0

@lukbed232 A co ma jego wykształcenie do tej sytuacji, wręcz im jest inteligentniejszy tym bardziej powinien przeciągać sprawę bo raz jego zdrowie to tykająca bomba, dwa nigdzie nie dostanie nawet 60% pensji jaką pobiera w Barcelonie, jednym z fajniejszych miast do życia.

0

@Gaudi79 Ok zawsze możesz tak pisać, o ile zawsze wymówką może być barca szkoli pod siebie, to zwróć uwagę ile lat dzieli ostatniego wychowanka który "wywalczył" sobie meczową 11(w wielkich bólach) a Fatim który miał szczęście w nieszczęściu graczy podstawowych, podpowiem 10 lat a gwiazdki LM Europy nie podbiły zbyt mocno na palcach jednej ręki można policzyć je w mocnych klubach.

0

@Gaudi79 No a teraz najważniejsze pytanie dostał by tyle szans w Barcy ile dostał w Dinamo, to oczywiście pytanie retoryczne.

0

@jeykey1543 A po co kluby mają płacić skoro im bliżej września tym sznur się zaciska a cena i tak niska będzie spadać, dlatego goście którzy koszą kasę jak to ująłeś na pewno nie będą się o niego licytowali.
Ma 31 lat może jeszcze lekko tuzin ważnych trofeów wygrać.
No i z tego co widziałem to akurat on wedle plotek nie jest negatywnie nastawiony do transferu, tylko że będzie chciał fajnych pieniędzy więc cena musi być okazyjna.

0

@Nathan Curry i wszystko jasne, ja go nie do końca rozumiem bo na jakiej podstawie wierzył że w Barcelonie odniesie sukces prezentując dość słaby poziom przed transferem. Może to typ naiwniaka choć ja w to nie wierzę.

1

Aż jestem ciekaw co by napisał neymarone bo przecież jeszcze 2 miechy temu tułk tu o neymarze a pisarczyki o Hallandzie, a FCB kurde na Messiego nie ma.

0

@kaamil1910 No gra z tego sezonu ma naprawdę mało wspólnego z tą idealistyczną tiki-taką więc nie wiem gdzie ty widzisz podstawy tiki taki, bliżej podstaw to jest MC bo ostatnie lata to z tiki-taki tylko klepiemy i to do tego bezproduktywnie co w tamtym stylu nie miało miejsca.

1

@Cariones Mnie się nie podoba jej głos a tekstów nie rozumiem, chyba jestem za stary na niektóre odniesienia(albo nie na czasie).

0

@Fenelon Uuu ktoś skopiował z LR bo identyczną kontrę tu widziałem raptem dwa dni temu.

0

@barcelonaLM Ciekawe jak za to będą wyglądali w ostatnich meczach w lidze i pucharach.

0

@jeykey1543 Ta czasy gdzie te egzotyczne ligi przepłacały się skończyły. No a jak ma go przekonać to zawodnik ma wszystkie atuty w garści, straszenie trybunami niewiele wskóra a inne radykalne pomysły czyli twoje uprzykrzanie życia niewiele wskórają a sprowadzą tylko kłopoty.

0

@jeykey1543 No to było łatwe do przewidzenia każdy wie że klub ma nóż na gardle, akurat tu winy Laporty jest bardzo mało, nie wiem jak miałby przekonać wielkie kluby do płacenia skoro wystarczy poczekać do ostatnich dni sierpnia.

0

@JohnyKozak Nie trzeba przecieków bo dość łatwo wytypować gości których klub chciałby wypchnąć, a z racji cięć budżetu to już nie chęci tylko mus, im bliżej września tym sępów czekających na okazję będzie więcej.

0

@kejdzi Bo w klubie panicznie boją się że ten sprzedany gdzieś odpali i będą pretensje i wciąż bawią się w wypożyczania z wykupem i transfery z klauzulami które blokują te dzieciaki.

0

@Khajio Wedle tebasa to jakieś 90 mln :)

0

@kaamil1910 Piłkarz trochę w starym stylu a to obecnie minus no i pozycja preferowana, pewnie jako najważniejszy gracz grałby dobrze ale nikt mu takiej roli nie da.

1

@MesQueUnClub_87 Konrad miał słaby sezon w BB a ci dalej o niego płaczą.

0

@tbas Tylko że to akurat problem największy ma Barcelona, bo w czasach prosperity pensje były na granicy i teraz trzeba za to zapłacić.

0

@Coutinho007 No nie zgodzić się z tym nie mogę bo patrzysz z innej perspektywy czasowej, nazywanie Paco czy Arthura półśrodkami jest nie sprawiedliwe bo oni mieli potencjał na grę w Barcelonie, do tego skład to nie tylko wyjściowa 11 i zakup najciekawszego LO w lidze Firpo na pewno ma sens, tak samo jak Malcoma(choć wypadało by zapytać trenera). No i Dembele nie gubi się w małej grze.

A jak nazwał byś zakup wernera :) tego o którego się tak dopominałeś?

1

@Janas11224 Duńczyk jest chyba zbędny skoro jest dwóch nowych napadziorów.

0

@pluszek Całej drużyny, chyba nie doczytałeś uważnie.

0

@cyron1 Pisanie że na kogoś stawiano za wcześnie a on w wieku 22 lat ma w
Ligue 1 bilans 148 spotkania 107 goli 42 asysty.
w Lidze Mistrzów 45 spotkań 27 goli 17 asyst. (Ma więcej goli niż Suarez)
jest delikatnie pisząc szukaniem dziury w całym.
No problem jest taki że on ma wielki potencjał do poprawy. Zresztą jak na biegacza ma całkiem niezłe prostopadłe podanie i świetny drybling, celności podań i strzałów też się nie musi wstydzić.

0

@koziar To wolisz gościa który nastrzela ci 30 bramek w lidze a w LM nic czy gościa który strzeli w lidze 15 i dołoży zwycięskie gole w ćwierć, pół i w finale.

2

@Hrzan Ja go właśnie cenię za to że potrafił przekonać wtedy drużynę do innej gry, następcy tylko mamili o grze jak Xavi i Iniesta w praktyce bez tych piłkarzy.

2

@Flyingbetoniarka Suarez, Rakitić,Mats,Bravo.
no i Paco,Cillessen,Paulinho, Semedo też był uznawany za utalentowanego PO, pierwszy sezon Lenglet'a też obiecujący.

0

@cyron1 Wybacz dla mnie żaden z nich to nie ten poziom i to nawet mimo mojej sympatii do de Jonga i chłodnego stosunku do Francuza, reszty nawet szkoda komentować

0

@MeMyselfAndI @kamilop tak dobra że nazwano ją syzyfową pracą, bo przekopywanie będzie w trybie nieskończonym.

1

@Jakchcesz Pedri na pewno a jak udało by się Hiszpanom i grał by Garcia to jego wartość wzrośnie.

0

@Colon Jej Babcia to pewne jej o prawdziwych roninach ze swojej młodości opowiadała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?