0

@SkilledHydra16 Bo w młodzikach to był napastnik.

4

@SzahMatt Sufit może spaść ci na głowę :)

2

@JustBarca Ale zaczynali z podobnego pułapu i Pedri od razu dostawał szanse a Puig nie, Gavi dostał kilka minut i Lucho się zakochał, a w Puigu się nie zakochał, od taka subtelna różnica. Puig nie przekonał do siebie żadnego trenera czy to Barcy czy reprezentacji.

0

@kaamil1910 A ja nie bo chciałbym by Barca wygrała.

0

@barcowy1899 Jović jest trochę tych kozaków co po wyjeździe z Niemiec potracili nogi.

0

@BarcaSupporter I co z tego wynika? Busquets i Gavi schowali pomoc Włochów i Francuzów do kieszeni.

0

@amanter Przecież jeśli dostanie to dostanie za okres gdy był jeszcze graczem Barcy.

0

@Herato No jak największa gwiazda i najlepszy zawodnik LL jest solidny to ta liga upadla potwornie :)

0

@DaPidejpi No ogólnie te gwiazdy z bvb to raczej tyłka nie urywają, musiał bym uważniej się przyjrzeć ale po opuszczeniu Dortmundu to tylko nieliczni dalej błyszczeli.

0

@mmaciass Nie, jeśli dobrze pamiętam to Maxi był takim starszym bratem i zaopiekował się Icardim a Icardi był częstym gościem w ich domu dlatego była o to afera. Podejrzewam że to było jak obaj byli w Hiszpanii.

1

@grzesiu21 Przybliż mi te regularne powołania bo to blado wygląda a do tego oznaczało by to że gwiazda BB dostawała tylko powołania i nie grała.

Natomiast fakty są takie że ma 4 spotkania w u-21 debiut 03.03.2020 i to by było na tyle jeśli chodzi o "karierę" w reprezentacji.

0

@Kismeth U to jak Iniesta zaczął na poważnie grać w wieku 24 to Puig chyba nigdy nie zacznie.

0

@Mr8lack To Polska i nie takie rzeczy się tu działy.

No jak dla mnie dalej obejrzenie na żywo z wysokości trybun to dużo lepsza opcja niż katowanie meczu kilkanaście razy by uchwycić to co widział by z trybun, zresztą od tego są analitycy.

Wielokrotnie trenerzy wypowiadali się że oglądanie z trybun (z powodu kar) dużo im dało, a przecież też mają dostęp do nagrań.

0

@Mr8lack No ze stadionu widzisz sporo więcej no chyba że on ma dostęp do materiałów z wielu kamer choć wątpię.

0

@Messibestplayerintheworld Przecież Big chances missed to 11 powinna być złota a nie 21 :)

0

@CuttingHead To określenie wymyślili dziennikarze wojsko inaczej te działania nazywa.

0

@CuttingHead Ponieważ to określenie jest potoczne i nie występuje w żargonie wojskowym.

0

@Triv44 I dlatego jak wrócił to sondaże poszybowały w górę.

1

@Kgorecki2500 To tragedia bo oznacza że poza wiedzą większości coś ważnego się dzieje i znów odwracają uwagę.

0

@CuttingHead Nie wiem czy ktoś zawodowo zajmujący się tym pisał by o "wojnie hybrydowej" chyba że celowo tak to nazywasz by prosty lud zrozumiał.

0

@anxted Bo za jego czasów to pokolenie starsze jego pokolenie nazywało mięczakami :) i tak to się kręci.

0

@paweuwarrior Tak tysiąc pompek i dwa tysiące brzuszków.

0

@Sau_Ron Dlaczego będzie miał słabsze? Wliczasz dzielenie się z Mbappe i Neyem czy raczej formę i wiek.

1

@kaamil1910 Bierzesz pod uwagę tylko te 7 walk w XXI wieku jak mniemam.

0

@kkbarca Czytałem wywiad z historykiem specjalizującym się w Piłsudzkim i tamtym okresie i on twierdzi że marszałek tych słów nie wypowiedział.

0

@burza1982 No ja uważam że nie zwłaszcza po tych przeprawach ze zdrowiem .

0

@barcelonaLM Już widzę jak ziobro i konfa ogrywają kaczyńskiego.

1

@masik86 Barcelona nie miała z nich pociechy to jest najważniejsze a poza tym to straciliśmy bo płacono im pensje i inne bonusy.

0

@Lucassito Hola hola to nowy kraj inaczej trzeba dogadać kwestie wizerunkowe inaczej podatki od pensji bonusów premii, inaczej kwestię adidas-nike tego się nie da zrobić w tak krótkim czasie.

1

@lucca87 No były tu osoby które pisały że nie może przez hiszpańskie prawo(w ogóle to trochę absurdalne że dziennikarze tego nie sprawdzili), był tu gość który twitował kogoś kto podawał że wedle LL najmniej mógłby zarabiać 8.

Ja siedziałem cicho ale dawno temu był bask który całą karierę spędził w AB i ostatni rok spędził tam za darmo ale jako że to było może i z 16 lat temu to nic nie pisałem bo wiele mogło się zmienić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?