2

Ja tam jestem fanem wszystkich tych zwariowanych pomysłów, wielkie transfery mogły by spowodować domino i ktoś może stracić rozum i kupić takiego Coutinho czy Pjanića.

0

@domisiek114 No top 6 w asystach w LM i LL to nie są super statystyki.

1

Cóż nic nowego, ktoś chce pozbyć się pośrednika, a pośrednik nie chce.

1

@Xwowrak Nie nazwał bym rolników betonowym elektoratem Pisu gdyby tak było PSL by nie istniał.

0

@arasz1819 Tylko jest pewien problem whoscored (przynajmniej tak było wcześniej) ocenia piłkarza na podstawie cyferek nie wiem czy to jest równoznaczne ze "zdaniem się" chyba powoływanie na sofascore jest lepszym pomysłem. No a odnośnie LR to ciężko oceniać piłkarza jak jednym okiem podczas meczu czytasz komentarze.

0

@ElmaXeen Nie do końca zgadzam się z twoim rozumowaniem zwłaszcza ten fragment jest bardzo kontrowersyjny", jesli w momencie podpisywania kontraktu był potrzebny tzn. ze do jego konca tez bedzie"
Mogę wymienić multum piłkarzy którzy dostawali świetne kontrakty w młodym wieku ze względu na potencjał by po kilku latach być balastem dla klubu bo z różnych względów nie spełnili oczekiwań, tu mamy jeszcze jeden zasadniczy problem Sam nie chciał poddać się operacji i obecnie to jest bardziej maskotką z ogromną pensją niż wartościowym zawodnikiem, nijak się to ma do momentu gdy władze FCB obudziły się z ręką w nocniku bo klauzula czołowego obrońcy świata była śmiesznie niska, więc Francuzowi trzeba było spełnić wszelkie zachcianki. Jak ma się obecna sytuacja Sama do tej gdy był czołowym ŚO, to co piszesz jest nielogiczne.

0

@SzahMatt Dość obszerne to "jak przedłużał" jak podpisywał przedłużenie to był zdrowy, i to był pierwszy problem z kolanem w Barcelonie, teraz z perspektywy czasu to łatwo można pisać ze wtedy było . No w tamtym okresie
powiedział bym że był najlepszym ŚO, błąd popełniono wcześniej przy pierwszej umowie gdzie dano mu niską klauzulę, przy przedłużaniu miał wszystkie atuty w garści.

0

@Rust_Cohle Nie, bo to nie bramek na zabrakło tylko dobrej grze w defensywie, duet z Bayernu w tym nie pomoże a my do tego pozbywamy się najlepszego w klubie bramkarza.

0

@tomek8756 No mnie jej piosenki podchodzą, nic niezwykłego ale do samochodu może być.

1

@Szreko No jak dla mnie to jest mit, top 6 w asystach w LM i LL naprawdę nie ma się co wstydzić, delikatnie mówiąc.

0

@DaPidejpi No ja oprócz tego że nie podoba mi się jej głos i sposób śpiewania to jeszcze często nie rozumiem o czym są te piosenki, czy to ma jakiś głębszy sens i ja jestem już za stary, czy po prostu ktoś to puszcza w generator.

2

@catalunya77 W Bayernie też miał wuefistę? Bo tam akurat bardzo dobrze wyglądało odbudowywanie zawodników i akurat Cou był z tych niechlubnych wyjątków.

0

@Szreko Piszę odnośnie Iniesty.

0

@Szreko Przesadzasz z tym nie miał liczb, wiadomo to nie Lampard ale asystami się broni.

0

@Keson A on jest ekspertem z T? Pamiętam go z tego forum dawniej sporo się udzielał.

0

@Kosteq73 No SR to będzie problem w pomocy, nie na darmo wylądował w obronie, szkoda tego Moriby bo poprzedni sezon by zaprocentował i mimo iż modne jest pisanie czegoś innego to on jednak pokazał całkiem sporo i byłby pewnie pierwszym rezerwowym pomocnikiem.

0

@BartArt No i znów się nie zgodzę, niektórzy zawodnicy są na językach praktycznie cały czas inni tylko jak są oferty czy zapytania.

0

@mleczkoo No tak i dlatego jak szukasz kasy to likwidujesz pośrednika.

0

@Midast "Powiem więcej w otoczeniu pomocników z jakim dane było mu grać był wówczas najbardziej kreatywnym, przyspieszającym grę piłkarzem."
No jak grał obok 16 latka i dla jego fanów był lepszy to tylko pokazuje że nie tylko Puig ma problem.

0

@kyronis No a gdzie ci wychowankowie robią kariery? Bo większość tuła się po niższych ligach.

1

@BartArt Takie były plotki że tyle ktoś mu proponuje, no dla większości populacji to są super pieniądze, ale nie było by dramy gdyby nie było szansy na więcej.

0

@Vintee Moim zdaniem dlatego że można za niego wsiąść niezłe pieniądze i nie było by go trudno sprzedać. Czyli przeciwieństwo Sama czy pjanica czy jak mu tam.

0

@BartArt Nie wiem czy to debilizm, jak rzeczywiście ktoś dał by mu 6 na pięć lat to to naprawdę jest oferta nad którą trzeba usiąść bo kariera piłkarza jest krótka, co do pytania to obstawiam ojca jego wywiady przypominały mi te ojca moneymara.

0

@Tasde Mnie to trochę dziwi że tak dużo ludzi ignoruje fakt że wielu piłkarzy w Monachium odbudowało się a Cou w tym samym czasie nie.

0

@VegetaPolska No zobaczymy, ja bym nie ferował wyroków jeszcze się wiele może zdarzyć.

0

@busquets5 Puchar króla istnieje :)

1

@MesQueUnClub96 Robert reklamuje head and shoulders, nie lubię roberta bo nie lubię wydawać kasy na darmo :(

0

@VegetaPolska Kurde pamiętam komentarze jak to z kubo będą poniżać Barce na Nou Camp.

0

@The_Man Ja nie płaczę odnośnie odejścia Messiego tylko narracja że jest jak generator złota w ogóle nie pasuje z tym co później laporta robił. Jak tusquuets mówił że on by rozważał sprzedaż to ludzie go tu wyzywali a on miał wgląd w cyferki i wyszło na to że on widział więcej.

Laporta mówił że ma nowych sponsorów.

1

@John_Doe No jak ich nie zabiorą to wydadzą na nich wyrok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?