Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Tomo1989 To odwracanie uwagi od czegoś zgoła odmiennego niebawem się dowiemy o co naprawdę chodzi. Bez unijnej kasy to oni nic nie zrobią.
0
@czar007 Nie no na pewno Busquets wyglądał lepiej w ostatnim sezonie niż za EV czy Sentiena ciężko było tego nie zauważyć a jak ktoś był oporny to wiele o tym pisano.
9
@gaq A jak by nie wypalił to byłbyś pewnie pierwszym który by taki ruch krytykował.
0
@Lucassito Nie był najgorszy, co ty piszesz raz że słynął ze stawiania na młodych przed Barceloną a jak przychodził to redakcja walnęła tytuł Pan Cantery i przez 2,5 roku było dramatycznie jeśli chodzi o stawianie na młodych.
0
@Odcinkowy To fajnie był tu taki co co okienko pisał tak o Neymarze że wróci, jak na razie to wszystko wskazuje na to że dopóki Holender sam nie zrezygnuje to nie poleci bo nie ma ani kasy na odprawę, ani pieniędzy na nową kadrę trenerską.
0
Oby to nie była prawda.
To było by przezabawne bo nie dość że opowiadał o zdolności generowania kasy przez Mesiego ale i tak go skreślił co już jest absurdalne zwarzywszy na długi. A teraz żeby ratować własny zadek podpisze ten pakt z diabłem.
0
@Jakchcesz Ja uważam że wyjdzie porównywalnie bo nawet jeśli stałej pensji będzie miał mniej to bonus za podpis od PSG był większy niz to co proponowała Barcelona.
0
@krawczykPSG Jak dla mnie ten kto ma mniej big chances missed powinien być uznawany za "lepszego" nie za bardzo rozumiem pozłacanych 22 szans Lewego.
0
@Odcinkowy Tak znajdą się ciekawe jak, przeniesienie z jednego działu do drugiego funduszy nie jest takie łatwe w przypadku klubu z 1,5 mld długu praktycznie niemożliwe. A Sentienowi już zapłacili że 3 trenera na listę płac powołujesz.
1
@barcelonaLM Tak bo Pis bez pieniędzy z UE to nie przeżyje dwóch dni.
0
@kuz A ile osób wiedziało o Nico i Gavim rok temu? Mingueza wcale się nie wyróżniał i to autorski pomysł Holendra pamietam jak były o tym informacje.
A co ma jego odejście do rzeczy nie tak dawno część osób na LR go hypowała teraz już o nim zapomnieli.
0
@Woland10 No to kto strzelił więcej i do tego dołożyli niepotrzebną :( wedle ciebie dominację, to chyba multikonto bo przypomina pewnego użytkownika.
0
@kuz Nie prawda że musi kto ci tak powiedział, jest w BB kilku 21 i 22 latków wcale nie musiał stawiać na Gaviego i Nico, a już dawanie minut Moribie czy Urusowi to na pewno nie był mus.
0
@kuz I kto te talenty wystawia na murawę Koeman czy ludzie z LM? Kto ustala skład trener czy prezydenci?
0
@Rewolucja123 Dzięki nie wiedziałem że SR jest rezerwowym jest coś takiego jak uogólnienie.Pomijam że jest kapitanem i jest po urazie a zeszły sezon poszedł na straty bo sporo mógłbym postawić że jak byłby zdrowy to byłby albo w podstawie albo byłby pierwszym-drugim rezerwowym.
0
@kuz No skoro mają nosa to gdzie byli między debiutem SR w 2009 roku a debiutem Fatiego w 2019 ? O podbojach BB też mogłbym co nieco napisać, tak jak o tych talentach którzy przepadli.
0
@Derean No popatrz Gavi ledwo zadebiutował a już w reprezentacji, Puig tyle lat wielki talent LM(czyli miał łatwiej) i nawet w młodzieżówkach też się na niego uwzięli.
0
@Rewolucja123 I wciąż są najważniejsi, to jest problem, a jeszcze większy to ten że zawodnicy w najlepszym wieku nic drużynie nie dają.
0
@Rewolucja123 No jeśli ktoś uważa że zawodnicy którzy od 6 lat patrzyli na murawie tylko w kierunku Argentyńczyka w miesiąc staną się fundamentem(bo nie mamy liderów w najlepszym wieku) to tylko pozostaje wzruszyć ramionami i pokiwać głową z niedowierzaniem, na nowo będziemy uczyli się grać bo mamy wypalonych weteranów i zdolną młodzież i to nie jest ani mieszanka wybuchowa ani dobre proporcje drużyny.
0
@Messibestplayerintheworld No i to też odpowiedź dlaczego tych złotych piłek już tak często nie zdobywa.
2
@Janas11224 Bo EG jest od lat promowana przez wszelkie brukowe tygodniki , kup sobie taką i zawsze znajdziesz artykuł o edytce.
0
@KaIafior Sprawdź sobie ile strzelił do 24 roku życia i po nim i zmienisz zdanie.
0
@macio_944 Löw nie podał ci dłoni na zgodę?
0
@Cadafaz Skoro czytałeś książki to mam pytanie podejrzewam że autor dość precyzyjne opisał wygląd Bonda który aktor go najbardziej przypominał.
Ja tam oglądam bondy tylko jak z Seanem lecą.
0
@KobeFR W zeszłym sezonie 6 spotkań opuścił a w pierwszym 13, więc tak był przed dłuższy okres dostępny.
0
@Rafcio10911 Jeszcze Sentienowi nie zapłacili bo nie maja a ty chcesz trzeci wynalazek na listę płac wprowadzać :)
1
@martin3131 wedle transfermarkt:
Przewidywany powrót w dniu 20 paź 2021
1
@GeneralXavi No to jest właśnie problem naszej kadry dzieciaki którym można wybaczyć(ja nawet sporo) i wypaleni, zezłomowani[ALBA!] weterani.
W najlepszym piłkarskim wieku czyli wśród zawodników którzy powinni być liderami tej ekipy mamy Umtitiego,SR,Coutinho,Depaya,Braithwaite(pomijam Matsa). Czyli nie mamy liderów :(
Jak dla mnie my nie mamy kadry na trofea no może PK się uda bo zawierzanie w młodzież to ryzyko po niektórych weteranach to mało się spodziewam, ogólnie kłuje mnie w oczy jak ktoś pisze że mamy mocną kadrę, mamy mocne nazwiska a to duża różnica co z tego że jest Cou jak z niego jest naprawdę mało pożytku a spokojnie można tak wyliczać robimy słabe transfery od lat. A patrząc na kadrę to trzeba patrzeć na najsłabsze ogniwa Miqueza to gracz na środek tabeli, choć nie odbieram zaangażowania, Araujo Dest Nico Gavi pewnie fajne chłopaki mocno kibicuję ale żaden nie grał by w Realu czy AM.
0
@Mr8lack Ile lat dasz takiej drużynie na rozwój ile lat dostaną od reszty, nie widziałem by tak młoda drużyna wygrała cokolwiek ważnego, bo w walce o trofea doświadczenie jest kluczowe.
Co do Ajaxu to z tego co zerknąłem i tak średnia wieku jest sporo wyższa, LL sporo trudniejsza a presja w Barcelonie nieporównywalna.
8
@krawczykPSG Nie ma większej hipokryzji niż ciągle pisać o samorozwoju o ciężkiej pracy o nauce że to tylko silna wola i chęci a później na prezydenta desygnować bosaka.