0

@KrwawiaceoczyVEB Nie miał bym pewności jakby mu urwało nogi, zresztą zobacz sobie na wiek dołączenia do klubu nie wykluł się nagle z jajka i do 14 roku życia gdzieś go szkolono a Barcelona rywali o jego podpis wygrała zapewne pieniędzmi.

0

@ryazenhuwei No jp2 dobrze to prowadził atakując używanie prezerwatyw na czarnym lądzie, albo walczył z tym planem, szkoda że sukces i tak będzie krótkotrwały z racji hiv ????

0

@KrwawiaceoczyVEB Brzmi to jakby tylko Barcelona miała szkółkę, spokojnie grałby w innym miejscu.

5

Trochę denerwuje mnie ten najazd na Moribę jakby był jakimś zdemoralizowanym 18 letnim chytrusem, nikt nie pisze o agentach a zwłaszcza o RODZICACH, przypominam że pewien Barceloński gracz dużo starszy w sądzie zeznawał że on się finansami nie zajmuje i wielu go tu broniło.
Mamy Mamy i seniorów nie tak dawno razem w psg byli rodzice Deulofeu więc spokojnie z tym obrażaniem dzieciaka bo informacji kto tym zarządza jest niewiele.
A i polecam przygotować się na przedłużenie umowy z Fatim dużo maści się przyda.

0

@Szpenser A może to właśnie rodzice tym sterują a on siedzi z boku?

0

@Midast Coutinho raczej nie zostanie, pod koniec sierpnia po prostu jak zostaną postawieni pod ścianą to puszczą go za darmo i ktokolwiek jest nim zainteresowany spokojnie sobie czeka.

0

@buba111 Kto? Bo przecież nie Rivaldo. A z tego co widzę to w 99 roku na CA nie było żadnego reprezentanta psg.

0

@AlexDark00 Nie jest też MŚ i gwiazdą ligi Hiszpańskiej, i nie przychodzi za darmo, nikt nie przychodzi za darmo.

0

@VenoM Nie miał też niestety formy.

4

@FCBurnley Pensja Umtitiego to ta jaką podpisał mając klauzulę 60 baniek i będąc czołowym obrońcą na świecie czyli mając wszystkie atuty w garści, nie wiem co to w ogóle za porównanie, zresztą skąd wycena z transfermarkt? Za Francuza nikt nie da złamanego grosza a potencjalni zainteresowani czekają spokojnie do końca sierpnia.

0

@AlexDark00 Ale wiesz że może się okazać że Depay też nie pasuje, bo to w sumie również profil zbliżony do 10.

0

@macio_944 No dla mnie Baldursy2 bądź PT.

0

@HavertzKai Tylko problem jest taki z Francuzem że jego kolano to tykająca bomba, lepiej ładnie ich pożegnać.
Co do Brazola to kolejne 10 spotkań będzie kosztowało 20 baniek więc nikt zdrowy na umyśle mu żadnej kolejnej szansy nie da.

1

@RosjaninBut Jeśli już to nawet przy 50 klub jest już do tyłu, ostatnio ktoś podawał że ze względu na amortyzację to Brazola pasowało by sprzedać za ponad 72 mln(żeby zgadzało się w papierach). Kwota nieosiągalna, tym bardziej że w pre sezonie raczej tez nikt mu zagrać nie pozwoli.

0

@PatrykBarca Dlaczego nie będzie lepszy, od kiedy 30 lat to piłkarska emerytura?

6

@tobiasson92 Jak dla mnie to znakomita większość zapomina że świadomość tego że ktoś ma broń wymusza niejako dużo większą brutalność u napastników wręcz bezwzględność, bo to że kogoś odstraszy to można między bajki włożyć.

0

@barcelonaLM Suski ha ha oni jak zwykle zgrywają kozaków pod politykę wewnętrzną, a jak zadzwoni telefon z Waszyngtonu to będzie kręcenie i szukanie winnych. W Polsce od lat rządzi jedna partia potocznie nazywa się ją Amerykańską.

1

@kaamil1910 W kogo wierzysz?
" Barça musi sprzedać Coutinho, ponieważ w przypadku rozegrania przez niego 10 kolejnych spotkań w barwach Blaugrany musiałaby zapłacić Liverpoolowi 20 milionów euro."
Nie ma szans by gość wszedł na murawę.

1

@Scross 12 godzin temu w tiki-tace.

6

@LeoMessi1994 To brzmi jak wyrok, i powinno skończyć teksty pewnych użytkowników o kolejnej szansie.

0

@Bagsik88 Oczywiście, choć nie będę tu się w psychologa bawił to jednym z uczuć na pewno była ulga(zwłaszcza po wybrykach kolegów). Jak ktoś nie widział ile razy tą ekipę w biało niebieskie pasy ten gość brał na plecy to nic go nie przekona.
@Coutinho007 @arasz1819 Myślę że nie doceniacie co niektórych to tylko chwilowe ukrycie się w cieniu i czekanie na okazję.

1

Trochę śmieszy mnie to że niektórzy tu piszą że po CA to Messi już definitywnie najlepszy i dyskusji nie ma, przykro mi dla tych co był najlepszy to nie potrzebował trofeów z repą a dla tych co nie był najlepszy to trofeum niewiele zmienia, skoro nie przekonała ich ponad dekada gry na najwyższym poziomie.

3

@DonMatteo901 No CR to na pewno udawał kontuzję, szkoda na takich jak wy czasu i przede wszystkim oczu na patrzenie na te brednie.

1

@Culé a muerte To dawaj tych kilku wielkich rozkręćmy tą karuzelę śmiechu, rozumiem że można Portugalczyka nie lubić ale trzeba szanować to co wygrał. W czym najlepszy? Jako napastnik klasyczny mogę się zgodzić, jako piłkarz to już sprawa bardzo dyskusyjna.

0

@adrian89 Właścicielem jest Tamim bin Hamad Al Thani Emir(czyli twój król) i nie zea a Kataru i tak pompują do klubu dużo środków z przeróżnych firm zależnych od państwa, choć maja też dodatkowo normalnych sponsorów.

0

@FC1899Barca Za Francuza dał bym Ibre ta wymiana z eto w tle to był cyrk na kółkach a do tego ten konflikt z Pepem.

O ile R10 należy docenić za to że był symbolem odrodzenia Barcelony to nie dał bym go do top 3 najlepszych bo w Barcy rozegrał tylko 145 spotkań a cena nie była niska.

Do najgorszych łapali by się też Mendieta, Kaka,Carroll
Do najlepszych Frank Lampard, Alves.

0

@michal26 To trzeba by dużo bardziej uściślić, bo na przykład w biedniejszych od Polski krajach z Europy na wakacje jeżdżą w jeszcze biedniejsze rejony. Posiadanie komputera to też pojęcie względne dla jednych wystarczy taki za 2k inni wyśmiali by to i nazwali zegarkiem, to samo z Internetem jednym wystarcza taki do poczty, społecznościówek inni muszą mieć 600mb/s albo 5g, no i pasja to znów pojęcie względne jedni lubią czytać książki, majsterkować rowery czy samochody trudno to zestawiać materialnie.
W samych Chinach klasa średnia to ponad 400 mln ludzi, więc przykład z 10% to jakiś wymysł.

1

@lambard Przede wszystkim zacznijmy od tego że to legendarne otoczenie może wpływać na zawodnika, zwłaszcza młodego i gdy agenta udaje ojciec. A z tą nowa drabinką to bym nie przesadzał.
Co do pensji to Barcelona przed Bartkiem kusiła również wielkimi pensjami, dla większości nieosiągalnymi.

0

@Ali094 A co mają prezesi innych klubów do przepraszania kibiców przez Messiego bo nie rozumiem.

0

@barcelonaLM Jako że w Polsce od lat rządzi partia Amerykańska to pracownicy TVN mogą spać spokojnie nawet jeśli ustawa przejdzie to zaraz po telefonie z Waszyngtonu będzie odwrót.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?