Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TeDer A masz rację po meczu sparingowym odtrąbiłeś zwycięstwo, nawet mi cię nie żal.
Zapiszę to sobie i zobaczymy się w maju.
0
@mokrychlopiec Ja bym go tam wyprowadzał ale jak kto woli.
0
@agaFCB No Pedri będzie miał trudniej bo tamci byli wychowankami ale na razie naprawdę fajnie to wygląda.
0
@IMBALEO A to jakiś gol na 1:0 w 90 minucie finału LM że tu ludzi wywołujesz?
0
@El dominatore Coś chyba poplątałeś.
0
@vincentPL Ale wiesz że dzielisz się prawami na 50 lat i to nie jest kredyt że go spłacasz a te prawa z każdym rokiem będą droższe.
0
@QuiqueSetien1958 Douglas wyżej od Duńczyka no to pojechałeś.
0
@LukaszUH No to po co obiecywał cuda jak: nowi sponsorzy i spieniężenie BC.
1
@PatrychoO Dla mnie bardziej Pedri (bo nie przyklejam 10 do LM) ale tak Fati byłby chyba drugi w kolejności.
0
@JordiElNino No ja tylko powtarzam to co napisał ktoś inny ale wedle jego wpisu, ktoś kto zarabiał 50 nie może nagle zarabiać 1.
0
@albi Najniższa jaką mogli dać Messiemu bo wcześniejsza to ok 50, już rozumiesz.
0
@Janiama Ktoś niżej podał że wedle zasad LL najniższa to 8mln.
0
@Criss18Barca Nie mógł niżej podał użytkownik że minimum to 8 mln.
2
@AxelF No ale piłkarze są odpowiedzialni czy ludzie którzy im te kontrakty dali, bo mimo iż te pensje są absurdalne to jak populizm, bo od tego maja agentów by walczyli o jak najlepsze warunki.
1
@tristan87 @cat_r37 Szok i niedowierzanie.
1
@Tomo1989 No tak bo on przecież nie chce mieć takiego grajki i nie chce wygrywać.
0
@Encore No obiecał nowych sponsorów gdzie są, mówił o Barca colporate co sie stało, ba jeśli Messi NAPRAWDĘ generuje pieniądze o jakich mówił Laporta to trzeba było sprzedać nazawę stadionu byle tylko go zatrzymać bo to była by inwestycja.
0
@Davvd Nie no przecież Tebas od dawna mówił ze w Barcy jest źle i śmiał się z jakiś transferów. To LL ustala limit.
0
@TeDer Czyli twierdzisz że ty widzisz w nim potencjał i kto go nie widzi jest ślepy ale rozgrzeszasz wielki kluby które tego potencjału nie widzą, niezłe fikołki logiczne a raczej nielogiczne.
0
@amanter No jeśli on generuje 250 mln to gdzie inne kluby czemu nikt tego generatora złota nie kupuje do tego nieźle kopie piłkę.
0
@Firestone
@VenoM dobrze kombinuje skoro jest piłkarz który PONOĆ się spłaca i jeszcze generuje takie olbrzymie pieniądze to robisz wszystko by go zatrzymać i nie piję tu do tej przedziwnej umowy bo były inne opcje.
Druga sprawa skoro generuje taką kasę i do tego dość dobrze kopie gałe to każdy klub z topki który nie myśli o jego zatrudnieniu jest zarządzany przez idiotów , a tak to by wyglądało.
0
@michaelson8 No ale z tym jest tu problem bo posty które wyglądają na ironie albo sarkazm często nie mają z nimi nic wspólnego.
0
@Tatazolwinia Pewnie tak będzie, mam nadzieję że klub nie będzie aż w tak katastrofalnej sytuacji i będą mogli zrobić pokazówkę.
0
@TeDer To to czemu inne potęgi nie zabijają się o ten mega talent?
Rozumiem że młodzieżowe reprezentacje też mają słabych trenerów.
No widzisz było wszystkie teraz już większość która i tak jest delikatnie mówiąc przesadzona.
0
@Xxxbarca4ever No ja uważałem że laporta to lepszy kandydat niż font z racji tego co już zrobił i mam stonowane odczucie co do Messiego ale słabo to wygląda naprawdę słabo.
1
@PatrychoO Pomijam twój temat ale zdjęcie fajne to oryginalnej wielkości pokazuje zwykły samolot pasażerski a powiększenie wprowadza zamieszanie.
1
@PatrychoO O kurde jak on to legenda to tych legend jest z 100 000.
0
@barcelonaLM Tak tylko w ramach wyjaśnienia prezes PSG nie jest szejkiem.
1
@Lionel_Messi10 No ale sam Messi mówił że nie skończy, jeśli mam się powoływać na jego słowa a to najlepsze źródło to ja to wiedziałem już 10 lat temu :)
1
@Worny Nawet mi oko nie mrugnie.