0

@TeDer A masz rację po meczu sparingowym odtrąbiłeś zwycięstwo, nawet mi cię nie żal.
Zapiszę to sobie i zobaczymy się w maju.

0

@mokrychlopiec Ja bym go tam wyprowadzał ale jak kto woli.

0

@agaFCB No Pedri będzie miał trudniej bo tamci byli wychowankami ale na razie naprawdę fajnie to wygląda.

0

@IMBALEO A to jakiś gol na 1:0 w 90 minucie finału LM że tu ludzi wywołujesz?

0

@El dominatore Coś chyba poplątałeś.

0

@vincentPL Ale wiesz że dzielisz się prawami na 50 lat i to nie jest kredyt że go spłacasz a te prawa z każdym rokiem będą droższe.

0

@QuiqueSetien1958 Douglas wyżej od Duńczyka no to pojechałeś.

0

@LukaszUH No to po co obiecywał cuda jak: nowi sponsorzy i spieniężenie BC.

1

@PatrychoO Dla mnie bardziej Pedri (bo nie przyklejam 10 do LM) ale tak Fati byłby chyba drugi w kolejności.

0

@JordiElNino No ja tylko powtarzam to co napisał ktoś inny ale wedle jego wpisu, ktoś kto zarabiał 50 nie może nagle zarabiać 1.

0

@albi Najniższa jaką mogli dać Messiemu bo wcześniejsza to ok 50, już rozumiesz.

0

@Janiama Ktoś niżej podał że wedle zasad LL najniższa to 8mln.

0

@Criss18Barca Nie mógł niżej podał użytkownik że minimum to 8 mln.

2

@AxelF No ale piłkarze są odpowiedzialni czy ludzie którzy im te kontrakty dali, bo mimo iż te pensje są absurdalne to jak populizm, bo od tego maja agentów by walczyli o jak najlepsze warunki.

1

@tristan87 @cat_r37 Szok i niedowierzanie.

1

@Tomo1989 No tak bo on przecież nie chce mieć takiego grajki i nie chce wygrywać.

0

@Encore No obiecał nowych sponsorów gdzie są, mówił o Barca colporate co sie stało, ba jeśli Messi NAPRAWDĘ generuje pieniądze o jakich mówił Laporta to trzeba było sprzedać nazawę stadionu byle tylko go zatrzymać bo to była by inwestycja.

0

@Davvd Nie no przecież Tebas od dawna mówił ze w Barcy jest źle i śmiał się z jakiś transferów. To LL ustala limit.

0

@TeDer Czyli twierdzisz że ty widzisz w nim potencjał i kto go nie widzi jest ślepy ale rozgrzeszasz wielki kluby które tego potencjału nie widzą, niezłe fikołki logiczne a raczej nielogiczne.

0

@amanter No jeśli on generuje 250 mln to gdzie inne kluby czemu nikt tego generatora złota nie kupuje do tego nieźle kopie piłkę.

0

@Firestone
@VenoM dobrze kombinuje skoro jest piłkarz który PONOĆ się spłaca i jeszcze generuje takie olbrzymie pieniądze to robisz wszystko by go zatrzymać i nie piję tu do tej przedziwnej umowy bo były inne opcje.
Druga sprawa skoro generuje taką kasę i do tego dość dobrze kopie gałe to każdy klub z topki który nie myśli o jego zatrudnieniu jest zarządzany przez idiotów , a tak to by wyglądało.

0

@michaelson8 No ale z tym jest tu problem bo posty które wyglądają na ironie albo sarkazm często nie mają z nimi nic wspólnego.

0

@Tatazolwinia Pewnie tak będzie, mam nadzieję że klub nie będzie aż w tak katastrofalnej sytuacji i będą mogli zrobić pokazówkę.

0

@TeDer To to czemu inne potęgi nie zabijają się o ten mega talent?
Rozumiem że młodzieżowe reprezentacje też mają słabych trenerów.
No widzisz było wszystkie teraz już większość która i tak jest delikatnie mówiąc przesadzona.

0

@Xxxbarca4ever No ja uważałem że laporta to lepszy kandydat niż font z racji tego co już zrobił i mam stonowane odczucie co do Messiego ale słabo to wygląda naprawdę słabo.

1

@PatrychoO Pomijam twój temat ale zdjęcie fajne to oryginalnej wielkości pokazuje zwykły samolot pasażerski a powiększenie wprowadza zamieszanie.

1

@PatrychoO O kurde jak on to legenda to tych legend jest z 100 000.

0

@barcelonaLM Tak tylko w ramach wyjaśnienia prezes PSG nie jest szejkiem.

1

@Lionel_Messi10 No ale sam Messi mówił że nie skończy, jeśli mam się powoływać na jego słowa a to najlepsze źródło to ja to wiedziałem już 10 lat temu :)

1

@Worny Nawet mi oko nie mrugnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?