1

@sebasek99 Oglądałem kiedyś dokument o zarządcy obozu obsypującego Adolfa prezentami, adolf musiał by być wyjątkowo głupi by nie wiedzieć skąd jego podwładny ma na to fundusze.

0

@XaviHeart No tylko że to o czym wspomina czyli małe zainteresowanie wśród młodych to fakt, zerknij sobie też na średnią wieku socios czy właścicieli karnetów, słowa o umieraniu piłki pod pewnymi względami są prawdziwe.

3

@pluszek To co skoro gość którego nie lubię ma rację w tym co mówi to mam wszystkich łącznie z sobą samym oszukiwać ze nie mówi prawdy.

0

@V e B 96 No dokładnie to nie odpoczynek tylko dmuchanie na zimno bo miał problemy zdrowotne.

0

@Bogan Valencia kiedyś uwielbiałem duo Vicente-Joaquín

1

@BarcaInfo Jak odchodził to nic takiego obrotu spraw nie zapowiadało, więc nie przypisuj mu zdolności widzenia przyszłości.

0

@Pressinho To Hiszpanie własną ligę założą a euro i MŚ oleją.

0

@Lub567 Za co przecież on jest w strukturach UEFA więc komentuje coś co go podwójnie dotyczy.

0

@Pressinho Wyobrażasz sobie wykluczenie Realu i Barcelony z LL.

0

@szela1899 Fajny prezent a ile masz drużyn zaliczających perfekcyjnie sezon w historii?

0

@norbi77 No oczywiście bo to było by dość ciekawe że po dwóch przegranych klasykach wygrywamy mistrza, z drugiej strony istnieje określenie "mecz o 6 punktów"

2

@bari_94 Rudy? Na tym powinienem skończyć ten komentarz, piszesz o legendzie tego klubu.

Tak tak uprzedził, wszyscy się uprzedzili pytanie czemu największy talent La Massi nie gra w młodzieżówce.

Ale on w zeszłym sezonie nie zagrał ani jednego meczu za EV, więc to ciebie należało by się zapytać oglądałeś w ogóle mecze Barcelony?

No tak miał kilka fajnych przebłysków za Sentiena i na tle Rakitića i Ivana wyglądał nieźle bo umie grać tylko do przodu, tylko znów moje pytanie dlaczego nie grał w LM.

Może pora przyjrzeć się bliżej temu co pokazuje na murawie, polecam te 3+ minuty z Real Valladolid one wiele mówią o Puigu.

A i uprzedzony Koeman dał mu prawie tyle samo minut co stawiający na niego Sentien.


4

Coś z nim trzeba zrobić na murawie wygląda słabo, nawet nie ma co pisać o Pedrim, Ilaix wygląda przy nim jak weteran.
Problem jest tylko taki że z wypożyczeń nic wielkiego nie wynika, one nic tym chłopakom nie dają chyba że Puig będzie tym wyjątkiem i po powrocie będzie coś grywał.

2

Pomijając już wiele czynników to żeby Koemana zwolnic to też trzeba mieć na to pieniądze, chyba że ktoś będzie się odwoływał do niego by się ich zrzekł :)

0

@PJ777 Co rozumiesz za w miarę sensowne pieniądze. Dla jednych nawet piątka za Umtitiego to będzie dobra kwota z racji pensji. A na przykład przy 40 za Cou połowę zje amortyzacja.

Kluby w większości mają uszczuplone budżety, my chcemy pozbyć się zawodników na których nie będzie chętnych ew to tylko Antek i Dembele nie będą mieli problemów z nowymi klubami.
Raczej oczywistym jest że każdy kto rozważa zakup takiego pjanica czy Umtitiego będzie czekał do samego końca okienka bo Barcelona ma nóż na gardle, no i jeszcze trzeba pewne nazwiska do transferu nakłonić nie z każdym będzie to do załatwienia cześć na pewno nie będzie chciała odejść część zażąda za to pieniędzy.

Jak tylko pojawi się oferta za zawodnika do zbycia to nie ma co patrzeć na zamienników bo właściwie tylko LO zostaje pusta i trzeba sprzedawać, a jak w budżecie jest tragedia to trzeba oddawać, migueza pokazał że w szkółce jest duży potencjał więc dziury można łatać dzieciakami.

0

@speed1 No ja też uważam że był dawnej lepszy, zawsze wolałem go jako tego przebojowego dryblera-strzelca niż obecną wersję rozgrywającego.

1

@chavez No akurat w Pucharze to Francuzi dawali radę zwłaszcza ci z przodu.

0

@GuerillaAthletic Z tego co pamiętam to nie bardzo, ale nawet jeśli na papierze to co ma wspólnego z La Masią 19 chłopak. Jeśli tak to będzie to o Pedri załapie się pod takie bycie wychowankiem.

0

@tbas No i zdanie szatni będzie bardzo ważne mogą nie dać zwolnić Holendra.

0

@IronSanHybrid Trofeum fajne ale umówmy się jak to mówił Laskowski podejście do niego jest specyficzne.

0

@BarcaInfo A to nie Arujo w środku bo jakość kiepska.

0

@kamilop Ja tu żadnego tropu nie widzę, Pedri to super talent.

1

@messi564 A ja mam wrażenie że coś sobie wmawiasz, jak Laporta wykopie pod Nou Camp skarb Azteców to może ci się spełni. Bez wielkiego ukłonu ze strony zawodnika i jego otoczenia żadne wielkie nazwisko tu nie trafi.

0

@Volcano A sięgaliśmy z EV albo Sentienem?

0

@Barca_Big_Moment No jego gra w live to dość specyficzny czas, raz drużyna musi być pod niego ustawiona, coś czego nigdy nie przełoży się do Barcelony, dwa niezwykle chimeryczny gracz, na kilka klubów tylko Liverpool to był fajny czas to powinno dawać sporo do myślenia.
Ktokolwiek wpadłby na pomysł opierania gry Barcy na Cou musiał by postradać rozum.
No Jurgen idealnie podsumował twoje słowa odnośnie cou na 8 w Barcelonie, poszukaj sobie w necie, a to chyba najlepiej znający Cou trener. Co gorsza dla twoich opisów słowa Niemca się sprawdziły.

2

@kamilop Bo na razie to średniak i musi bardzo wiele swoich zachowań wyeliminować i poprawić by zostać dobrym piłkarzem.

0

@LaSTeR Nie ominęło cię nic oprócz plotek które podsyca fakt że Neymar powoli zabiera się za podpis, dla zwolenników jego powrotu to koronny fakt że on chce wrócić jak bym to raczej nazwał myśleniem życzeniowym bo taka presja przy przedłużaniu umów nie jest niczym nowym jeśli zamierzasz wycisnąć jak najwięcej.

0

@Barca_Big_Moment Neymar to najgorszy typ najemnika, czekać czeka tylko nie na to co z luisem liczycie.

0

@FCBMati10 Neymar 8 dni przed rejteradą do Paryża w wywiadzie snuł bajki jak to będzie wygrywał z Barceloną trofea.

0

@YeastMoss No przecież masz witaminę c prosto do serduszka... a nie czekaj on jest inżynierem mechanikiem który przed oszustwami sprzedawał obuwie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?