1

@kremowka2137 @Kgorecki2500 Jak to żaden trzeba spłacać długi a ZP u KK zaciągnęła ogromny.

0

@skubi99 Miał całkiem niezłe dla mnie to mit z tymi słabymi liczbami wiadomo to nie Lapard goleador ale wstydzić się nie musi jako 5-6 zawodnik z LL jeśli chodzi o asysty w LM też jest w top 6-7 różnie podają.

0

@Kacper1432 Czyja wiem a jak mu kariera nie siądzie tak podpisze kontrakt z taką Chelsea i ma w perspektywie +15 baniek i kasę za podpis, a może zostać w Barcelonie i zarobić 10+ plus grosze za podpis to na papierze daje ci 5 baniek(oczywiście pomijam to że jak błyszczysz to masz po roku półtora renegocjację a jak grasz słabo to cię będą wypychać) i to jeden z 3-4 dużych kontraktów jakie podpisze wszystko wygląda fajnie jak kariera idzie w dobrym kierunku tylko czy to Londyn czy Barcelona robisz dokładnie to samo a kasa dużo lepsza, ja uważam że takie podejście jak twoje to zwyczajne upraszczanie sprawy bo to na pewno nie jest łatwa decyzja

0

@Pawlak1992 Pewnie musiał by zmieniać sztab bo w w BB na pewno nie dostali by tyle co w katarze.

0

@WujekAlfred Przyjaźniłeś się kiedyś z gościem który chce ci wpie**** i okraść?

Większość krajów UE żyje lepiej z Rosją niż Polska i jest to łatwe do wytłumaczenia ale jak ktoś wierzy w sojusze z Rosją to raczej nie domyśli się dlaczego.

1

@Kwiatek67 Solidne 6+ bo ostatnie kluczowe mecze przegrał więc 7 nie dam.

0

@barcelonaLM Wow całkiem nieźle im bliżej 30 tym gilotyna większa dla ZP, nie żebym był fanem PO ale to mniejsze zło niż pis.
Konfa dostała w poprzednich wyborach bilet od antysystemowców oni szybko się nudzą, niestety ale PSL pewnie przekroczy próg bo struktury z dawnych lat wciąż silne, choć przyszłość tego tworu wygląda nie najlepiej.

0

@Ghotti Uważaj mnie NeymarOne zgłosił za pisanie mXneymar.

1

@Peszko07 @patry295 tu często podejmuje te tematy, zerknij na komentarze albo wywołuj.

0

@urbipl I co nam ta UE da jak Rosja pochłonie Białoruś naturalny i wcale nie taki zły bufor bo dociśnięto Łukaszence za mocno Śrubę?
Zresztą o jakiej bojaźni tu mowa tu chodzi o interesy i tak akcja nie była opłacalna ni dla Polski długoterminowo ani dla jej obywateli w Białorusi.

Polska miała też wsparcie UE w sprawie sprzeciwu odnośnie nord stream potężne efekty dało to wsparcie.

0

@Messibestplayerintheworld Czyli na ich prośbę pozwoli im się bardziej zadłużać, no to dość ciekawe i powiedział bym że mało prawdopodobne.

0

@Pilka_jest_okragla Ciekawe jak skoro najpierw trzeba się kilku pozbyć by Messi wrócił a przy kolejnych zawodnikach sytuacja analogiczna, no i jeszcze o ile szatnia może zgodzi się na obniżkę by zakontraktować Messiego to na nowe transfery na pewno nie będą patrzyli z taką perspektywa.

0

@michal26 @Tomo1989 ale czego się spodziewaliście, piramida wieku wyborców daje im ponad 25%. Więc wynik jaki mają nie jest zaskakujący, niemniej cieszy spadek bo przy 31, 32 procentach ZP jest skończona.

0

@Ghotti naprawdę tak to wygląda, bo pamiętam jak się mądrzył że po co mu kolejne samochody i takie tam egzystencjalne brednie które miały go wynieść ponad resztę piłkarzy.

0

@urbipl No a to nie jest polityka? Tak to winna PIS bo to oni rządzą i nie rozumieją konsekwencji swoich czynów, tak samo było jak w pierwszym szeregu popierali protesty na Białorusi, nie rozumiejąc tego że można było to robić ale nie wolno było być na czele stawki i szczekać najgłośniej (tym bardziej że sami mają sporo za uszami)bo Łukaszenko się zemści a skoro nie może na Polsce to zrobi to na Białorusinach z polskimi korzeniami i Polakach na Białorusi, co uwaga robi od pewnego czasu, członkowie związku Polaków na Białorusi byli przetrzymywanie w nieznanym miejscu bez kontaktu, wiele Polskich fundacji jest trzymanych w szachu ot akurat przypadkowo wczoraj zlikwidowali "Poloniczkę" fajnie że ratujemy jedną Białorusnkę robiąc krzywdę setkom tysięcy rodaków.

Może, ja na pewno nie bo trochę obserwuję co się dzieje na Białorusi, a tym bardziej że można było to załatwić inaczej skoro Czechy też zaoferowały Azyl.

0

To fajnie ale to w obronie były prawdziwe problemy.

0

Gerard Romero widzę dalej w świecie fantazji.

0

@LeoMessiah Baldursy II i Planescape: Torment z pewnością lepsze.

0

@urbipl Całkowicie inna sytuacja ale jak tak to widzisz to twoja sprawa.

5

No i fajnie uratowaliśmy Białoruską lekkoatletkę przed reżimem ktoś z pisu odtrąbi sukces a Łukaszenko wystawi rachunek naszym rodakom na Białorusi, to będzie wysoki rachunek zwłaszcza że na Białorusi żyje wedle różnych źródeł od 300tys. do wedle MSZ nawet 1.1 mln osób z polskimi korzeniami.
Ci i tak mają już cieżko i są od dłuższego czasu na celowniku służb.

I sam się zastanawiam co gorsze, czy to że pisiory mają ich głęboko gdzieś czy to że nie rozumieją konsekwencji swoich czynów.

1

@Dojaar "Z podobnym problemem mierzyliśmy się, kiedy sprawowaliśmy władzę w latach 2005-2007. Wtedy poszliśmy w kierunku bardzo eksperckim, właśnie otwartych konkursów jeśli chodzi o rady nadzorcze. Trafiali tam eksperci z rynku, trafiały osoby z tytułami naukowymi, z SGH, z innych uczelni. No i problem okazał się taki, że ich sposób myślenia o gospodarce, o zarządzaniu był zupełnie sprzeczny z tym, co Prawo i Sprawiedliwość ma w swoim programie."

1

0

@doc Ja w to nie wierzę ale cóż może Johan wyczaruje te 20 baniek, ale skoro może to wolał bym jakieś wzmocnienie(Gaya ponoć 18).

1

@Homeopata8989 Dziwne są te twoje statystyki albo te które zestawiały Messiego z Ronaldo były fałszywe bo tam we wszystkich statystykach Messi na copa dominował.

7

@tbas No ale to było raczej nieuniknione skoro trzeba do jego gry dołożyć te 20 baniek, za taka kwotę można by było kupić takiego Gaye(przykład od tak) więc nawet jakby klub miał te 20 baniek to wątpię by zainwestował je w trzecie podejście do odbudowania Brazylijczyka.

0

@Nano22 Tak bo istnieje coś takiego w polskiej polityce jak 10% antysytemowców i to oni dali konfie przekroczenie progu.
korwin trochę dużej funkcjonuje niż dekadę choć wiem dlaczego wybrałeś akurat ostatnią dekadę.
No i szkoda że tylko do tego się odnosisz a nie na przykład do wyniku wśród przedsiębiorców.

0

@barcelonaLM Musi bo część środowiska przy możliwości się zemści.

0

@clyde Niestety wciąż unosi się po nim smrodek.

1

@michal26
Zależy od zaufania społecznego w Polsce zakorzenione jest by nie ufać rządzącym a ci od lat udowadniają nam że to założenie jest słuszne, tym bardziej że ci za wszystko odpowiedzialni są bezkarni. Myślę że w wielu krajach normalne projekty reklamowane przez rząd były by odebrane pozytywnie, w Polsce musisz jednym okiem patrzeć czy po cichu nie pchają nowego podatku a ty nie bierzesz udziału w szopce.

0

@Pilka_jest_okragla ogłosili już jaki będzie miał numer czy czekają na możliwe wypchniecie Duńczyka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?