Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever Bo jest Francuzem.
1
@Ghotti Ale ty jesteś wyjątkiem, tu większość grała by za darmo dla Barcy ba te 500 tysięcy wystarczył by im na kilka pokoleń :)
0
@norbi77 No oczywiście tylko istnieje też możliwość że nie zrobi już dużych postępów i nie dostanie nowego kontraktu i 6 baniek będzie zbierał 6 lat, czyli pół kariery.
1
@Pilka_jest_okragla No sorry ale pisanie tylko o zdjęciu pokazuje infantylność komentującego, te kilka spotkań zwróciło na niego sporo oczu.
Jeśli rzeczywiście dają mu 6 baniek to na pewno chłopak nie ma łatwo w podjęciu decyzji, bo nie zdziwił bym się gdyby utrzymywał z 30 osób bo tak to niekiedy wygląda.
0
@Kgorecki2500 Głosowali bo wotum było od PO, Lweica ma już ponad 100 tysięcy podpisów więc niebawem będzie powtórka.
3
@BartqRKO Ja wiem tylko że jedna gałęź rodziny niby pochodzi od szlachty i jest to całkiem możliwe bo znakomita większość krewnych z tejże gałęzi jest tak zadufana i głupia że to by pasowało.
0
@Barca-Messi10 Nie bo ta szansa to taki Gaya w Barcelonie a tym bardziej że ja nie wierze w jego odbudowanie się w Barcelonie, jego miejscem na ziemi był Liverpool.
1
@HighestInTheRoom Ja tam do niego mam większe pretensje za "garnki" dla seniorów niż za promocję szczepień, bo to drugie można wytłumaczyć wiarą w szczepionki, naciągania emerytów się wytłumaczyć ładnie nie da.
1
@dmcteam Szum w uszach może świadczyć o problemach z kręgosłupem. Ja tak mam.
1
@Tomo1989 No ale w Barcelonie był wypalony i to było widać, a to ze klub nie umiał przez tyle lat kupić solidnego PO to inna sprawa.
1
@arraco No jeśli ktoś mu oferuje 6 za sezon to rozsądne jak dla mnie było by uciekanie do Anglii.
0
@tomek8756 Nie tak dawno przecież był skandal z najlepszymi uczelniami tymi z top 3-4 gdzie normalnie dyplomy kupowano.
0
@MysticCat Jak dla mnie to ich znak firmowy oni wiele rzeczy rozmieszczają bez fizycznego stanu posiadania, jak samochody elektryczne, mieszkania, maseczki respiratory.
0
@Bobo25 @ściah Powielacie mit jesteśmy pośrodku stawki.
1.Powierzchnia lasów odpowiada powszechni polski względem reszty państw Europy czyli ok 7 miejsca
2.Lesistość, czyli udział procentowy lasów to 19 miejsce, poniżej średniej.
3. Zmiany w powierzchni lasów w latach 1990-2015 w 28 krajach UE oraz stowarzyszonych z UE. Niby 5 miejsce ale tu stawka wyrównana
4.Zmiany w lesistości (wyrażonej punktami procentowymi) – 13 miejsce.
5.Względna zmiana wielkości obszarów leśnych (procent względem 1990 roku) – 15 miejsce.
Dane od: dr hab. Krzysztof Kujawa (Instytut Środowiska Rolniczego i Leśnego PAN)
0
@kamiVeB Jakie spotkanie? Bo w ostatnim lepsze wrażenie zostawili młodsi i nie widzę żadnych oszalałych ze szczęścia. Nie nazwał bym go też najbardziej hejtowanym, po prostu mała grupka ludzi próbuje pozostałym wmówić że to piłkarz o potencjale najlepszych na świecie i nie dopuszcza innych opcji, winni są wszyscy tylko nie piłkarz, oblężona twierdza jest głucha na to że więcej przemawia przeciw tej świetlanej karierze, jak napisałem wyżej porównał bym to do kariery Bojana gościa który w kategoriach młodzieżowych wyglądał jak młody bóg.
Jeszcze rok temu określił bym się jego wielkim fanem(zresztą jestem fanem większości fajnych młodych) ale im dokładniej przyglądałem się temu co robi na murawie tym mój entuzjazm zanikał. No i akcje na ławce i trybunach też nie były mile widziane.
29 kolejka Real Valladolid poświęć te pięć minut bo tu jak na dłoni krystalizują się wszystkie problemy z Puigiem
0
@Roobo To w sumie podobna kariera do Bojana tyle że on w BB i młodszych kategoriach przerastał innych o kilkanaście klas.
0
@masq Ok w pewnym sensie wiem o co ci chodzi ale Keita dostawał te minuty bo on robił coś zgoła odmiennego niż to co robi Puig, więc dla mnie to wyciągniecie keity tak kłuje bo przecież Pep mógł dawać te minuty zawodnikom robiącym większy dym niczym Puig niż Malijczyk.
1
@masq Porównanie do Keity świetne, szkoda że daje jasny sygnał że nie pamiętasz po co Pep go na boisko wpuszczał.
0
@kakusus W obecnej chwili pisanie że Cou czy Umtiti, Pjanic to wielkie nazwiska to raczej sentymentalizm, 2 z 3 nigdy nie było wielkich w Barcelonie to raz a zmienia optykę bardzo. Dwa w bayernie odbudowało się wielu piłkarzy poteżny COutinho nie bo to w Live było jego miejsce na ziemi.
Czy każdy, no nie FdJ nie posypał się po sezonie, o Coutinho czy Pjanicu też tego nie można napisać bo oni nawet dobrze nie wystartowali, Dembele to brakowało zdrowia a nie miał zapaść formy. Właściwie to musiał byś sprecyzować kim śą ci "każdy" bo do tej kategorii ciężko wrzucić też np Lengleta.
Barcelona za bartka stała się zbyt hojna i to dlatego nikt nie jest na razie zainteresowany tymi grubymi kocurami, choć pod koniec okienka pewnie będzie kilka ofert na niekorzystnych warunkach.
No gdybym był fanem klubu z Francji(poza psg) i prezydent zakontraktował kogoś z Barcy z podobną pensją to nazwał bym bo nieładnie, bo to ryzyko nie warte kosztów.
0
@Hasszz Z tego co mi wiadomo dla człowieka to niemożliwe chyba ze zgłoszą się jacyś samobójcy. Bez sztucznej grawitacji tylko tacy wybiorą się na Marsa.
2
@malicinho Muchy też się nie mylą, pozdrawiam.
0
@patriotaFCB Ilaix raczej nie jest pełnoprawnym zawodnikiem pierwszego składu miał tylko to obiecane, a teraz trochę się sytuacja skomplikowała.
2
@DonMatteo901 A Siatkarki plażowe: Karla Borger i Julia Sude zrezygnowały z turnieju w katarze bo tam im kazano właśnie grać w chyba jeśli dobrze pamiętam w spodenkach.
Tu chyba też chodzi o potrzeby starszych panów. Wymówka o tym że tylko dlatego się to ogląda nietrafiona bo powinno się to traktować zwłaszcza w niższych kategoriach jako sport w najprostszym wydaniu i ruch dla dzieciaków.
0
@Bobo25 No ja tak miałem z Dexterem obejrzałem ale kompletnie nie rozumiem zachwytów, takie dziury w fabule i tyle niewykorzystanego potencjału.
0
@Vebrol Cóż istnieje też możliwość że sytuacja klubu jest jeszcze gorsza niż wieszczą pesymiści i nawet wypożyczenie Desta jest możliwe.
0
@against_modern_football Trochę jak bednarek najpierw popisuje się furą która klimat psuje jak 30 normalnych kowalskich a potem w reklamie pitoli o ochronie środowiska :)
0
Ile czasu zajmie mi uporanie się ze spisem powszechnym? Oczywiście internetowo.
0
@DJ6 "Raz" w odniesieniu do tego co wymieniam :)
To było kilka spotkań pod rząd 4-5, drużyna źle funkcjonowała.
Straceńczy dlatego że Coutinho to typ 10 do tego nie lubi bronić w 433 pomocnik musi to robić mając na murawie Messiego to absolutny mus.
Nie dlatego że to różnica klas tylko różnica prezentowanego stylu, odsyłam do wspomnianego wyżej podsumowania Jurgena.
Akurat jedyne miejsce gdzie można go było schować to było skrzydło bo grać na początku musiał. No i zwrócił bym uwagę jak wygląda jego kariera i gdzie odnosił sukcesy w postaci dobrej gry, tylko live choć o jego talencie było bardzo głośno.
0
@denks1984 Ale czego? Kolejne 10 spotkań i trzeba zapłacić 20 baniek kwotę taką że gdyby klub ją miał to już by wydał. Jak dostanie te 10 spotkań to znaczy że historie o długach są wyssane z palca, a raczej tak nie jest więc pora się żegnać albo trybyny.
1
@DJ6 No ja tu się nie zgodzę raz EV próbował go w pomocy w 433 i cała drużyna źle wyglądała, dwa sam pomysł ustawienia cou w pomocy(cały czas433) za(a często przy) Messim to pomysł straceńczy. Trzy jurgen czyli trener który wyciągnął najwięcej z cou a i tak powoli go odsuwał cały ten transfer podsumował dość jasno.