0

@Azi No jest jeszcze kwestia spekulacji, bo na giełdzie handluje się emisjami.

0

@david89 Urbana kojarzysz?

0

@lucca87 No dla mnie to puste przykłady były też ekipy z LL które urywały punkty maszynie Pepa a uciekały przed spadkiem, to sport.

0

@lucca87 No będę uważnie obserwował YBB i Brugię tobie też polecam na ile im paliwa wystarczy, bo śmieszy mnie ta narracja i dawanie ich za przykład.

2

@ProMILs @Jakchcesz To że jest gorzej to również skutek tego że wieczny kręgosłup drużyny jest coraz starszy, ogólnie kadra też jest coraz gorsza.

0

@Survier No wiele mozna zarzucić Koemanowi ale braku mentalu to nie. Kolega wyżej juz podał przykłady ale ja to rozwinę z mentalnych wraków jakimi są niektórzy zawodnicy nie łatwo odbudować, zwłaszcza po tylu kompromitacjach.

0

@Huck No a nie pamiętasz widocznego Cou jak spacerował ze spuszczoną głową tego trudno było nie zauważyć.

0

@Waslak12 U to może pora zająć się swoimi pociechami bo bliżej im do socjalisty.

4

@Chakalaka A ile czegoś na wzór podstaw ekonomi? Tu też jest dramat.

0

@AmigoBlancos Tenis i F1

0

@Bykunn No ja bym powiedział że jednak pary hetero na + albo inaczej.
Parom hetero jest łatwiej a zwłaszcza w Polsce.
http://www.psychiatriapolska.pl/uploads/images/PP_1_2009/Iniewicz%20s77_Psychiatria%20Polska%201_2009.pdf

0

@lucca87 No my za to mamy wielkie nazwiska które nie grają na wysokim poziomie od lat.

1

@amanter Jesteś uczniem, co kartkówkę dostajesz gałę ale z religii dostałeś 5 czy to oznacza że jesteś dobrym uczniem?

0

@Bogan No tak tylko że EV przychodził do barcy z opinią gościa który na młodych stawia, na powitanie dostał tu od redakcji tytuł "pana cantery" :)
EV też poniekąd postawił na Ansu z przymusu oczywiście mógł wybrać kogoś innego z BB ale to samo można napisać o Koemanie.

1

@Bykunn Nie ma trenera któremu nie można czegoś zarzucić czy to bycia za pewnym siebie czy bycia płaczkiem po porażkach albo bajkopisarzem.

0

@Bogan No przez trzy lata to trochę słabo.

0

@ściah Trochę mnie zaskoczyła informacja o pensji w 2007 roku, nie mile zaskoczyła.
No Messi piękna kariera której zakończenie pozostawia niesmak zwłaszcza pewien legendarny faks.

Mnie najbardziej rozbawiły wtedy tłumaczenia: Bartomeu mnie oszukał.
To mnie dobiło i wtedy uznałem że albo Messi uważał się za kogoś kilka klas lepszego kto rządzi klubem albo on i jego otoczenie jest po prostu głupie, kto(poza hardkorowymi fanboyami) kupuje tekst że ktoś jest oszukany gdy oszust wyciera sobie mordę wieloletnim przyjacielem domniemanego oszukanego(vie Puyol) i oszukuje wszystkich wszędzie, i dotyczy to też reszty bliskich gości z szatni Messiego.

Ciekawi mnie ile zgarnęli za same podpisy prze te kilkanaście lat.

@masq O to ci chodzi https://www.fcbarca.com/25402-messi-nigdy-nie-odejde-z-barcy-to-jest-moj-dom.html

1

@masq W obecnym futbolu teksty o mądrym staniu mnie rozbrajają, na najwyższym poziomie goście głupio biegający to margines któremu się to wybacza bo dają coś ekstra.

0

@FC1899Barca Gajos musi być w top 3, Seweryn chyba też.

0

@l0Messini No na pewno miał lepsze.

0

@osa91 No niezłe niezłe zerknij sobie na goblin slayera i demon slayera(Kimetsu no Yaiba)

3

@Woland10 No jak top 5 asystent w LL i LM ma przeciętne statystyki to ten soccer musi się niesamowicie rozwijać.

0

@JohnA Nie o poziom medialności klubu chodzi ale o sam fakt zmiany klubu do tego specyfika i kierunek też mają znaczenie tu chodzi o to że fakt zmiany klubu spowodował że nazwisko Argentyńczyka pojawiło się wszędzie nie ma porównania z normalnym jego funkcjonowaniem w mediach które ma znaczenie.

0

@JohnA Ma i to bardzo dużo, złota gała to też medialność dla wielu. Może to być dla ciebie szok ale wielu mających głos rzadko ogląda najważniejsze mecze o czym świadczą ich kandydatury.

0

@JohnA No niestety ma bo to nie tylko nagroda dla najlepszego piłkarza, co nietrudno wychwycić.

0

@tomek8756 Jak dla mnie nigdy nie była top, ja za to słyszałem ze nie gra dużo bo poświęciła się macierzyństwu ile w tym prawdy wie tylko garstka ludzi.

0

@messi564 Puig to już raczej do młodych się nie zalicza.

1

Znam tylko jednego gościa który by to kupił, niestety może tu już nie wróci.

0

@DJ6 No to że ty nie kojarzysz nie znaczy że to nie prawda.
Po co Barcelonie drużyna B? Może pora się zastanowić.

No tak ale oficjalne oferty i zapytania zawsze po czasie wychodzą.
Nie ilość minut tylko rywale do składu przede wszystkim i podejście do młodych.

Tak jedno spotkanie może podsumować zawodnika jeśli w tym spotkaniu pokazuje wszystkie bolączki przez jakie nie gra, tak samo jak mecz w którym Messi pokazuje wszystkie swoje firmowe zagrania może być jego podsumowaniem.


0

@DJ6 A młodzieżówka tam też masz dyletantów trenerskich, już pomijając fakt że jako głośne nazwisko z LM dużo łatwiej dostać się do reprezentacji młodzieżowych.
Kolejna szpileczka to brak zainteresowania tym wielkim talentem największych klubów ich skauci też się nie znają.
Ja za to jeszcze na początku Sentiena byłem fanem Puiga ale nie sposób udawać że ni widzi się co on robi na boisku, pewnie jak przegrywasz 3:0 i musisz wcisnąć bramkę na 3:1 to on może być jakimś pomysłem, na normalne mecze już nie bardzo spotkanie z RV go doskonale podsumowuje, nie widziałem wiele tak słabych kilku minutowych zmian jaka ta z ww meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?