2

@Batys Lucho Grał z Xavim i Iniestą, choć masz rację nie jest to komfortowa sytuacja i było by to chyba niepotrzebne obciążenie dla tak niedoświadczonego trenera.

0

@itmustbejoke Nawet jak będzie zmiennik to ok w lidze kozak ale przyjdzie kluczowy mecz w LM i Alba się złamie, chyba że ten rezerwowy ma wtedy grać ale w takim razie po co trzymać albę.

0

@domin682 Chyba rzadko tu zaglądasz. Praktycznie codziennie(w trakcie spotkań dziesiątki takich mądrości) ktoś tu przekonuje innych że wypchnięcie np takiego Umtitiego to żaden problem, ba wypchnięcie 8-9 też nim nie jest, ci z bujniejszą wyobraźnią dokładają jeszcze kilka zer do tych czystek.

0

@Pawel13sz Wedle kontraktu powinien dostać, pamiętam że z czegoś się zrzekł, wedle np cadeny SER odprawę dostał .

No i najważniejsze nawet zakładając że EV nie dostał to taka informacja nie oznacza że RK też nie dostatnie, zwłaszcza że jego kontrakt jest na pewno obwarowany dość dobrze skoro był kołem ratunkowym barto i musiał rozwiązać kontrakt z reprezentacją.

0

@FC_BarceIona Nie wiem skąd takie informacje wytrzasnąłeś, to dość średni trener jeśli chodzi o taktyke ale te braki miał nadrabiać, asystent.

0

@Pawel13sz Żeby go zwolnić to trzeba mieć na to pieniądze, a z tymi jest kiepściutko.

0

@ShinobiQWE Przejściowy w pozbywaniu się gości mających na koncie serię euro-przekompów.

2

@LS No pewnie z zemsty za suareza Messi i reszta za nim nie chciała wygrać LL choć wygrali CdR. Zrezygnowali z trofeum i kasy bo Messi im kazał. Za dużo baranków w ścianę, za dużo.

0

@monsterrize To może kupmy gwiazdę do obrony za Mbappe to nawet 3 się zakupi.

1

@against_modern_football To znajdź co najmniej 30 na nowego trenera jak 10 nie mieli na Depaya.

0

@kuz To trinco to wodzionka.

0

@ObiektywnyKibic121 Sprawdź ile minut zagrał z Napoli i Bayernem to poznasz odpowiedź.

1

@SamuraJack No czyli tak jak się spodziewałem dzieciaki (cześć wyceniona bardzo wysoko ze względu na potencjał) przegrały z doświadczonymi zawodnikami z których najdroższy wyceniony na 300000, tylko na boisku nie gra wycena transfermartk tylko umiejętności i doświadczenie.

Więc kolejny albo nie rozumiejący piłki albo tekst pod publiczkę.

0

@derekszmid79 Umtiti dostał wysoki kontrakt po dobrym sezonie bo po pierwszej umowie miał klauzulę 60 mln.

0

@amanter To podaj jeszcze średnią wieku, to ci napiszę czy kompromitacja, bo pieniądze nie grają w takich sytuacjach.

0

@Stoiczkow Wybacz ale ja mam odmienne zdanie,no i twój wywód nie do końca można traktować jako poprawną odpowiedź do tego że to "araby są biedni" bo odbijasz piłeczkę.
Biden może i ma grację słonia ale trump forsując jerozolimę jako stolicę Izraela pokazał że wszystko co piszesz o normalizacjach to bajeczki, bo najpierw zdetonował bombę a potem gasił pożar.

Oczywiście że nie wszystko jest czarno-białe, ale od lat Izrael dzięki usa dociskał Palestyńczyków, zmiana warty zmieniła sytuację i uwaga oni powinni brać pod uwagę taką możliwość, a skoro nie wzięli to pora ponieść tego konsekwencje.

0

@masq Nie rozumiesz bo pewnie nie chcesz SR w Barcy.

1

@Stoiczkow No a co zmienia info że Usa robi sobie jaja z Izraela skoro to Izrael siłowo zajmuje tereny Palestyny?

0

@Yosemite Zgadzam się to jest spory zarzut co do ligi, a lewy broni się w LM.

0

@Rewolucja123 Do stycznia skończył im się Neymar to wymyślają Xaviego, choć wątpię by miał odejść z kataru skoro kilka dni temu ogłoszono przedłużenie kontraktu.Nawet ta klauzula tu niewiele pomaga bo to by było niezbyt w stylu generała.

8

@Alan_fcbfan Fajny pomysł kilka dni po przedłużeniu umowy przez Katalończyka.

0

Jak rzeczywiście podpisze to saga się wreszcie skończy czy od stycznia powrót?
Ja obstawiam powrót może nie od stycznia(choć jest The Sun) ale w czerwcu to już co po niektórzy mogą tą bajkę nadal rozkręcać.

0

@redman83 Mnie zastanawia pomijając plotki dlaczego Messi miałby wybrać Psg Neya nad MC Pepa.

0

@barcelonaLM Nawet się uśmiałem dzięki.

0

@Dembouz1899 Ja zauważyłem że praktycznie wszyscy zapomnieli że to ostatni wielki kontrakt neya dla mnie to o to chodzi z tym przeciąganiem.

8

@Quavosk Oj widzę że niektóre sondaże dobijają do 10 % i trzeba gasić ̶p̶o̶ż̶a̶r̶y̶ entuzjazm.

Protokół 1% loading....

1

@konraden Més que un club w pełnej krasie.

0

@dge21 No przypomina mi się pewien wywiad z ulicy gdy zapytano jakiegoś staruszka co myśli o ostatnich słowach dody a ten się jej pyta co to jest ta doda,a ta dociekała bo nie potrafiła zrozumieć że ktoś dody nie zna.

Ja osobiście nie wiedziałem kim jest ta panienka ale wygooglowałem sobie by sprawdzić czy chociaż ją kiedykolwiek widziałem(bo pisano tu o niej że miała jakieś epizody tv) a nie widziałem i nad tym nie ubolewam.
Nie wiem czy tak sobie po prostu piszą czy poprawiają sobie samoocenę mnie to nie boli w żadnym wypadku, właściwie dziwię się że ktoś tak nieznaczący i nie mający na nic wpływu wywołuje taką polemikę.

No i napisałeś o idolu pokolenia więc dopytam jakiego pokolenia bo na pewno nie mojego, a określanie tak kogoś kto wedle LR tworzy kontent dla 12-15 lat to spore nadużycie.

0

Coś czuję że teraz nawet pre-sezonowe towarzyskie spotkania będą pod kuratelą Uefa i zamiast podziału na pół wspaniała organizacja i tu będzie pobierała podatek :)

0

@koksik2700 Ale jest poważna różnica pomiędzy włożeniem bramki gorszemu rywalowi, a włożeniem takowej rozbitemu zlepkowi piłkarzy, bo oni na pewno drużyną nie byli a część z nich to na boisku była tylko ciałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?