0

@martin3131 Lekki update
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10748365#comment-10748365

EDIT:A widzę że dementi było, znowu barcainfo puścił fejka.

2

@marko111122 Czemu tylko niezaszczepieni, ci co mają problemy z kieliszkiem, ci którzy mogą przenosić groźne choroby, dyletanci elektrycy, mechanicy strażacy policjanci itd.

0

@igor69 To trochę się kupy nie trzyma jak coś co jest równe ich kilkugodzinnym zarobkom ma być niby synonimem luksusu, nawet plecak za 6 k takim by nie był.

0

@CuttingHead O tak absurdalnej teorii spiskowej dawno nie słyszałem.

0

@TheNekro94 No to nie był by problem. Niestety rzeczywistość w Barcelonie jest gorsza niż niektórzy pesymiści uważają.

0

@KapiFCB Żaden z ww nie jest realnym następcą Koemana .

0

@macio_944 Myślę że miks głośnego nazwiska i niskich wymagań finansowych oraz pozbycie się Holendra to odpowiedź.

0

@Coutinho007 Ale jak piszesz o klubie to nie pisz czegoś co dotyczy tylko pierwszej drużyny.

1

@Kurkmen Mnie najbardziej ciekawi jak będzie wyglądała utylizacja tego za te 15+ lat.

1

@Joe_Pesci No już prosiłem o mapkę wód gruntowych, mogę też podać wywiad z profesorem który twierdzi że od dawna było widomo że będą problemy z wodą.

0

@AmigoBlancos Nie zgubiłeś tam jakiś zer przy tym plecaku?

0

@Rewolucja123 Już pomijając "białych" guti to był czołowy pyskacz wobec Barcelony.

0

@Emhyr W Niemczech ograniczenia jeszcze surowsze z tego co mi wiadomo.

0

@martin3131 A jak często się pojawiają, no właśnie to sport i wszystko jest możliwe może warto też zapytać się dlaczego wielkie marki oddały swoje miejsce tym ekipom i kto za to odpowiada.

1

@Seba_89_ Nie zbyt bogatym tylko funduszom które lokują majątek w lokalach i normalnych ludzi PRACUJACYCH nigdy na te lokale stać nie będzie.A czynsze są sztucznie podnoszone.
Teraz tylko zastanawiam się czy jesteś źle doinformowany czy specjalnie wymyślasz bzdury.

2

Cóż na LR jest sporo osób które są fanami wejścia do szatni i złapania amigosów za mordy, więc im punkt nr. 1 nie powinien przeszkadzać.

0

0

@Hrzan Dobrze że siostra już 18 ma bo od 6 roku jej życia jeździłem tam z nią co kwartał no i była tam z twa-trzy razy na dłużej. Ogólnie placówka z super personelem.

1

@Mat97 Ja bym zaczął od tego że po tylu wpadkach pozwolenie na grę od sztabu medycznego trzeba oceniać surowiej, a na dzieciaki dmuchać podwójnie.

0

@Emhyr To to będzie droga zapchajdziura, ale w wojnach zawsze ktoś traci tu traci klub.

1

@tytanowyrysiek I Suareza na ostatnie 10 spotkań.

0

@Barcaa12 Ale nie mówimy o teraz tylko o całym Suarezie bo nawet jak mieliśmy silną drużynę to jego statystyki w LM to tragedia.

0

@VbamboeB @R-Dinho Jeśli grupa ludzi mieszcząca się do dużego busa paraliżuje blisko 40 mln państwo to tylko pokazuje jak trudna jest sytuacja, wystarczyło tylko nie wojować o demokrację na Białorusi samemu ją łamiąc u siebie i nie było by problemu, a tak łukaszenko ograł ich jak małe dzieci bo nieważne co zrobią to przegrali a że ich narracja to atak na uchodźców to przegrali podwójnie.

No jak na granicy byli by dziennikarze i mógłbym dowiedzieć się więcej to wiedziałbym czy jest tam potrzebne wojsko :) Z tego co widziałem z inforamcji z początków to absolutnie nie buyyło potrzebne.

A tak to muszę wierzyć albo łukaszence albo rządowi a im wierzyć nie zamierzam.

0

@Emhyr Prawdopodobnie to że to zarówno głośne nazwisko i tani trener.

1

@Criss18Barca Konfa za wolnością tylko jak im to odpowiada.

3

@Pawel13sz No ale nie zapominajmy o jednym z czynników dlaczego były do niego pretensje.
LM 8 spotkań 1 gol

0

@taris @Coutinho007 A macie szansę i przede wszystkim pieniądze na trenera z topu ze ciągle jedno i to samo piszecie.

1

@AllBundy bo ludzie popełniają błąd patrząc tylko na nazwisko albo sugerując się 2-3 najlepszymi, drużyna jest tak silna jak jej najsłabsze ogniwa a większość kadry nie pograła by w najlepszych klubach, do tego to gołowąsy.

0

@Jeremi Nie do końca się zgadzały bo po to były wymiany Clinseen-Neto by w księgowości się zgadzał.
To dość proste, jeśli pamiętasz jak chwalił się 1 mld i milczał że miliard wydaje to skoro nagle zamknięto stadion, muzea i stadionowe sklepy to nie trzeba geniusza by przewidzieć co się stanie, Bartomeu był wielokrotnie ostrzegany że funkcjonowanie na granicy limitu może skończyć się tragicznie, znów wymiana Atrhur-pjanić to kolejny przykład kreatywnej księgowości, no i okazało się że nie tylko pensja Antka ma rosnąć już po zakończeniu się kadencji Bartomeu bo dotyczy to kilku zawodników, więc wcale nie był czarodziejem.

0

@Roobo No i dalej podtrzymujesz wersję z Fatim, bo dziś słabiutko, skoro oceniałeś po parunastu minutach to dziś powinieneś wyciągnąć jeszcze więcej wniosków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?