1

@Martwy No ja się nie zgodzę bo on ma wszystko na papierze by grać również w kombinacyjnej piłce w trójkątach i na małej przestrzeni tylko ktoś musi go do takiej gry ustawić nie wiem czy jest lepszy kandydat niż Xavi. A tak to ogólnie się zgadzam z autobusami nie wykorzysta swojego naturalnego talentu w pełni.

0

@DonMatteo901 Raczej jakiś pasek.

16

Teraz złapać Dembele i dmuchać i chuchać na niego. Tylko nie wiem kto go ma złapać bo sztab medyczny to raczej mu krzywdę zrobi.

0

@clyde A ty co o Dembele pisałaś.

2

Oby wejście Dembele nie skończyło się jak z Lyonem.

0

@FC1899Barca Ale małe transfery też się nie spłacały.

2

@Sau_Ron Ważność 1.2......3 dokładnie w takiej kolejności jak pytania.

0

@neeed Przecież to nic nowego w świecie piłki, jednym z większych kombinatorów jest ojciec Bojana.

1

@klopx Ja mam do niego słabość głównie z powodu że czasami potrafił nie "zauważyć" Messiego i robił swoje rzeczy coś czego reszta zawodników nawet nie rozważała.

0

Ciągle mi się przypominają w takich sytuacjach te neymary i Halandy :)

2

@Wojcio No badania pokazują że jednak nie, bo najwięcej wypadków powodują młodzi mężczyźni z kilkuletnim stażem za kółkiem.

0

@ShinobiQWE Przecież było wyjaśnione dlaczego tam uczy zdrada potem splot nieszczęśliwych wypadków i brak wiary w siebie po nich.

0

@SkN No to skoro przynosił zyski i do tego nieźle kopał gałę to trzeba było zaciągać kredyty sprzedać nazwę stadionu by go zatrzymać to się w ogóle kupy nie trzyma, LL też robiła by wszystko by Messi został.

0

@taris Pep miał kilku wybitnych zawodników w najlepszym wieku, my obecnie tych w najlepszym wieku byśmy za darmo rozdali.

0

@Hawajczyk A po co kupujesz cztery 10 jak w klubie masz najlepszą na świecie?

0

@tomek8756 Jak to powiedział pewien ekspert ruchu, wchodząc na pasy pamiętaj ze zawierzasz komuś swoje zdrowie i życie więc uważaj.

0

@dudek89 No z tą różnicą że Pep miał Xaviego i Iniestę w pomocy i Puyola wraz z Rafą w obronie Eto Henry i Messi to też nie były jakieś chłopinki w większość w najlepszym wieku do tego kilku innych światowej klasy zawodników.
Żaden zawodnik z obecnej Barcy by w tamtej nawet 3 rezerwowym nie był.
Ta drużyna ma albo dzieciaków albo weteranów goście w najlepszym wieku to delikatnie mówiąc porażka, jedynie Depay jako tako wygląda.

0

@BartqRKO w 16. Był kluczowy bo Zubi nie potrafił nikogo kupić przez tyle lat z wyjątkiem kontuzjowanego Vermy. No i kupili go do pomocy gdzie nie wiedział co się dzieje, a w obronie do końca miał manierę idę na raz i nie potrafił utrzymać linii spalonego o wzroście nie wspomnę choć jak dziś pamiętam jego główki widmo z MC.

0

@BartqRKO A którego na ławkę odstawił młodziak z Francji. Zresztą to Pique z tamtych lat był ważniejszym zawodnikiem.

0

@sintesox Ale potwierdzeniem Laporty były słowa że widział kontrakty ze spotkań towarzyskich gdzie występ Messiego był najważniejszy i generował dochód jak się to ma do budżetu klubu i praw do wizerunku to nie rozumiem?

0

@FC1899Barca Nie no kaka nie może być niżej od Dembele, Francuz to był jeszcze dzieciak i tu zawsze jest ryzyko, Brazyliczyk był w top 5 zawodników jak opuszczał Milan.

@RosjaninBut Jak wyżej zestawianie ukształtowanych piłkarzy w najlepszym wieku do dzieciaka.

0

@zodiak_10 Mnie ani na ZP nie zależy, nie znam również prywatnie Messiego by stwierdzić czy naprawdę te trofea go mało obchodzą.

2

@Kurkmen Bill Gates 2017 1600 ton dwutlenku węgla( a to tylko za podróże ), przeciętny Polak ok 9 ton więc nie doceniasz miliarderów :(

1

@cules100pro Uraz łąkotki.

0

@Momals11 Cóż pewnie mi się oberwie ale mam nadzieję że za 2 lata nie będzie nam potrzebny jako piłkarz.

0

@CLionelMessi A to muszę brać cały pakiet czy mogę sobie wybrać, bo przede wszystkim jestem kibicem Barcelony a Messi był zawsze w wśród moich najmniej lubianych zawodników, od tak po prostu zawsze czułem większą sympatię do innych.

Szanuję Messiego z boiska i to bardzo nawet jeśli kierunek uzależnienia drużyny mi nie odpowiadał, resztę zwłaszcza sferę finansową i wpływy jego ojczulka przemilczę.

Zabawne że ocenia kibiców ktoś kto ma tu konto ledwie miesiąc ale pewnie kibicujesz FCB od 200 lat, a na portal zaglądałeś od 50 ale się nie logowałeś.

12

@michal26 "uwzględnieniem.......... umiejętności kierowcy"
No to ci panie powiem że w Polsce są w większości sami mistrzowi kierownicy przynajmniej samozwańczy mistrzowi kierownicy, bo w praktyce to wręcz jest odwrotnie.

0

@Criss18Barca Od którego roku miał taką klauzulę. To jest ten szczegół.

1

@hazo428 A ja uważam że on tu naprawdę chce grać, a na ile posłucha podszeptów agenta to inna sprawa.

1

@totalcrack dlatego napisałem[ tak zwane ] bo wszędzie podają że ktoś tam obniżył a w większości to są po prostu odroczenia, a czemu tak piszą nie mam pojęcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?