Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano No twoimi prognozami to odradzam się komukolwiek sugerować.
0
@Kgorecki2500 Złota nie będzie bo to ma być proces wieloletni.
3
@tristan87 Obniżka pensji siada na psyche :)
2
@don'T.R.I.P.e Ja tam wciąż psioczę bo z prawdziwym ŚO wyglądali byśmy lepiej(i pewnie wygrali więcej) co udowodnił transfer Sama.
@LeoMessiah @don'T.R.I.P.e no i pomimo zawsze niezłego poziomu jaki prezentował na murawie zakup z kontuzją gościa jak Verma podchodzi pod sabotaż.
0
@PatrykBarca A to Lucho nie wygrał z nimi LM jedyny problem to taki że Xavi był już trochę odstawiany.
0
@barcelonaLM O czyli wiadomo po co była wojenka o TVN.
1
No jeśli laporta większość swojego planu odbudowy finansów opierał na kasie kibiców to się poważnie przeliczył.
0
@Omoziu Osiągnięcia nie mają nic do tego, zależy wszystko od tego ile swobody ma agent i jak bardzo chce dociskać śrubę czego idealnym przykładem jest mino, no jak dla mnie jeśli rzeczywiście ktoś daje mu 6 baniek to musiał by być idiotą by nawet tej propozycji nie rozważać, choć na LR panuje jakaś głupkowata wizja gry za pół darmo bo to Barcelona.
0
@Omoziu Wywieranie presji na pracodawcy by załatwić sobie lepsze warunki to szopka? Ile ty piłkę oglądasz że do takich wniosków doszedłeś.
Szopkę to odstawił antek kręcąc wideo.
1
@Kgorecki2500 Sondaż sondażem niestety ale PSL będzie łapało się o próg wyborczy bo mają po prostu za silne struktury w terenie.
@Wilczeq no tylko ile ich wyborców przy ostatnich wyborach to byli antysystemowycy którzy się od nich już odwrócili
0
@Sulimo
Jak dla mnie to Silimarilion powinien być zrobiony w formie animowanej, było by łatwiej i przyjemniej bo niektóre elfy z historii Jacksona to takie słabiutkie były a tu mają być przedstawiane te najstarsze.
0
@Herato Na zawsze zapamiętam wywiad z Leszkiem Blanikiem, jak opowiadał o treningach na korytarzach w zaprzyjaźnionej szkole i ile grosza dołożył do tej pasji.
0
@DaPidejpi Ale wtedy trzeba by koło niego ustawić jeszcze z 3-4 innych równie dobrych a nawet lepszych muzyków.
0
@barcowy1899 E muszę zobaczyć co pokażą młodzi bo tak to nie ma mowy o obiektywizmie(lengleta też nikt rok temu nie podejrzewał by o serię sabotaży), no i druga sprawa kto na DP jak nie Busquets.
4
@PatrychoO Gajos oczywiście, pewnie na podium zasłużył też Seweryn o aktorkę już trudniej bo mimo iż najłatwiej napisać janda to nie oglądałem z nią tak wielu filmów.
Beztalencie młody królikowski choć teraz już jest trochę wyrobiony po tylu produkcjach, z kobiet panienka z reklamy sieci komórkowej która zgarnia nagrody dla aktorów i ląduje w głupawym tasiemcu.
2
@SeWo77 No to dlaczego ten średniak zrobił największą karierę ze wszystkich wychowanków ostatniej dekady? Głupoty piszesz i tyle.
3
@Dayan016 Podobne rzeczy czytałem jak odchodził Thiago LM miała być pełna talentów, weryfikacja była okrutna.
5
@Pilka_jest_okragla Rozumiem że odrzucenie ofert które ponoć mają x6 przebitkę to nic trudnego, podziwiam.
Najpierw był tu wylew na dzieciaka nie widziałem innych oprócz mnie piszących o agentach i rodzicach, teraz widzę że rozprawienie się z agentami to żaden problem, jak zwykle LR ma dostęp do kontraktów ????
1
@MesQueUnClub96 No a kogo możemy porównać do Alvesa, kogo do Puyola i Marqueza. To byli czołowi piłkarze świata teraz masz tylko niestabilnego emocjonalnie albe. A jeśli piszemy historycznie to Alves robi większe wrażenie.
0
@KapiFCB Nie ma żadnych racjonalnych przesłanek by teraz się o niego starać, bo kilka dni przed wrześniem laporta sam będzie zmuszony oddać tą czapkę gruszek i płacić część pensji.
1
@MesQueUnClub96 No ja bym jednak postawił na obronę.
0
@nvidd https://fanboy.pl/
lap
https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
3
@Kwiatek67 Oferty pojawią się na sam koniec okienka, bo wtedy Joan będzie miał nóż na gardle.
0
@michal26 Skąd to info o progu 35 lat? Tak ci się wydaje czy na czymś to opierasz bo dane od pornhub masakrują tą teorię.
4
@PatrychoO Dla mnie to on jest gościem który przegrał Barcy sezon, wiem ze to niesprawiedliwe i to sport drużynowy ale liczba indywidualnych wielbłądów serwowanych regularnie uważam mnie rozgrzesza.
1
@Criss18Barca Nie chce kontraktu na poziomie 6 tylko podobno taki proponują mu Angielscy giganci, widzisz różnicę?
1
@agaFCB Wszystkich wymieniono czyli grało czterech, choć ja bym Motty Włochem nie nazwał.
Gianluca Zambrotta 21.07.2006 01.07.2008-85 spotkań
Demetrio Albertini 26.01.2005 01.07.2005-6 spotkań
Francesco Coco 29.08.2001 30.06.2002-33 spotkania
Thiago Motta 01.07.2001 24.08.2007-147 spotkań
1
@zaba107 Miało by to sens gdy by nie wynalazki a'la Andre Curry. On tak samo jak douglas to tylko pralnia pieniędzy nic więcej.
6
Z jednej strony co on sobie myślał przychodząc do Barcy, choć pokusa pewnie ogromna. Z drugiej strony zachowanie klubu nie ładne.
2
@Encore Jak można nakręcić 3 filmy na podstawie książki która ma ok 250 stron(moje wydanie), to mogło się udać ale jako jeden film a nie trylogia.