0

@LeoMessi1994 Jeśli zakładasz że były planowane. Ale nawet jeśli to tylko chwilowy akt, nijak ma się to do stawienia czoła powodom owego czynu.
Nie wiem czy powinienem ale napiszę w zeszłym roku kolega się powiesił, przez dziewczynę pożyczył jej jakieś pieniądze a ta go zaraz zostawiła, co dziwniejsze sam kilka miesięcy wcześniej pomógł naszemu znajomemu wyjść z nałogu gdy ten organizn nawadniał już tylko wódką, czyli potrafił być oparciem dla innych. Ogólnie samobójstwo to bardzo trudny do ocenienia akt.

@joloskyy Dziękuję.
Nie wiedziałem o tym, ale coś w tym jest po śmierci kolegi w liceum wiele razy myślałem o samobójstwie ale w formie czynu i powodów, nie wyobrażam sobie co musi czuć najbliższa rodzina gdy w kilka godzin ktoś im bliski nagle odbiera sobie życie. Ktoś kto sam nie potrafi sobie poradzić z problemami sam spycha w podobną otchłań najbliższych.

0

@tbas No i nie można przecież napisać że Wojtyła nie przyłożył do tego ręki, a przynajmniej się nie powinno. Choć dla niektórych to był człowiek krystaliczny.

@Wilczeq Trzeba pamiętać że młodzież lubi burzyć pomniki dla wielu Wojtyła to taki trochę babciny bohater oderwany od ich świata, człowiek który absolutnie nie mówi ich językiem(oczywiście trochę głębiej patrząc na jego działania) ktoś kto przez lata był symbolem źle odbieranego dziś kościoła, ktoś kto w większości minował wielu obrońców pedofilii na Polskiej ziemi, mało kogo z młodych obchodzi że przyłożył rękę do upadku pewnych sil w Polsce.

Jego krucjatę przeciwko prezerwatywom określił bym jako dramatyczną dla czarnego lądu ale raczej nie kwalifikuje go ona jako zbrodniarza, choć sam jp2 zbrodniarzy i dyktatorów często może nie lubił ale mieli wspólne interesy.


2

@LeoMessi1994 Znałem kilkanaście osób które popełniły samobójstwo ostatnio mój wieloletni kolega ze szkoły, ale też w liceum inny kolega, w rodzinie na przestrzeni 20 lat dwóch wujków i jeszcze dalasi znajomi.
Określił bym to bezsilnością i tchórzostwem na pewno nie odwagą.

W domu rodzinnym mojej ciotki, na drzewie w ogrodzie powiesił się jej ojciec i dwóch szwagrów, historia rodem z paradokumentów.

0

@Ronaldinho10VB Ale dlaczego, myślenie czy domysły mnie dziwi wybieranie z czapy sobie ile lat sumujesz. A nie, wybrałeś 6 bo pewnie jakby było 7 to by ci pier... narracja, buch

0

@Ronaldinho10VB Dlaczego sumujesz z 6 lat skoro mowa o dekadzie?
Messi i CR to nie napastnicy, a i tak striker dekady nigdy ich nie doścignie w bramkach.

0

@PawkoFCB Mam z tym problem bo na przykład taki R10 miał może 5-6 lat kariery na najwyższym poziomie, w tym 4 absolutnie spektakularne, tylko czy jest lepszy od kogoś kto przez 15 lat kopał gałę trochę gorzej.

0

@Dembouz1899 Nie nie przebije, będzie większa dywersyfikacja potencjalnych zwycięzców, dodał bym też że najważniejsze trofea mogą sporo namieszać w plebiscytach, teraz będzie o wiele trudniej(niż w ostatniej dekadzie) wygrać zp w roku MŚ, ME CA nie zdobywając tego trofeum.

0

@FC1899Barca Więc gdzie twoja inteligencja gdy piszesz o 110% nie można nic robić na 110 %.

Następnie, Robert ma 32 lata. Nawiązywanie do jego wieku jako jakiegoś fenomenu jest śmieszne.


5

@DonAndresFCB Klasyki rządzą się swoimi prawami.

0

@LuisSalvano A kim są moi funfle? Mnie interesuje tylko to co powiedział szejk, płotki mogą sobie ćwierkać co chcą co pokazały słowa Leonardo szybko skorygowane odnośnie powrotu Neymara po roku w Paryżu, a słowa abidala mają tyle wspólnego z prawdą jak założenie że ojciec Neymara dołoży im 10 mln, jak chcesz powoływać się na słowa kłamców to brnij w to dalej. Tylko najpierw polecał bym sprawdzić co nieco bo pisanie że przez antka nie ma neya to naprawdę kosmos.

Ile lat już forsujesz ten powrót, zastanawiam się czasami czy jesteś trolem, ile razy już ogłaszałeś ten powrót ( prawo Webstera ha ha ha ) nie wiem co tobą kieruje i nie chcę wiedzieć.

0

@LuisSalvano Był bliski bo powiedział to kupujący? A zdanie sprzedającego się nie liczy, gościu ale ty komiczny jesteś.

2

Trochę szkoda że Mino z ojcem Halanda nie wzięli na tą wagabundę starego Neya.

0

@Damian11 Luka Jović :)

0

@LuisSalvano A ja ci dawałem wypowiedź właściciela PSG który powiedział że Neymar nie odejdzie, kto miał rację szejk czy Abidal. Zresztą powoływanie się na ludzi Bartomeu którzy twierdzili że w pierwszej kolejności nie odejdzie nazwał bym właśnie pokazówką kogoś kto ma deficyt IQ.

1

@FC1899Barca Skoro nie ma znaczenia to gdzie ci wszyscy zawodnicy 38+ po co kończyć karierę w wieku 34 lat skoro można jeszcze pół dekady zarabiać miliony?

0

@MaziFCB No tak przecież przesiadka z samolotów do autobusów jest z powodu że pół składu chce miejsce przy oknie.

0

@batoosz Tak. Czego nie rozumiesz.

0

@Gandalf55 No mieliśmy lepszą pakę w ataku i nas powstrzymywali.
Kasa się nie znajdzie bo raz że sprzedaże już muszą być celem zarządu w celu schodzenia z pensji, dwa najbardziej wartościowi to zawodnicy których dotyczy amortyzacja.
Znajdzie się jak Laporta weźmie pokaźny kredyt i uda mu się wyprzedać wszystkich których trzeba, ja uważam że to niemożliwe zwłaszcza że niektórzy już mówią ze odchodzić nie zamierzają.

Ja bym się pod tym nie podpisał mając Messiego nie rządziliśmy 10 lat w europie a co tu mówić o Norwegu.

0

@marcin000019 To czemu nie podzielił się z tą wiedzą z Bartkiem tylko Barcelona od 6 lat zalicza euro-przekopy.

0

@kondrel19 Ale to że sprawdzi się w Madrcie nie znaczy że sprawdził by się w Barcelonie.

3

@barcelonaLM Tak jakby wolność prawicy nie była równie papierowa.

19

To wręcz niepojęte jak Pedri ucieka Puigowi. Ale nie tylko jemu bo zarówno w LM jak i LL jest kilka nazwisk które o karierze tego chłopaka mogą pomarzyć.
Świetny transfer barto jak nie ty. Wiem że tak się nie da :) ale ile można było tych Pedrich kupić za choćby tego Cou.

0

@T^L No przesadzasz i to bardzo bez odpowiedniego podejścia nie zaszedł by tak wysoko po prostu ma średnie podejście i przy tytanach wygląda jak amator.
Następnie znów przesadzasz z 30 latami, wciąż wielu piłkarzy ma dość frywolne podejście do zawodu, przypominam że nie tak dawno RL opowiadał o zmianie w odżywianiu i regeneracji, z tego co mi wiadomo to on nawet połowę tych 30 lat nie gra na najwyższym poziomie

Dembele przed Barceloną nie miał kontuzji, najbardziej absurdalne jest to że nie miał spersonalizowanego treningu, bo tylko tak można zrozumieć komunikat z początku sezonu że Francuz będzie miął spersonalizowany trening aż przypominają się słowa EV odnośnie treningów.
Tu złożyło się wiele czynników na te potworne kontuzje, sam dembele "fachowcy" z klubu i brak pre-sezonu po przybyciu do Barcelony.

1

@LukaszFan W silnej reprezentacji te słowa były by w większości prawdziwe choć wyjątków nie brakuje każdy kto śledził nawet pobieżnie Polską reprezentację w ostatnich dwóch dekadach wie o czym piszę.
W u-21 i niżej to już takie proste nie jest, tu sytuacja jest jak w kalejdoskopie i trzy tygodnie mogą całkowicie odmienić wygląd kadry zwłaszcza w luźniejszych termiach, pomijam już fakt że jako medialna gwiazda Bb niższych kategorii i La Masii Puig ma 3 spotkania w reprezentacji, znów wracamy do "uwzięli się na niego" no ludzie ja rozumiem chłopak robi show mnie też to się podobało do pewnego stopnia, ale jak spojrzycie bliżej to już kolorowo nie jest, przecież to głośne nazwisko od lat i jaki jest powód że w młodzieżówkach nie zaistniał, wiadomo każdy jest inny można się wolniej rozwijać ale jak na gościa z łatką niesamowitego talentu od kilku lat ten wynik niepokoi, tak samo jak decyzje trenerów pierwszej drużyny, łatwo nie było to prawda ale jak nie w Barcelonie to chociaż powinni się o niego zabijać z drużyn 5-20. Tu na pewno jest jakiś problem i nie jest to dobry Riqui kontra źli trenerzy którzy nie chcą wygrywać i promować super talentów :)

0

@JohnnyBarca Bo w reprze pracują kiepscy fachowcy a Boniek to Boniek.

0

@masq Zerknij na jego karierę w innych reprezentacjach młodzieżowych.... no właśnie trzeba by przyjąć że wszyscy się na niego uwzięli.
Tak wyglądał fajnie ale jak wyżej na jakim tle i co z tego wynikało, zresztą ktoś tu zrobił dokładną analizę meczu z AM i wtedy to nie wyglądało tak spektakularnie, no i najważniejsze na LM nie wyszedł.

0

@Dertinho Wiesz u nas po drugiej kontuzji Coutinho przegrywał z Pedrim, a Umtiti z Miguezą więc.

2

@Comentateiro No ale jedne MŚ to mu wygrał Garrincha.
A mimo mojej całej niechęci do Neymara to trochę niesprawiedliwe dla najlepszego strzelca w historii takiej repry, zdublował w golach R10 Rivaldo i Bebeto.

0

@weld141 https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706

Ja siostrze zamówiłem IdeaPad L340 Gaming, widzę że zdrożał.

6

Dzięki, zawsze się takie teksty czyta przyjemnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?