0

I mówi to gość który przy ustalaniu składu posiłkował się astrologią :)

0

@FC1899Barca A jakie transfery Mino przeprowadzał do Realu że to miała by być ich przewaga.

No i relacja Perez-Mino też różami nie jest usłana.

0

@masq Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, fanem nie jestem ale lepsi oni niż nikt. Choć ból tyłka jak pierwsza dwójka nie odpali będzie potworny.
Holender to nie jest klasyczna 9 której potrzebujemy, a kolejna hybryda która lubi się cofać coś absolutnie zbędnego. Garcia to dla mnie kot w worku i nie przekonują mnie do końca te zachwyty ocenię po sezonie w Barcelonie. Gaya to było by ciekawe tylko jedno ale czy stać klub na taki luksus.

2. Nie wiem i tylko dlatego nie rozdzieram szat widząc Depaya.

0

@Yosemite @Kgorecki2500 Zawsze gdy słyszę o nowym herbie przypomina mi się to :
https://s6.ifotos.pl/img/pobranejp_hppphwxx.jpg

0

@Kubix93 Nie wiem jak twój ale mój ma ponad piątkę(bo o tylu wiemy) nie wiem jakim jest ojcem ale w płodzeniu jest od ciebie lepszy 2,5 raza :)

0

@VamosRakieta No tak ale jak podpisujesz na 5 lat to dostajesz większą pensję.

1

@wroclawianin89 Problem jest taki że nawet jak ich sprzedaż to wciąż możesz się nie zmieścić bo tak ograniczono fundusz płac, do tego nowe umowy dla kilku zawodników. A amortyzacja sprawia że ze sprzedaży Antka czy Cou ciężko było by zebrać ponad 50 mln. Czystka+ kredyt i wielki gest ze strony Haalanda i jego agenta i są jakieś minimalne szanse. Ale skoro klub rezygnował z lotów by ciąć koszty to perspektywa wyplucia z siebie 150 mln i pensji na poziomie +10 to jakaś abstrakcja.

0

@QuentinTarantino Dyrektor futbolu młodzieżowego FC Barcelony

0

@MESSIah16 Obawiam się że to kiedyś to będzie kiedy większość tych panów pomrze.

6

@FutbolToMagia Jeśli:
Podajesz dowód czegoś na czym opierasz swoją narrację a ten dowód informuje o czymś innym a ty mimo wielokrotnego zwrócenia uwagi dalej powtarzasz to samo i do niego odsyłasz to kłamiesz.

Jeśli podajesz dane które nie są uznawane za prawdziwe ani przez organizacje organizujące zawody, ni przez klub w którym grał zawodnik i nie są wliczane do jego statystyk a ty wciąż uparcie je powtarzasz znów mimo zwracania uwagi to kłamiesz.

Tak jesteś kłamcą, nazywanie kłamcy kłamcą nie jest ani prowokacją ani obrażaniem tylko faktem.

6

@FutbolToMagia No kłamanie też musi być bardzo kuszące skoro wciąż to robisz.

2

Andre Curry lubi to :(

6

Dajcie spokój gość żyje w swoim świecie i niczym go nie przekonacie, szkoda czasu. Do tego kłamie.

1

@Maker0 Gdzie byli napastnicy skoro winny był Dembele świeżo po kontuzji, Dasz mu fajnie tylko nie wiem co na to Koeman i Laporta.

2

@fantom102 Matheus Fernandes :)

0

@Emhyr Nie znam się na zagadnieniach medycznych ale lepiej grać w piłkę na niższym poziomie niż siedzieć w gabinetach lekarzy z polecenia wielkich klubów.

2

@FutbolToMagia Oczywiście że wywalczył, u niektórych trenerów na PO wylądował by jakiś weteran, może pora zastanowić się też dlaczego SR na PO wylądował.

0

@Coutinho007 No zobaczymy, najbardziej mnie interesuje jak poradzi sobie z autobusami, na pewno lepiej niż Depay ale wciąż chciałbym się przekonać. Mnie tam ten transfer nie zajmuje zbyt bardzo bo w niego słabo wierzę, Laporta musiał by się nie lada nakręcić by to spiąć, kiedyś majstersztykiem określono zakup Eto'o ale klub przynajmniej miał środki na transfer i pensję. Obecnie nie ma nic a do tego sprzedaże nie sprawią że do haalanda będzie bliżej bo z pensji i tak trzeba schodzić a zawodnicy jakich klub chce sprzedać i są coś warci mają problem z amortyzacją.

0

@masq All financial efforts to nie tylko kasa na transfer, bo to było by przedziwne, Barcelona ma jeszcze problem z pensjami i tu też trzeba ciężko popracować.

5

@FutbolToMagia Tylko transfermarkt zalicza wywalczenie karnego jako asystę. Ani La Liga ni Uefa w LM nie zalicza tak tego więc 11 asyst to bajka.

0

@Rourke W kryzysie firmy tną wydatki marketingowe w pierwszej kolejności.

0

@DonAndresFCB No jakby nie było dał się już raz bartomeu oszukać.

2

@szymonex10 Chyba trochę za szybko by pisać o wielkiej karierze. Nie ma nawet 50 meczy w karierze nic też nie wygrał.

4

Skoro Orlen przejmuje hotele, PZU siłownie to jaką branżę na oku ma KGHM ;)

0

@bartekvisca Oficjalnie to nie zarabiają tak dużo, raczej rodzinnie interes im kwitnie.

0

@Coutinho007 No jego heatmapy pokazują raczej że to kolejny gość który lubi się cofać, a Barcelonie potrzeba gościa który tego robić nie będzie, bo takich mamy kilku, brakuje za to kogoś kto powalczy z ŚO.

0

@Joopiter Wague przecież on nawet w Grecji nie grał, pomijając jego przygode z Barceloną.

0

@kubaa2002 Odnośnie Antka i Cou zapoznaj się z takim terminem jak amortyzacja .

8

@PauloPaz No rehabilitacja po urazach to na pewno nie jest coś co potęguje rozleniwienie, zawodnicy dochodzenie do zdrowia określają jako dużo cięższą pracę niż zwyczajowe treningi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?