Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BarcaFan17 I pierwszy zgodził się na tzw obniżki gdzie kapitanom zajęło to jeszcze miesiące.
1
@MesQueUnClub96 Suarez bo część ludzi spojrzy też na osiągnięcia z reprezentacją, czy ogólną klasę w różnych ligach czy klubach. To nie może być tak że lepszy będzie ten co strzeli 100 bramek więcej.
0
@norbi77 Ale kto im da takie gwarancje, ok fajnie wyglądają u nas w ww klubach byli by 5- 6 do gry bo jednak wiele im brakuje.
0
@El dominatore O ile zmiana klubu to nie dramat to już wybór reprezentacji zastanawiający, niech lepiej szuka miejsca gdzie indziej.
0
@norbi77 Gavi i NIco 17 i 19 lat wiec nie wiem czy tak odejdą.
0
@messi564 Na spokojnie Jeden ma 17 drugi 19 więc można ich rozważnie wprowadzać, o Puigu to się przekonamy po 2 miesiącach współpracy bo z boku to wiadomo że Xavi wychowanków wspiera.
0
@Persyfl W Angorze masz co tydzień artykuł o tym jak kolejne dziecko zostajezostało warzywem(najczęściej Chwyt Kristellera) ja już właściwie tego nie czytam bo szkoda nerwów.
0
@Pawlak1992 Wszystkie i to poważnie piszę.
6
@Keson Przecież to Coutinho pisze :) Szuka wsparcia a ty go dobijasz.
0
@MarianoItalianoVero No na pewno dostał na biurko raport medyczny Ramosa a że jego organizm znają od lat to był to raport szczegółowy a czy Perez się nim kierował to już tylko gdybania.
1
@against_modern_football Wiesz o ile okazali się szrotem to jednak były przesłanki by tego Arthura kupić tak samo z Firpo a że z jakiegoś powodu nawet transfery które wydają się racjonalne kończą się słabo to już zagwozdka dla ludzi w klubie.
Nie wiem dlaczego do LM wpisujesz Araujo i Pedriego.
To co pisze @tbas dlaczego te super talenty nie podbijają Europy, choć należy napisać że Barca szkoli trochę pod siebie.
A z Minquezą mam problem odcina mu prąd i to nawet nie będzie poziom Bartry ale obym się mylił.
2
@jakub1906 Raczej nie wróg numer jeden ale szybko skończy się taryfa ulgowa a niektórzy po dwóch miesiącach będą chcieli ekipy Guardioli :)
Przykład Abidala daje dużo do myślenia.
3
@Azi Wiem że podobną miał Romario że miał strzelić dwa czy trzy gole i mógł jechać na imprezę.
2
@damiano996 To fajny z ciebie kibic skoro masz satysfakcję że jest gorzej, nie pozdrawiam
0
@AlwaysBlaugrana No miał w Bayernie a i tak efekty były mizerne.
1
I po co mu oddawać wolnego, rozumiem że niektórych zawodników się tak podbudowuje ale nie takich którzy od 3 lat są w dołku.
0
@hayek Cieszmy się może jako tako zagra i ktoś nieogarnięty go wykupi.
0
@Mareeek2050 A i tak dostały by coś pomiędzy 5 a 10.
0
@macio_944 Ale to że sztab medyczny jest tragiczny to już wiadomo od jakiś 2 lat.
0
@Rewolucja123 Frank Lampard IQ 150, braku charyzmy też mu nikt nie odmówi jako piłkarz.
0
@LukaszFan Oczywiście że może, ale patrząc na poprzedni sezon dystrybucje piłki psg i styl gry tej druzyny to mało prawdopodobne a w 8 goli w trzech meczach to raczej trzeba zapomnieć.
0
@QuaReL No nie istniejemy bo od prawie pięciu lat wszystko było pod niego ustawione i praktycznie każdy miał tylko jeden pomysł na murawie: podam do Messiego.
0
@Janiama No dla nich L1 to raczej w większości składa się z słabych ekip więc jak nie zmienią podejścia to o mistrzostwie mogą zapomnieć.
0
@amanter Ciebie skoro ciągle wklejasz tu jego statystyki w kontekście tej durnej złotej gały, a kogo obchodzą subiektywne tytuły MotM?
0
@arkasath No widzisz a dla mnie na przykład jej głos jest daleki od bycia miłym, pisząc brzydko brzmi dla mnie trochę jak koza.
0
No akurat tu nie powinno być zdziwienia :)
0
@Odcinkowy Oj tak pomyliłem się ale nawet w najczarniejszych scenariuszach nie przypuszczałem że w Październiku będziemy poza pierwsza 5.
0
@El dominatore Klasyk mówi że takich ludzi nie ma, choć pozbycie się ich wygeneruje poważne problemy.
Busquets to chyba najlepszy obecnie zawodnik Barcelony.
Abla na słabszych rywali to wciąż światny zawodnik.
Pique to chyba najlepsza opcja z posiadanych na doświadczonego ŚO.
A wszystkich ich łączy brak klasowych zastępców, na teraz bo w młodych potencjał jest, chyba najbardziej to było by bolesne w obronie, nie wiem czy to nie samobójstwo wystawić
Balde-Arujo-Garcie-Desta.
0
@Wojcio A co za darmo miał pracować? Do tego on był jednym z pierwszych który obniżył pensję kapitanom zajęło to jeszcze miesiące.
0
@ShawnC Ile dołożysz od siebie na pensję?