1

@Bobo25 No w Deportivo i Valencii też tak myśleli konsekwencje widać jak na dłoni.

0

@Sysia11 No jakby była to nie było by pewnych ruchów transferowych.

0

@RonnieVEB @MarFan no jest jeszcze syn słynnego ojca również z Holandii :(

0

@messi564 Ciężko mi sobie wyobrazić że nagle odżywa(nawet w Bayernie go nie odbudowali) po ilu 3 latach pustki do tego to 29 letni brazol.

0

@arraco Zarobek? A gdzie?

0

@PatrykBarca Cóż aż chciało by się napisać karma wraca.

0

@masq Brzmi jak tania teoria spiskowa, po co destabilizować Barcelonę jak ona sama się destabilizuje.

0

@matirix20 Przecież to bajka z tym Neymarem bo Barcelona przeprowadzała też inne transfery.

0

@tomek8756 Pisałem wyżej, ile dał ten Coutinho i uściślając jak Dembele był zdrowy to za każdym razem to on był pierwszym wyborem.

0

@Whudi Przecież bylo podawane to zarówno przez LL jak i klub by kogoś kupić za pieniądze trzeba sprzedać 3-4 zawodników, to nie tak że sprzedałeś Emersona za 20* i masz 20* na transfery.

0

@Pawel13sz No akurat z tego Coutinho to nie było wiele pożytku. A jak już uściślać to przegrywał walkę z Dembele.

0

@Sznejk Z tego co pamiętam to pensja miała też wzrastać.

0

@vangoor No będzie ciężko skoro większość renegocjowanych pensji to przesunięcie płatności.

0

@Majkel12 On nie wierzy po prostu wyciera sobie nim mordę i tyle, jak większość pisarczyków którzy wymyślają transfery.

@KacperVEB Bo w rok nie wydrukujemy tyle banknotów by mieć na tego chłopaka i jego agenta.

0

@ElKamil Fajnie to brzmi tylko jest ten mały problem że ta młodzież miała problemy z awansem, ja rozumiem że to będzie inaczej i może jeden czy dwóch coś pokażą ale pisanie że mamy mnóstwo talentów to naginanie rzeczywistości.

1

@MesQueUnClub96 Ale na klauzule musza zgodzić się zawodnicy.

0

@masq Nie stać, źle to liczysz, żeby kogoś kupić to trzeba 3-4 sprzedać to nie 1:1.

1

@PatrychoO I zostanie z nami na kolejne cztery lata, może pięć.

0

@tomek8756 Nie będę reklamował bo tacy to lubią zgłosić.

0

@tomek8756 @macio_944 Przecież nawet tu jest znany użtkownik który wciska kit że wszystkie szczepionki powodują autyzm.

4

@Dojaar Jeśli chodzi ci o transfermarkt to 80 miał najwięcej.

0

@pt9 Bundesliga to raj dla napastników wcale bym się nią nie sugerował.

0

@IronSanHybrid Pewnie jakby nie miał pensji na poziomie gwiazd PL to można by go uważać za fajnego wszechstronnego rezerwowego, a tak jest sowiecie opłacanym kiepskim PO i jeszcze gorszym pomocnikiem.

0

@Yanek Ja bym Pele nie liczył, bo jak on grał to połowa ligi była pół-amatorska.

1

@Pawel13sz Ja bym raczej podkreślił brak Xavieo ale może twoja racja lepsza.

3

@IronSanHybrid No chyba tylko Cafu ma podjazd do tytułu najlepszego PO w historii.
Taki trochę inny z twarzy się zrobił, dziwne.

0

@JohnnyBarca Poleci jak się na to zgodzi, bo klubu na pewno nie stać by go zwolnić.

0

@amanter No mówił też że nie mają kasy na wielkie transfery.

0

@GeneralXavi Czy ja wiem z każdym kolejnym sezonem drużyna EV była gorsza.

0

@Khardan No to przypomina mecze za EV i jedno kluczowe podanie pomocników na mecz a było jedno albo dwa bez :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?