Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wpwelement Ok chciałbym się dowiedzieć po jaki paragraf podchodzi usuniecie komentarza, bo wedle mnie zmiana pseudonimu Neymara da Silva Santosa Júniora na Moneymar na pewno nie podchodzi pod 9.3.2. bo ja Brazylijczyka nie obrażam to że lubi pieniądzei są dla niego najważniejsze raczej nie jest obrazą a prawdą.
I czym różni się Moneymar od zakompleksionego śmiesznego szejka(notabene Nasser Al-Khelaïfi szejkiem nie jest więc to rozpowszechnianie fake newsów)
2
@Tomo_95 Nie ale partia która ma za pomysł na siebie tylko przeszkadzanie oraz brylowanie w mediach i nie planuje żadnych koalicji by coś robić REALNIE dla swoich wyborców to puste głosy z których dwa lata temu śmiał się korwin oceniając bandę kukiza, jest raczej słabym przedstawicielem realnych interesów swoich wyborców. No chyba że ktoś lubi show i pół prawdy w drugą stronę to ok.
@Nano22 mnie to nie interesuje czy po dorośnięciu głosują na po pis lewicę PSL czy partię pracy, dane są nieubłagane piramida wieku wyborców korwina to udowadnia, zresztą gdyby nie wyrastali to korwin powinien mieć rosnący stały elektorat a o tym nie ma mowy.
Nie wiem czy szczyt na pewno to że wśród przedsiębiorców dyrektorów wyższego szczebla i ekspertów partia która ma pomysły na ratunek gospodarki a zalicza 7% poparcie jest dla niej doskonałą wykładnią i jej pomysłów.
Niestety tych ludzi nie zaatakujecie że sprzedali się za 500+(bo oni je w większości fundują tak samo jak ciężko uderzyć że to banda tłuków z IQ szympansa nie to co światli wyborcy konfy która ma pomysł na wszystko ale bez szczegółów bo te wystraszyły by nawet niektórych wielbicieli korwina.
0
@Odcinkowy No ma trochę zajęć zwłaszcza charytatywnych, tułanie się za małżonkiem to też nie zawsze przyjemność, a już za samo słuchanie jego wystąpień powinna dostawać kasę chociaż na APAP.
1
@dariooo No akurat to MU to nie trzeba było przywoływać bo oni też lubią sobie przepłacic.
5
@Nano22 A co dobrego zrobi dla swoich wyborców konfa?
To jak najbardziej poważne pytanie ze swoimi głosami(a tych im jeszcze ubędzie) mogą co najwyżej trochę poprzeszkadzać, ich pomysłami nikt się nie przejmuje a oni sami z nikim nie wejdą w koalicję by swoje pomysły wprowadzać w życie, jeśli cieszy cię szczypanie w polityce i show w Internecie bo metzen zaorał kogoś kto sam sie ora, to ok konfa to partia dla ciebie.
Z konfy się wyrasta wiem że to trudne do zaakceptowania ale udowadniają to liczby.
3
@Odcinkowy Nie będę się tu odnosił do kwoty ale pierwsza dama powinna mieć pensję skoro nie może pracować.
0
Komentarz usunięty
0
@Odcinkowy Ciekawe czy to znaczy że zdają sobie sprawę że to ostatnia kadencja, czy są tak pewni siebie że to forsują.
0
Komentarz usunięty
0
@Criss18Barca Ustawa o Radiofonii i Telewizji wymusza na polskich stacjach radiowych puszczanie muzyki w języku polskim jako co najmniej 33% całego repertuaru muzycznego w danym dniu, z czego 60% ma przypadać na czas emisji pomiędzy 5:00 a 24:00.
1
@sebasek99 No a pół boski Jordi za co dostał w barcy fuchę bo na pewno nie za osiągnięcia. Wystarczy prześledzić karierę ojca Bojana ale też innych członków rodzin piłkarzy jak się bujają za plecami piłkarza ze swojej rodziny.
0
@Ojciec5tkidzieci Akurat nie wiem czy to dla Polski takie dobre, w naszym interesie jest żyć dobrze z Białorusią głównie z dwóch powodów choć jest ich więcej.
1. Bufor bezpieczeństwa przed Rosją.
2. Duża społeczność niektóre źródła podają nawet 300 tysięcy (MSZ podaje nawet 12% ogółu to ok 1,1 mln choć to chyba duże podkręcenie) i przy każdej takiej akcji ta społeczność płaci za nie rachunek.
1
@Dojaar Zapomniałeś wspomnieć o Argentynie która w największym stopniu przyjęła Niemców, no i Izraelu który udanie ich odławiał i sądził.
0
@kamiVeB Real Valladoid.
0
@formentera2017 No pewnie tylko że większość z nich ma 18-19 lat jeden nawet 16 a to bardzo ale to bardzo zmienia perspektywę.
0
@Tatazolwinia Czyja wiem czy chce i wie powiedział to gdzieś otwarcie(jak tak to zwracam honor) bo z przebiegu ostatniego sezonu dało się zauważyć że po kontuzji minuty jakie dzielił z Pedrim zaczęły przeważać na korzyść młokosa, do tego w składzie mamy Depaya Antka i zapewne Messiego będziemy grali czterema 10 z których tylko jedna interesuje się bronieniem, Coutinho nie odbudował się w Barcelonie nie odbudowano go też w Monachium gdzie większość graczy złapała drugie życie, Holender ze świeżym podejściem też nie wiele zdziałał, no i ponoć wracamy do 433 co jeszcze bardziej obniża szanse Coutinho. Jak najszybciej powinno się go wypchnąć z klubu, on nigdy nie będzie grał na poziomie pensji jaką dostał od bartomeu.
0
@zeko0 Ja bym bardziej skłaniał się ku zerkaniu na obronę, to Lenglet przegrał drużynie mistrza.
No i najważniejsze jak będzie Depay wyglądał na boisku obok Messiego.
1
@Cochise Trochę kłuje mnie to odwoływanie się do meczu z AM Puig grał tam przed trzema gośćmi którzy go ubezpieczali(co raczej się już nigdy nie powtórzy) a ktoś już tu rozkładał tamten mecz na czynniki pierwsze i wcale szału nie było, do tego tak dobrze się pokazywał że w LM na murawie za Sentiena wcale się nie zameldował.
Ja byłem fanem jak każdego młodego, ale z każdą kolejną szansą mniejszym do tego bardzo zniechęcił mnie swoimi fochami na trybunach, polecam ostatnie 5 minut z RV tam wszystkie jego wady widać jak na dłoni.
Porównanie do Xaviego wzbudza u mnie jeszcze większe negatywne podejście do Puiga, gdzie i dlaczego do Xaviego go porównywać.
Raz że generał w wieku 18 lat miał już więcej minut niż Puig w całej karierze w dorosłej piłce a w jego wieku miał już na koncie 152 spotkania a jak nie przekonuje to ponad 10000 minut, w wieku 21 lat zaliczył 52 mecze i prawie 4 tysiące minut, już samo to zmusza mnie do zapytania dlaczego Xavi? Ten mit o późnym wejściu jest niesprawiedliwy on po prostu na najwyższy poziom wszedł w wieku 26 lat a wcześniej był bardzo dobrym zawodnikiem o którego walczyły już dawno wielkie kluby coś co nie ma miejsca w przypadku Puiga. Następnie całkiem inny styl gry. Przebieg kariery młodzieżowej w reprezentacji też masakruje porównania do Puiga.
0
@agaFCB KDB, bo ma wszystko by grać na najwyższym poziomie i nie kręciło by mu się w głowie jak piłka zacznie wreszcie chodzić szybciej.
0
@AntekGriezmann Czy ja wiem przez lata odbijał sobie na niwie klubowej przygody z reprezentacją i jak dla mnie to wychodziło Barcelonie na dobre.
0
@mikokarla Z Valadoid też wykorzystał ? Bo jak bym jego wejście nazwał jednym z najgorszych z możliwych poza tymi ze strzelonym samobójem.
0
@Sentrosii Alba się nie zgodził chyba że dziś była zmiana.
0
@deyna2018 Seksmisja,John Carter,Deja Vu,Interstellar,Terminator ,Powrót do przyszłości
shit o tytule Na skraju jutra podparty o świetną mangę All you Need is Kill
0
@Colon Jeśli ktoś ma Rolexa i do tego dobrze skrojony garnitur to wiem że to gość z klasą i kasą, widziałem też takich co rolexa nosili z takimi dodatkami że aż biło nowobogacki, na mnie ogólnie marki nie działają, najdroższe buty jakie sobie kupiłem były jednocześnie najgorszymi, pod Krakowem była firma która sprzedawała spodnie dla Wranglera ale też pod swoją metką tej samej jakości w cenie 40%.
0
@Darkfin Twój krótki staż i bronienie tego użytkownika który ma swoje za uszami mnie niepokoi trochę.
1
@amanter Kiedyś bym przyklasnął bo różniła się od tych napompowanych plastików, niestety teraz ona również zaczęła się polepszać.
0
@FC1899Barca No akurat prime Ronaldo dużo wcześniej niż R10 i ich najlepsze czasy się rozminęły to co pisze @FCB24 to racja każdy z nich to jakieś 4-5 lat wysokiego poziomu reszta to odcinka od kuponów. No a co do PL choć fanem nie jestem to grali tam magicy jak Bergkamp Silva itd więc też się nie zgadzam.
1
@Colon Jak dla mnie chyba nadal Rolex, pomijając jakieś pałace jachty odrzutowce, dmuchane lale u boku.
2
@FCBurnley No i coś w tym złego, chcą wyeliminować pośrednika który zagarnia większość kasy.
0
@dawidw4 Tylko że tu problemem jest zdrowie i gość może w każdej chwili się rozsypać, też uwielbiałem Sama bo na ŚO czekałem tyle lat, ale to gra nie warta świeczki a jako że inne grube koty też nie chcą odchodzić to dodatkowe komplikacje