od początku powiedział puigowi by szukał sobie miejsca na wypożyczeniu.

0

Ale Laporta to ma fuksa ze złotym pokoleniem LM, chłop to raczej powinien zbierać baty za "jego wychowanków" a znów będzie zadzierał nosa bo za jego rządów LM znów górą.

1

@Barcelonista94 No to teraz strach żeby odnowił umowę, bo na pewno będą go kusić.

0

@KierownikLucas Laporta na pewno, Xavi nie wiem ale znając jego historię i to jak cierpiał to nie jest trudne do uwierzenia.

0

@Mixtape Rozróby na granicy im sporo podniosły.

3

@Katalonbar W sumie ważne jest zwycięstwo jeśli on je gwarantuje to dlaczego ma nie być bohaterem, to też trzeba umieć.

1

@wawfilip16 Dla mnie dużo lepsza ta z lat wcześniejszych, tam w pomocy i w obronie na każdej pozycji potwory.

1

@AdiKingu96 A to po drugiej stronie masz znajomych czy ci Białorusini i Rosjanie już w Polsce są.

0

@Kamyk37 A to w Europie była wojna w latach 70,80 i 90 czy mnie coś ominęło, a o jakiej skali mówisz bo na granicy nie ma 100,000 imigrantów.

9

@Joe_Pesci Dawaj cywilizowany kraj w którym strzelano do cywilów chcących przedostać się przez granicę?

Chłopie ty na prawdę nie rozumiesz powagi sytuacji, otwarcie do nich ognia to koniec dla Polski.

1

@IronSanHybrid Dlatego już raz pisałem do moderacji że konta z stażem krótszym niż 3 miesiące powinny być jakoś oznaczane w dyskusjach.

3

@Przemek2323 Daj żyć psychiatrom temu nic nie pomoże. Choć patrząc na jego związki z Rosją to gość może być jakimś niezłym ananasem i tylko rżnie głupa.

0

Dla was kurna wszystko jest możliwe.

0

@patrykzmc2000 A po co Jurgenowi Coutinho, tym bardziej że przecieki mówiły że pozwolił mu odejść bo nie do końca mu Brazylijczyk pasował do koncepcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?