Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon W bayernie on był jednym z nielicznych których nie udało się odbudować Flickowi, to sporo pokazuje. Ja pamiętam jeszcze jak grał w Espanyolu to zawsze był talent ale tylko w mieście beatelsów zbliżył się z jakością do tego do czego ów talent predysponował.
0
@Oskar00 Ja również ich nie widzę może FDJ w prime z Ajaxu bo na pewno nie ten z Barcy, Arujo po prostu wygląda bardzo dobrze w barcelonie obecnie to niewiele znaczy(A i talentu mu nie odbieram)
0
@Pitter Jaki sensowny trener przyjdzie pracować do takiej drużyny za takie pieniądze, gra nie warta ryzyka absolutnie.
0
@Pilka_jest_okragla No raczej nie ma wyjścia bo za takie pieniądze to nikt ciekawy nie przyjdzie a jak wynalazek nie wyjdzie to już będzie prawdziwy dramat.
0
@marcinnikt No przy Puigu to kurna byli gladiatorami.
0
@Roobo No a przyjrzałeś się dokładnie jak wygląda połowa jego wyjść na pozycję, bo gdyby dostał wtedy piłkę to może ją tylko oddać z powrotem jak da radę bo staje na minie.
0
@Davvd Jak dla mnie Miqueza to ligowy przeciętniak będzie i tylko tyle
0
@HighestInTheRoom No masz dzieciaków w BB i jakoś awansować do drugiej ligi nie potrafią, a talentu i tam na pewno nie brakuje.
0
@Roobo Ale co da ci Puig na skrzydle, jestem antyfanem Coutinho ale z tej dwójki to lepsza opcja.
0
@HighestInTheRoom Z tak młodą obroną to nie jest najlepszy pomysł, tu każdy zawodnik z doświadczeniem jest na wagę złota.
0
@masq 6 opuścił. A bramek 11, 6 tylko w LL.
0
@amanter U a LR dosłownie kilka dni temu świętowała że nie gra.
0
@ciema Przez cztery lata 97 meczy odpuścił wiec daleko mu do 90%
@masq 6, nie wiem jak wyczarowałeś te 30
0
@Nihas Kolejny, to nie prawda.
0
@Neutral No coś ci ta matematyka nie podchodzi albo głupio skopiowałeś pseudo ciekawostkę bo przegrał ich znacznie więcej .
0
@Sau_Ron Rinus Michels albo Bill Shankly
0
@UncleDrew A puig da coś na skrzydle? Bo dla mnie to z dwójki złych rozwiązań ta z Brazolem jest lepsza a jestem tu jednym z jego największych przeciwników.
1
@Rewolucja123 No raczej 27 -30 to raczej wszędzie widziałem jako najlepszy wiek dla piłkarza.
1
@BOSSS85 No było by miło, pamiętaj że część tych talentów miała problem z awansem do drugiej ligi, dlatego nie przesadzajmy z przenoszeniem połowy LM do pierwszego składu. Pociechę owszem tylko że dla części kibiców walka o wszystkie trofea jest obowiązkiem dzieciaki nie ważne jak utalentowane nie podołają, bo w grudniu presja ich zje i wypluje.
0
@Coutinho007 Jak to żart to całkiem niezły zwłaszcza odwoływanie się do meczu który odbył się 16 miesięcy temu.
1
Oby do zwycięstwa.
0
@CuttingHead Nie, tylko że w takie bajki to może uwierzyć ktoś kto nie śledzi tego co się na Białorusi dzieje chyba że BIG PHArma przekupiła też związek Polaków na Białorusi a ludność Białorusi nie walczyła o lepsze jutro tylko dała się podejść koncernom zza oceanu. Kurde Łukaszenko od dwóch dekad tryumfalnie lawiruje między UE a Rosją a uwaliły by go 3 firmy, powodzenia.
0
@pele1282 Oj nie widziałeś majstersztyków.
0
@kielon93 Obiecywał nowych sponsorów.
Obiecywał spieniężenie BC.
1
@BOSSS85 Pokaż mi trenera który wygrał coś więcej z tyloma dzieciakami. Mamy za mało ważnych zawodników w najlepszym wieku a dużo dzieciaków i weteranów.
0
@Sysia11 A to EV nie jest winnym po części temu co mamy obecnie?
0
@adamt1996 Sensowny trener nie przyjdzie tu trenować za pieniądze jakie ma dostępne Barcelona, gra nie warta ryzyka.
0
@CuttingHead Ale to co mówi Łukaszenko jest mało wiarygodne jak każdy autorytarny polityk, a zamieszki wybuchły z innych powodów.
0
@tbas Kto to ten shuster?
0
@Rewolucja123 Szkoda na niego minut dużo większy pożytek będzie z dania ich Gaviemu albo Nico.