0

@Encore No akurat to nie jest wyjątek wielu bogaczy nie dzieli się z dziećmi kasą tyle że opłaca ich szkoły a samo nazwisko daje im potężny start.

1

@Ojciec5tkidzieci No niektórzy po ostatnim meczu pisali że Cou się już odbudował :)

0

W ogóle jak wygląda sytuacja z opłacaniem trenerów z tego co pamiętam to EV niby z części kasy się zrzekł ale nie pamiętam czy jest już z klubem rozliczony, z Sentienem się sądzą o kasę, chyba Lapcio oprócz tego że nie ma szału na rynku to boi się opłacania 3(4) trenerów.

0

@equwesta Piszesz o tej pomocy z tym dramatycznym Coutinho który na pomocnika w Barcelońskim 433 się absolutnie nie nadaje?

0

@marcin62 No jak prześledzisz sobie co się dzieje jak w partiach Polsce nadchodzi wymiana pokoleniowa to nie zdziwi cię to ze w Polsce rządzą dziadki :)

0

@Zxcvb1 Suarez bo jego prime przypadał w słabszym Liverpoolu.

2

Jakby miał 28+ lat to trzeba by go było wypychać a że nie ma to jest nie na sprzedaż.

0

@koksik2700 No myślę same najgorsze rzeczy ale w sumie ich lubię jak ktoś przywołuje potrzebę dowolnego dostępu do broni to zawsze mogę podać jako kontrę to co wyrabiają ci cudacy.

0

@AllBundy Nie nigdy top nie był bardzo dobry trener aż i tylko, ale nigdy pewnego poziomu nie przeskoczy.

0

@Gogonatra Grał tak super że nie zagrał ani minuty z Bayernem w LM.

0

@Rielan No podałem ci minuty bo twój przykład z Guardiola podchodzi pod żart gdy porównujesz to z latami jakie łączą Xaviego z weteranami Barcelony, Pep był dla Xaviego i Puyola czymś w rodzaju starszego brata idola, Xavi dla Busquetsa i Pique to przyjaciel od lat.A graczy którzy dzielili z nim szatnię jest więcej.

No problem jest taki że obydwaj mają pewny pierwszy skład a Busquets jest prawdopodobnie najlepszym obecnie piłkarzem Barcelony.

A sztab Xaviego zgodzi się na niskie wynagrodzenia mając eldorado w katarze, bo o tym mało kto pisze.

0

@Krokiet Fati w młodszych kategoriach był ŚN a jako że Depay to kolejna pół 10 w ostatnich latach takie ustawienie nie jest jakieś oburzające.

0

@arkasath No możesz przegrać 20 spotkań w lidze ale wygrać z Realem.

0

@Rielan No a ja mogę łatwo obalić twój przykład bo jest tylko w teorii podobny a naprawdę jest naciągany.
Pep z Xavim razem niby 31 spotkań ale w praktyce 1.100 minut
Pep z Puyolem razem 33 spotkania minut 2000

a teraz Xavi
Xavi z Busquetsem razem 314 spotkań minut 21 tysięcy.
Xavi z Pique razem 312 spotkań 22 tysiące minut.

To nie ma porównania Pep się z nimi praktycznie rozminął a Xavi z Busquetsem i Pique spędzili 10 lat razem.

1

@Batys A powinno pomóc? Ja zawsze jak czytam o takich sytuacjach to zastanawia mnie odwoływanie się zawsze do miast i ich pomocy.

0

@Comfortable_ A jak oni mieli ją zdobyć jak Argentyńczyk był z nich najlepszy?

0

@arasz1819 Obejrzyj serię z brudnym Harrym ile tam jest najazdów kamery na jego facjatę i lufę to samo w wielu westernach, to oczywiście jest możliwe ale mało prawdopodobne.

A o teoria o wzięciu giwery i zabawie raczej odpada raz to nie jakiś debiutant który podniecił się że trzyma w ręku broń bo facet ma setki filmów na koncie a nawet jeśli to ktoś bierze pieniądze za to by ta broń nikomu nie zrobiła krzywdy i nie jest nią Baldwin.

2

Pierwsza myśl, który zawodnik po transferze do barcy w ostatnich latach się rozwinął? Dużo łatwiej i to seriami można wymieniać zawodników którzy po założeniu koszulki Barcy zaliczyli regres.

3

@arasz1819 Przecież w ujęciach broń nie zawsze jest skierowana w innego aktora.

5

@MesQueUnClub96 Z prawej obrony będzie ciężko więc tylko trzy ale zostanie za nie już w Barcy na zawsze.

0

@Colon Największy problem z Koreankami jest taki że tam mało która młoda dziewczyna jest nie robiona, a zwykli młodzi mężczyźni swoją cerą wpędzili by większość Polskich ekspertek od wyglądu w kompleksy, kult piękna który trochę idzie w złą stronę.

Może masz rację że ma trochę europejskie rysy ogólnie to preferuję taki typ azjatyckiej urody
https://ilarge.lisimg.com/image/20530751/1118full-fumika-baba.jpg
https://www.japanesebeauties.net/japanese/anna-konno/44/anna-konno-3.jpg

1

@Colon A ja jestem wielkim fanem azjatek i dla mnie to ona jest mało atrakcyjna.
na przykład przy niej nawet nie stała
https://iv1.lisimg.com/image/15572575/639full-angela-baby.jpg

0

@monsterrize No ja również, o ile nie mogę zaprzeczyć zasięgowi czy wypływowi to zwłaszcza ten drugi jest przeszacowany jeśli chodzi o ogół społeczeństwa.
LR nie jest dobrym przekładem bo sporo tu fanatyków jkm bez dowodu ale pokazuje że gdyby wybory były tylko wśród tych korzystających z Internetu to pis stracił by połowę swojego elektoratu a konfa miała by jakieś 25 procent.

Zerknij sobie jakie są różnice względem metody sondaży i to samo w sobie sporo ci powie, wielkie skandale o których co dzień czytasz w Internecie są poza żelaznym elektoratem pisu, a nawet jak im je pokazesz to ich to nie interesuje bo mogą kłamać(moje życie).

@FC1899Barca No dla mnie bardziej wiarygodne jest jednak pokolenie starsze bo to trochę brzmi jakby 36 latkom ubywało IQ a jeśli chodzi o oddanie głosu to raczej sugerował bym się podpowiedziom 40 latka niż osiemnastki którą łatwiutko manipulować.

Coś w tym jest z tym wiekiem(osobiste doświadczenie) ale skoro 75+ nie powinien głosować to tym bardziej nie powinien móc być posłem.

No i widzę poważny problem już pomijając że to przeczy demokracji, a mianowiecie zobacz jak pis dba o seniorów zabierz im prawo głosu i nikt z polityków nawet na nich nie spojrzy a w ich wieku trudno iść na warszawę palic gumy jak górnicy, więc zostali by skazani na wymarcie w coraz gorszych warunkach.


0

@monsterrize Internet to potęga? Ha dobre więc sprawdź w Internecie piramidę wieku obywateli z prawem głosu, uwaga to może być szok!!!

0

@Nazio87 Ja to raczej tak myślałem jak oglądałem Schweinsteiger'a przy nim Muller to przystojny chłopak.

0

@amanter Barca skończyła tak źle bo właśnie Bartomeu się po kolei uginał a skończył na tym że każdy kto zapukał dostawał podwyżkę, i efektem były cuda pokroju SR z pensją na poziomie gwiazd PL.

0

@Arkon Ja to marzę o tym by wreszcie kryteria tego plebiscytu zostały jasno objaśnione.

0

@Kgorecki2500 Tylko że określenie po-pis ma inne korzenie bo kiedyś te partie miały rządzić wspólnie i to wtedy pisano o popisie a teraz to nie ma nic z dawnym znaczeniem wspólnego.

0

@macio_944 Ale zdajesz sobie sprawę że ktoś może i to podważyć bo dokonania realu z lat 56-60 jak najbardziej uprawniają do tego by napisać że to tamta drużyna była najlepszą i najładniej grająca i wyjątkową.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?