Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ini_barca Prawo pracy w Hiszpanii, LL dała by mu min 8.
0
@Huck Co ma audyt do sponsorów których obiecał i spieniężenia BC bo wyniki audytu powinny jeszcze bardziej wymusić to co obiecał podczas kampanii.
0
@Janas11224 No fucha straszna większość tych gości żyje w samochodach i poł roku wyczekuje na jedno dobre zdjęcie.
0
@FC1899Barca Wedle hiszpańskiego prawa połowa, wedle LL w stosunku do poprzedniej pensji min 8 wiec nie ma czarów na to.
0
@Bykunn Nie ma szans nawet z wszystkimi kwitami świata, wedle prawa sąd ma patrzeć na dobro dziecka w pierwszej kolejności, a tym dobrem na pewno będą alimenty od ojca.
0
@Huck No ok tylko obietnice (I nie cuda) wyborcze to słabo wypełnia.
0
@barcelonaLM Najśmieszniejsze jest to że janusz śmiał się z ugrupowania kukiza że pół w prawo pół w lewo ale jak to się dzieje u niego to ok.
0
@Magicc89PL Jeśli dobrze pamiętam to był ale nie znał szczegółów, tylko ze ja bym się czymś takim nie chwalił :(
0
@ArcziArtt Piz*** Wyp*** Mordy i ty piszesz o kulturze?
0
@Mizander Umówmy się laporta nie miał zabójczej konkurencji, Font każde zdanie zaczynał od Xaviego co w pewnym momencie zaczęło wyglądać jakby się zagubił. Do tego jego ekipa na finiszu się rozleciała.
2
@Nano22 Masz cofnij się do przeszłości https://zapodaj.net/5be3868791a27.png.html
0
@kakusus To i tak tylko spekulacje z tego co pamiętam z OFICJALNEGO sprawozdania z 2019 to FCB 40(koszulki) nie dostawała nawet z całej drużyny, zresztą i tak dalej to nic nie zmienia bo 40 w przypadku miliardowego budżetu to niewiele, o wiele bardziej bolą sponsorzy.
2
@elrubio To teraz podziel się jak to zrobić.
1
@ShinobiQWE No albo można było podpisać nowe kontrakty reklamowe o których mówił Laporta w kampanii, można było spieniężyć BC o czym też mówił tylko pod kampanię.
Ba JEŚLI Messi generuje takie pieniądze jak twierdzą tu co niektórzy to trzeba było sprzedać nazwę NC bo to by się zwyczajnie opłacało i dużo łatwiej było by wychodzić z kryzysu, a sprawdzają się słowa innego wyśmiewanego gościa który miał wgląd w papierki i on mówił że trzeba było go sprzedać.
1
@Rewolucja123 Nawet 2.2
1
@doc @Kgorecki2500 no ok tylko w perspektywie kraju to są grosze, nawet bez pomijania tych naciąganych liczb.
0
@aleksandrowielki No nie wiem trudno oprzeć się wrażeniu że to sezon przejściowy 2.0 w końcu odchodzi gość który na plecach woził większość tych gości od 3-4 lat.
Top 3 na pewno w LL fajnie było by przejść 2 turę fp w LM no i chcę więcej młodych o ile zasłużyli.
0
@NorbiTBOB Możliwe że jakiś weteran "odblokuje" 10 jak kiedyś Alves 6.
0
@PatrychoO Ktoś tu wczoraj pokazywał odebraną i koszulka była super ale numery zaraz odchodziły.
0
@Deviler Widzę że macron robi wszystko byle by słupki choć trochę drgnęły do góry.
2
@Norkusik On chyba bardziej pije do bzdur które wymyślają "dziennikarze"
1
@doc Nawet jeśli to Mbappe to Francuz Messi Hiszpanem nie jest.
0
@Flyingbetoniarka Inter i bańka medialna.
1
To trochę absurdalne że pisarczyki próbują wcisnąć kibicom każdą plotkę i udają ze wiedza o wszystkim ale żaden przez miesiąc nie nachylił się albo nie zapytał pierwszego lepszego ekonomisty, jak bardzo Messi może zejść z pensji wedle prawa podatkowego czy zasad LL.
0
@kakusus Co rozumiesz jako stratę na koszulkach? Przyszłe kontrakty czy pieniądze stricte ze sprzedaży, pierwsze może być bolesne drugie w kontekście całego budżetu nie będzie.
0
@Herato Miałby całkiem fajne liczby jakby biegał przed nim dobry napastnik, na to się w najbliższym czasie nie zapowiada.
0
@IMBALEO Wroga bo go krytykuje? Uważam po prostu że on nie odniesie sukcesu w Barcelonie jaki wróżą mu jego fanatycy, pewnie jak ustawisz pod niego drużynę to nie wyglądało by źle tylko że nie warto. Dla tego zamiast skupiać się na 21 latku odstawionym przez 3 trenerów i trenerów młodzieżowej reprezentacji wolał bym dać szanse 18 i 19 latkom.
Zacytuję kogoś dość podobny motyw może poznasz kto to napisał:
PS. Wyrażenie negatywnej "opinii" nie równa się "obraza" czyt. "Hejt"
0
@Encore Zobaczymy jak na murawie będzie 10 gości którzy grali z Messim i wtedy zobaczymy bo jednak to trochę inaczej jak na murawie jest tylu ludzi którzy zaliczyli z nim kilkanaście spotkań albo wcale, na pewno będą musieli się przestawić.
0
@IMBALEO No ja uważam że nie wręcz przeciwnie właśnie do mnie ktoś pisał jaki to Puig wspaniały, to fajnie jak dwa wrogie obozy nie widzą działalności swoich stron.
0
@agaFCB No jak uważasz, ja uważam że jednak ma zwłaszcza dla ludzi którzy oglądają BB i młodsze kategorie czy doceniają staż.