Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartek22 Kiedyś pewien Brazol aktualnie rezydent Paryża bardzo o rodaka prosił, może wyciągnie go przy przedłużaniu umowy z PSG.
0
@LuisSalvano Chciałbym bardzo się ośmieszać ale daleko mi do ciebie, kto ci dał oficjalne wypowiedzi odnośnie Neymara to ty co chwila wymyślasz nowe pomysły na jego powrót i to tobie ciągle nie wychodzi, jak na razie to od 4 okienek jestem górą.
A to jak ty wymyśliłeś sobie webstera i pisałem że tylko jeden zawodnik przekroczył 30 mln a pozostali nie dobili do 15mln to dalej nawiajles swoje o 175 mln i nie interesowały cię wyjatki, a teraz mam ci zawodników wymieniać jest takich pełno Grosicki choćby będzie ci łatwiej po polsku, Khedira. Nie każdy ma ochotę na przepychanki w mediach zarówno jeśli chodzi o blokowanie odejścia jak i wymuszenie transferu.
0
@marcin62 Dokładnie skarb, nie wiem jakim cudem zarabia więcej od Alby.
@FDJ On nie wylądował na stałe na PO dlatego że PO to był dramat tylko dlatego że w pomocy nie dawał rady, on był lepszym PO niż pomocnikiem.
0
@itmustbejoke Po co?
0
@Messibestplayerintheworld No to było raczej jasne że to drużyna może go przekonać a nie prezydenci, bo na chwile obecną to nie mogą nic obiecać nie ważne że twierdzą inaczej.
0
@BARCA_FOR_EVER Ale co to za ratowanie, każdy puchar jest ważny nawet ten PK dużo fajniej wygląda jak nie ma po bokach LL i LM i trzeba go szanować, bo dopiero sezon bez pucharów jest tragiczny. Wiem że niektórzy dostaną tu białej gorączki ale to sezon przejściowy bo granie Matsem Messim i 9 dzieciakami to bajka dla 14 latków.
1
@LuisSalvano Ty do mnie o ruszaniu głową, trzeba było ruszać jak pisałeś te farmazony o 170 mln które Barcelona miała mieć na twojego brazolka kilka miesięcy temu.
Polecam zapoznać się z czymś takim jak kontrakt, to zawodnik decyduje, jeśli się uprze to nawet czterech Laportów nie da sobie rady.
3
@LuisSalvano Grizmann na pewno odejdzie w taki sam sposób jak Neymar na pewno miał wrócić, ale ty jesteś zabawny z tym na pewno.
1
@daniel32778 Jak tak dalej pójdzie to on w wieku Puiga będzie miał 100 spotkań ale w samej LL.
0
@Janas11224 Oczywiście że odstawał jak dookoła byli sami wybitni technicy, na tle obrońców w LL nie powiedział bym że odstawał technicznie od innych obrońców, co do Pepa i jego wizji obrońców to należało by wypomnieć ukraińca i pół miliarda na obronę w MC a efekty średnie. Dla mnie wrzucenie do jednego wora Puyola i mascherano to zawsze będzie umniejszanie Puyolowi, czy to pod względem jakości w obronie czy wpływu na drużynę jako lider.
0
@Culé a muerte Bądź na czasie i coś podpie... najlepiej od Garego.
"mess que un club"
0
@Janas11224 No cóż skoro mascherano(przychodził jako pomocnik!!!) był takim sukcesem to czemu gorączkowo szukaliśmy stopera, notabene młodziak z L1 dość szybko unaocznił różnice między rasowym obrońcom a kimś kto go udawał.
Fajnie porównanie z Puyolem ale miało by więcej sensu gdyby o Oscara zaczęły pytać wielkie kluby. Fajny na 4 stopera, no i nie za bardzo wiem jaki jest ten najwyższy poziom skoro taki wróżysz Miguezie a do jednego wora wrzucasz masche i Puyola co odbieram jako prowokację i umniejszanie Puyolowi.
0
@Gall No zobaczymy, bo te informacje to takie dziwaczne ogólniki, zobaczymy też co powie Laporta jak zobaczy ile pensji i jakie bonusy trzeba będzie płacić. A to Guardiola z kim rozmawiał że tak się zapytam o ile wiadomo ze pion przygotowuje transfery to nic nikomu nie mogą obiecać, a Laporta zrobi tam czystki, więc tak uważam że to nie jest tak że on na pewno wróci.
1
@LuisSalvano Co im siedzi w głowach ? Zapewne możliwości w przyszłości, jak widać sama rozpoznawalność daje ogromną przewagę w wyborach, to nie są dziadki po 80 lat że teraz albo nigdy, Barcelona jest w trudnej sytuacji o czym pisałem ci wielokrotnie dużo wcześniej a plan Laporty to nic fantastycznego, więc trzeba ugrać sobie kapitał na przyszłość.
0
@kamilop Zaklepany? A to ciekawe.
0
@KacperVEB i dlatego złamali swoją zasadę i zaproponowali ogromne pieniądze, oraz miał mieć możliwość gry ze starszymi rocznikami co w Barcy jest rzadkością.
@Worny Nie do końca bo klub o niego walczył ^ ale pod względem sportowym nie był gwiazdą swojego rocznika w znaczeniu sportowym, pisał nawet o tym visca jak chcesz to mam gdzieś zachowany link.
15
A tak w ogóle to kto o tym decyduje? Bo to trochę ogłaszanie na wyrost zważywszy kto zarządza teraz klubem i jakie czystki mogą nastąpić w najbliższych miesiącach.
I nie krytykuję tej decyzji.
2
@Kgorecki2500 Zależy od podejścia, mnie na przykład to trochę swędzi bo w piłce na oficjalnych kanałach nie było do tej pory memowania z rywali, a to jest już powszechne z rywali np w esporcie. Więc zapewne dla młodszych kibiców to oburzenie jest dziwne, ja to w pełni rozumiem.
0
@ObiektywnyKibic121 Taki jest przepis(tak jak napisałem tak przyjął sędzia), tak jest problem z ręką tyle że ta była ponoć naturalnie ułożona. Ja tam nie będę się nad tym rozwodził za bardzo bo to trochę przypomina polskie prawo które można sobie interpretować do woli.
0
@symtoni_sym No ale z kim on się dogadał, czy po prostu to jego pierwszy wybór?
0
@ObiektywnyKibic121 Nie, jeżeli przyjmujesz piłkę na klatę i ona ucieka ci na rękę to nie jest to uznawane za zagranie ręką(podobnie jak odbicie się od innej części ciała*), i sędzia właśnie tak przyjął. Jest to trochę kontrowersyjne bo raz ktoś może zarzucić ze to nie do końca było przyjęcie no i *naturalność ułożenia ręki.
1
@Bykunn Prezydenta USA Trympa.
1
@JimMorrisonFCB Tak, ale nie ma dowodów że robił to co mówi biblia, właściwie to wiedza co robił jest znikoma, a w niektórych źródłach pojawia się jako brat kogoś ważniejszego. I właściwie o jego poczynaniach w latach 12-33 nie wiadomo nic . Czyli miał 3 lata kariery. Problematyczne jest też to że najbardziej wiarygodne źródło zostało spisane 40 po jego śmierci.
1
@Janiama No wczoraj od razu rzuciło mi się w oczy że przy świętowaniu cały czasu głowa uciekała mu na kamerę czego nie zauważyłem u innych graczy którzy byli zajęci sobą, tzn celebracją z resztą drużyny.
1
@Katalonbar To już lepiej Portugalczyka na wahadło wpuścić.
0
@Quavosk Akurat najśmieszniejsze jest to ze Busquets zaliczył najszybszy sprint z piłkarzy Barcy w LM w ostatnich latach.
1
@kuz Kings & Queens=If You Were a Woman (And I Was a Man)=You Give Love a Bad Name. Tak się zarabia na jednej nucie, oczywiście mogła by odmówić tego coverowania ale po co.
0
@zakazskretuwlewo Tak uważam, tej drużynie brakowało pewności siebie i doświadczenia w LM, tylko z kolejnymi spotkaniami możesz sobie to wyrobić.
0
@Ghotti Ja widzę, ale widzę też brak formy choć może ostatnie spotkanie to zwiastun wiosny.
1
@zakazskretuwlewo W końcu osiągnie sukces w LM to tylko kwestia czasu, chyba że znów zmieni klub.