0

@Dembouz1899 No jeśli coś firmował Perez i Laporta to widomo było że to nie będzie robione na kolanie.

0

@wroclawskifan https://spidersweb.pl/2014/06/emotikony-usmiechu.html
Jak widzisz mogę nie rozumieć.

Problem jest taki że raz Neymara nikt sprzedawać nie chciał, do tego zaliczył premię za przedłużenie i przyszłe wypełnienie kontraktu dwa on pomógł brazolowi zrejterować, czyli działał na szkodę klubu kóry ego był pracownikiem.

Dwa jeśli pamiętasz jak wyglądał Mina w koszulce Barcelony to sam dobrze wiesz że nigdy do klubu trafić nie powinien i gdyby nie forma z MŚ to była by kolejna kompromitacja transferowa.

Już raczej przykład Marloana jest celny niezły zakup, problem jest taki że gość do klubu sprowadził ponad 40 zawodników i praktycznie wszyscy to transferowe katastrofy, dodać do tego trzeba że jego wynalazki zabierały minuty wychowankom bo jak na warunki 3 ligi to płacono za nich absurdalne pieniądze.

0

Szok i niedowierzanie, Barcelona musi schodzić z pensji sama z siebie do tego nikogo nie sprzedała a do listy płac dołożyła nowe nazwiska.

3

@Barcelonista94 Nich Fati najpierw wróci do zdrowia potem formy i dopiero można pisać takie rzeczy, niektórzy zapomnieli że Dembele przeszedł poważne kontuzje.

3

Obniżamy pensje, transfer cracka wybierz jedno.

0

@Dembouz1899 Dla mnie kapitalne będzie jak zaczniemy sprzedawać, ba niektórych można nawet oddać za darmo byle by zwolnili pensje.

1

@PatrykBarca A Dembele chwalił Messi to jak będziemy teraz stopniować chwalenia legend?

1

@JarekS Nikt tyle Barcy nie da bo każdy z rozumem wie ze klub ma nóż na gardle i można go mieć za dużo mniej.

0

@barpol11 Sam chciał odejść, no i nie umiem pozbyć się wrażenia że nie do końca mieli na niego na murawie pomysł.

0

@sebasek99 Ja na tej stronie nie spędzam nawet 30 minut dziennie, a kont na społecznościówkach nie mam więc jak najbardziej mogę zaprzeczyć.

0

@masq No MC na pewno obserwuje z uwagą zawodników których Barca sprzedawać nie powinna, jak Pedri Arujo FdJ może Ansu.

1

Cieszy to że już nie ma płaczu o sytuację z Umtitm, pora zmierzyć się z rzeczywistością.

0

Sam chciałbym pożegnania z SR ale zastanawia mnie zmiana kierunku, trochę boję się że to nie tak że ktoś dokładniej przyjrzał się ile on wnosi czy te ostatnie mecze to zmieniły(bo chyba nie powinny) tylko fakt że Roberto ma wysoką pensję i można go sprzedać za niezłe pieniądze i liczyć że jako wychowanek nie będzie robił problemów z odejściem.

0

@iniesta44 Pan prezydent forsowany przez partię która pisze to co ty tylko bardziej pogardliwie nie może, co śmieszniejsze to z partii janusza polityki z góry.

0

@BarcaSupporter Spoko wiadomo że M Hiszpanii Anglii czy Włoch jak również ich puchary stoją wyżej ale wciąż PSG to jeśli można tak napisać w sporcie (co można było zaobserwować niedawno) gwarant pucharów na własnym podwórku. Świat się zmienia młodzi coraz mniej się piłką interesują za 30 lat mistrz Włoch czy Francji może nie mieć różnicy bo mało kogo będzie interesował.

3

@Messibestplayerintheworld Problem jest taki że oni nic nie mogą mu zrobić, zresztą wielu go tu wyzywa od głupców a teraz ci sami przypisują mu jakieś knowania.

4

@IronSanHybrid Wolę ten kącik niż jzd czy jak tam to siedlisko zła się nazywa.

0

@wroclawskifan A czemu nie liczysz wynalazków na których klub stracił?

7

@Coutinho007 Neymar był wspaniały ale też ile smrodu narobił, przyjściem odejściem cyrkami między jednym a drugim.

1

Tu dopiero będą przekręty.

0

@Yosemite Ile z nich to stałe fragmenty?

0

@Przemek2323 Bo to prawda, może jeszcze trzaskowski mógłby zrobić kalkulację bo sam ma negatywny elektorat, Hołownia od tuska powinien trzymać się z daleka. co do po to tu chyba sam tusk nie będzie chciał wrócić.

0

@Coutinho007 ja uwielbiam ich obu ale to brak Xaviego(również formy z racji wieku) spowodował rozsypanie się zarówno barcy jak i reprezentacji.

0

@The_Man Nie jestem ale z wszystkich z tego uniwersum najbardziej podszedł mi Venom, a no a jeśli lubisz wczesne Stars wars to wspomniani wyżej strażnicy galaktyki to coś dla ciebie.

0

@chavez Pirlo Seddorf Kaka Costa Gattuso
Co znaczy ten kante?

2

Wiele bym dał za taka malutką opcję graficzną przy avatarze która pokazywała by mi że ktoś ma konto poniżej 2 miesięcy.

0

@Wossi61FCB nie płacze, że siedzi na ławie/Nie marudzi osobiście bo ma od tego ludzi.

Szczerze mnie on nie przeszkadza, jak chce się kisić na trybunach jego sprawa stać go, choć nie ukrywam że taka kariera jednego z największych talentów LM trochę mnie irytuje, pamiętaj też że trzeba zakładać że Pedri na pewno zrobi krok na przód, Ilax zapewne też, w kolejce są jeszcze dwa ciekawe nazwiska do gry. prawdą jest że nikt z wypożycznia nie wrócił do pierwszego składu ale nie wygląda to zbyt optymistycznie dla Puiga

0

@barcelonaLM Najpierw bym w takiej sytuacji zerknął na zdrowie prezesa, potem odczekał 2-3 dni jak nic nie wypłynie to znaczy że biją się po łbach między sobą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?