0

@against_modern_football Tylko nikt ich nie kupi za normalne pieniądze, każdy zainteresowany będzie czekał do samego końca by zredukować kwotę do jak najniższych rozmiarów, taki Umtiti odejdzie za kilka milionów i nie będzie wyjątkiem, akurat na pniu można by pozbyć się zawodników których nikt sprzedawać nie chce.

0

@Yosemite Jestem ciekaw jak będzie odbierany za 10-15 lat w kontekście dorobku strzeleckiego w LM.

0

@norbi77 No mnie to dziwiło niby wszyscy tacy kibice Messiego a to ja pisałem ze on sam tą drużynę na plerach do top 4 doniesie.

0

@KORTIS No Antek był tam kluczowym zawodnikiem obecnie bez formy, obrona też ma swoje problemy. Ale i tak wydają się najmniej ryzykownym kandydatem.
Za to reprezentacja Hiszpanii to zagadka bo skład z ostatniego spotkania wygląda abstrakcyjnie i Lucho będzie lepił wszystko od nowa tym bardziej że pojawiły się ciekawe nazwiska, no i sfera mentalna jak sobie poradzą bo z tym zawsze był problem oprócz krótkiego panowania Xaviego.

0

Nie blokuje?A to śmieszne a pensje z których klub ma schodzić to skąd wezmą. Nie mam już siły do tych wymysłów.

0

@against_modern_football No fajne założenie problem jest taki że sezon się kończy więc nawet jakby teraz wpuścić ludzi to niewiele zmieni, konsumpcja też nie ruszy z kopyta na gadżety.Więc założenie że w najbliższym okienku otwarcie czegokolwiek zmieni finanse Barcelony to pobożne życzenie.

Wywalić Ratuten? Rozumiem że bez pisknięcia się zbiorą i żadnych kar nie trzeba będzie płacić. To po co pique w ogóle firmował tą kiepską ofertę.

Sprzedaż francuskiej koloni to też problem bo jedynym zawodnikiem cokolwiek wartym jest Dembele, Umtiti ma ogromną pensję i jest mało wart a Antek przez amortyzację musiał by być sprzedany za ponad 80 mln nierealne. Do tego pensje, z nich i tak trzeba schodzić to nie tak że: o sprzedaliśmy Antka mamy na pensję dla Haalanda.
Pieniądze się znajdą jak weźmiemy kredyt, wszystkie inne wyliczanki to mrzonki, chyba że traktujecie innych zarządzających klubami jak debili którzy maja przepłacać za niechciane nazwiska w Barcelonie.

0

@Greenalley Amortyzacja Antka to ok 40 mln więc kosztował by tyle samo za ile Barcelona go kupiła na obecną chwilę to wycena nierealna, więc raczej jej nie wliczył. Po drugie ona nie dotyczy wszystkich zawodników, tylko problem jest taki że w dwóch nazwiskach ma ponad połowę "przychodu" a akurat tych dwóch nazwisk dotyczy.

0

@konraden Tak kod, bardzo skomplikowany wybacz nie dasz rady zrozumieć.

0

@LeoMessi1994 Si-Fi sperma takiego osobnika nie miała by żadnej wartości już trzeciego dnia.

0

@Przemek2323 Bo to jest taktyka ludzi niskich lotów. Źle, ale popatrz na tego, zresztą wystarczy poczytać LR po meczu, niektórych nie wolno krytykować i dyskusja zaraz jest spychana na inne nazwiska.

0

@xBoMBoWiECx Mało prawdopodobne, do tryumfu w LM trzeba dojrzeć, do tego wielu zawodników ma flashbacki z euro-przekopów ostatnich 6 lat.

0

@Roobo Nie znajdzie się bo i tak musimy schodzić z pensji więc to nie tak że sprzedasz jednego i możesz kogoś innego wrzucić.

0

@against_modern_football A kiedy to nastąpi?
Za Rakuten w dużej mierze odpowiada Pique.

1

@fenix1983 Kolejny, sprawdź najpierw co to jest amortyzacja transferu, bo w przypadku Coutinho zabrała by ci połowę tej wymyślonej kwoty podobnie ma się z Antkiem.

0

@Magicc89PL Sorry ale jakie kurde on ma dokonania? Tak na prawdę to nic wielkiego nie wygrał (z całym szacunkiem do Mistrzostwa Austrii) , chyba miałeś na myśli kilka rekordów strzeleckich i to by było na tyle, z porównaniem umiejętności też się nie zgodzę chyba że liczys szybkość i bramkostrzelność(a i tu mógłbyś się zdziwić) mimo tego że Cou nie znoszę, to był okres gdy był czołowym graczem świata, zresztą tak samo jak Antek.

0

@denis9401 Polecam zapoznać się z takim terminem jak amortyzacja.

25

Widzę że Laporta jakiś sejf wykopał pod Nou Camp :)

0

@MaziFCB Tak bo niektóre media błędnie podają że jest właścicielem QSI, nie jest a do tego to spółka córka która została ufundowana przez Tamim bin Hamad Al Thaniego i należy do jego firmy Qatar Investment Authority.

0

@damianex10 Liczyłem ostatnio , musiał by mieć najbliższe 3-4 sezony lepsze niż ostatnie 3 więc bardzo mało prawdopodobne.

0

@MaziFCB Właścicielem jest Tamim bin Hamad Al Thani nie rozumiem dlaczego podajesz nieprawdziwe informacje.

1

@BarcaInfo Tylko że sama amortyzacja ich transferów to ok 60 mln, żeby jeszcze na transfer uzbierać to te sprzedaże musiały by być z kategorii genialnych. Czyli ich sprzedaż to tylko wstęp do podchodów, bo nikt za nich nie da dużych pieniędzy.

Zejdziemy z pensji Antka i Cou i będzie na jego pensję, fajnie brzmi tylko że klub bez tego transferu musi schodzić z pensji.

Genialna wyprzedaż + kredyty więc Laporta musi być magikiem negocjacji.

0

@FDJ I będzie w kadrze na Euro po takim czasie leczenia urazu?

22

Żeby miał świetną końcówkę sezonu musi grać, czyli trzeba będzie zapłacić liverpoolowi kolejną transzę zmiennych błędne koło.
Bartomeu ty to miałeś łeb.

0

@konraden Czyli wedle Bartka np Antka dla niego ŚN OP LS. Czy Song DP ale zagra na ŚO itd czyli gości którzy mają wzmocnić skład a dodatkowym atutem ma być pokrycie innych pozycji.

0

@MaziFCB Nie bo kto inny jest właścicielem PSG, to samo tyczy się QSI to tak jakbyś napisał że Laporta jest właścicielem Barcelony czy Oblajtek Orlanu.

0

@busquets5 No jak dla mnie to Pjanić na równo z Antkiem do odstrzału, Francuz tu nie pasuje ale i tak daje więcej niż Arthur 2.0

0

@amanter Jakby stali inaczej to przerwał bym to zdjęcie w pół.

0

@MaziFCB Fajnie, tylko jest jeden problem Al-Khelaifi nie jest właścicielem PSG.

2

@Senyer Pamiętam jak specjalnie oglądałem jego mecze bo media twierdziły że trafi do Barcelony.

0

@Coutinho007 Konrad to niech odzyska formę bo sezon słaby jak na razie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?