Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mcsarna No na pewno jest w tym coś tylko że 2003 roku to inne realia i kowal chyba nie doprecyzował czy chodzi mu o kadencję Laporty czy Pepa, bo w 2003 roku gdy Laporta obejmował urząd Busquets miał 15 lat :) A Iniesta 19.
Akurat obie początkowe kadencje to kadrowo nie było przepaści ale obecną Barcę za uszy ciągnie Messi.
A i tak wolał bym tą kadrę z 2003 roku.
Co do nawiązania do Pique czyli startu Pepa to obecna kadra nie ma nawet podjazdu do tamtej, tam realnie było 6-8 zawodników top.
W obronie był już Puyol i Marquez do tego Millito Sylvinho solidny Abidal i kupiono Pique a zwłaszcza Alvesa!!!! , stara Barca wygrywa i to bezsprzecznie.
Pomoc Xavi Iniesta Toure Keita młody Busquets, no tu tym bardziej.
Atak Eto Henry Messi to samo co wyżej.
No i ja bym nie zestawiał legend z klubu i dyscypliny do młodziaków z obecnej kadry zwłaszcza Puiga 21 lat i 1200 minut w poważnej piłce, życzę dzieciakom wszystkiego najlepszego ale ciężko będzie osiągnąć poziom legend klubu.
0
@Mow_mi_Douglas No ja się nie do końca zgadzam, nie trzeba mieć wehikułu czasu wystarczy poszukać wypowiedzi Xaviego i Puyola oni wygłaszali peany pochwalne pod adresem innego pana i to on wedle nich dał im impuls do wejścia na najwyższy poziom, nazywał się Luis Aragones
Jak dla mnie Guardiola dostał ukształtowanych wielkich piłkarzy on przede wszystkim odbudował ich mentalnie i pozbył się zgniłych jabłek. Na pewno miał też szczęście bo trafił na niezwykłą grupę piłkarzy pod względem profesjonalizmu, myślę że niepotrzebnie ludzie tak boją się pisać o szczęściu ono w sporcie jest ważne.
Odnośnie Laporty to akurat jemu udała się szkółka i zbierał za nią pochwały a nie miał z tym nic wspólnego po SR 10 lat nie było do Ansu poważnego awansu z BB do pierwszego składu.
0
@Kengo Szkółka bo to wymusi brak kasy, ale na pewno nie będziemy grać 7-8 zawodnikami z LM +Messi Marc+1-2(o co dopomina się wielu ) bo to nie możliwe i byłby problem z kwalifikacją do LM z jakiś powodów te wielkie talenty maja problem z opuszczeniem 3 ligi o tym zapominać nie można i trzeba stopniować te awanse. A LM to już w ogóle były by spektakle powinien pamiętać to każdy kto obserwował początki sztucznych tworów z paryża i manchesteru napakowane petrodolarami.
1
@IronSanHybrid Cnotą twoją cierpliwość.
0
@KacperVEB Za udowodnione złe zarządzanie tak.
0
@Wossi61FCB I Mbappe i KDB I Pep i Cruijff.
4
@FutbolToMagia A no i wyszło szydło z worka, bo nie gra twój ulubiony zawodnik.
No to chyba nie widziałeś niszczenia skoro tak oceniasz pracę Koemana.
No i żeby pisać o kimś że niszczy klub bo nie daje pograć jednemu zawodnikowi to naprawdę ciekawe, wynikało by z tego że chłopak ma wielki wpływ na grę albo to jakiś niesamowity talent, dlaczego nie biją się o niego największe kluby dlaczego praktycznie nie zaistniał nigdy w reprezentacji.
Od trzech lat udowadnia, ale co?
18/19 157 minut w dwóch spotkaniach LL i 35 minut w CdR i w pucharze to dramat.
-rok bo to żaden wkład, dobry sezon w BB
19/20 500 minut w 11 spotkaniach LL i 71 minut w CdR i znów dramat.
-Nawet w Barcelonie B jakoś nie dominował
20/21 184 minuty w 8 spotkaniach LL 160 w CdR LMi SC 150 min
Tak wyglądał fajnie w 2 czy 3 spotkaniach na tle Rakitića czy Vidala, przy Pedrim wygląda jak junior.
Kurdę gość który go niszczy ale ostrzegał że nie będzie na niego stawiał dał mu tyle samo minut co Sentien .
Chłopak ma w wieku 21 lat 1200 minut gry to jest dramat w obecnych czasach, to nie on jest uparty, ja bym to nazwał konsekwencją sam Puiga ostrzegał a i tak dał mu minuty.
Sam byłem fanem jak każdego młodego ale fakty są dla niego brutalne zwłaszcza te reprezentacyjne, tam jego wady są dużo mniej widoczne.
Klub niszczy przez Puiga(oznajmił że nie będzie liczył) Suareza wyrzucił (oznajmił że nie będzie liczył) to samo postępowanie a takie różne konsekwencje ten Holender to Diabeł wcielony pewnie Pedri Ilaix Arujo Migueza go nienawidzą.
0
@Gregsky10 Za dług barto nie ale możesz być za złe zarządzanie a o to nie trudno gdy klub stoi nad przepaścią.
0
@doc No i też nic ciekawego nie powiedział, właściwie to była jeszcze bardziej pasywna kampania niż obecna.
0
@Ghazul3293 Który?....
0
@FutbolToMagia Po prostu stoisz w opozycji do Koemana. Skoro tak oddawał serce to mógł powalczyć, bo to brzmi jakby charytatywnie kopał gałę.
Puig miał tą samą rozmowę trochę piłki pokopał a rywali ma dużo trudniejszych niż miałby Suarez na ŚN.
A Koeman to przez lata nie oddawał serca drużynie? Akurat w klubie zagrali tyle samo spotkań.Co śmieszniejsze obaj wygrali dla klubu po 1 LM i 4 MH A Holender miał gorszą drużynę.
Jak zawodnicy przepychali się odnośnie obniżek pensji Koeman nie miał z tym problemów.
0
@Gregsky10 No ja pamiętam że mieli mieć spotkanie, to co piszesz to jakaś abstrakcja, przecież oni odpowiadają majątkiem, i wchodzą do klubu w którym co chwila wylatuje kolejny trup z szafy.
0
@Gregsky10 Czyli klub może mieć bilion długu i będzie rozwiązany a chłopaki idą na pohybel ryzykując dorobkiem życia, brzmi logicznie.
0
@Gregsky10 Na pewno zna sytuację finansową bo mieli mieć już jakiś czas temu dostęp do księgowości, zresztą jak ty sobie to wyobrażasz że oni nie wiedzą w jakiej sytuacji jest klub i mimo to kandydują.
0
@Draks[FCB] No będzie miał piekielnie trudno, zawodnicy zarabiają potworne sumy i nikt w obecnej sytuacji im podobnych nie zaproponuje, Barcelona to świetne miejsce do życia więc na pewno nie będą stać w kolejce do odstrzału.
Można by ich finansowo przekonywać do odejścia tylko czy są na to fundusze.
No i nawet jeśli dogadasz się z takim Cou by odszedł to zarówno on będzie optował za małą kwotą a zwłaszcza potencjalny nabywca, bo każdy wie że klub chce się rozstawać z pewnymi zawodnikami i to naprawdę będą oferty bardzo niskie i zapewne pod sam koniec okienka by jeszcze bardziej osłabić w negocjacjach klub.
0
@FutbolToMagia Ronald Koeman. - Luis trenował normalnie, trenował dobrze. Ostatecznie zdecydował się odejść, ale powiedziałem mu wtedy: "Jeśli nie odejdziesz z jakiegoś powodu, będziesz po prostu jednym z wielu. Ale będziesz mógł mi udowodnić, że się mylę"
To są słowa przeciwko słowom a to ze ktoś coś dementuje niewiele znaczy bo nie znaczy to że tamten kłamał.
Pep też powiedział że nie chce Eto'o, Koeman powiedział to Puigowi ten wciąż w klubie.Gdyby Suarez się zaparł to wciąż był by w klubie.
Ty po prostu sobie ubzdurałeś jakieś wyrzucanie tu nic takiego nie miało miejsca bo zawodnika nie można wyrzucić, gdyby to było takie proste to świat piłki wywrócił by się do góry nogami, a trener może sobie ustalać skład pod swoją wizję bo to uwaga on za to odpowiada.
0
@arkasath A w Katalonii masz normalną sytuacje? Przecież tam są obostrzenia, nie wiem czy je zdjęli ale klub się o to zwracał by socio mogli głosować.
0
@Gregsky10 W jakim znaczeniu nie zna sytuacji?
0
@mokrychlopiec Álex Collado ...........
0
@FutbolToMagia
Zadzwonił do mnie i powiedział, że nie będzie na mnie liczył. Zaakceptowałem tę decyzję, ale powiedziałem, że miałem kontrakt i że to klub musiał to załatwić.
Widzisz nie walczył to znaczy że chciał odejść to podchodzi pod twoje fikołki logiczne z dementowaniem. To nie Holender go wypchnął tylko klub jeśli dla ciebie oznajmienie komuś że nie będziesz podstawowym graczem to wyrzucenie to nie mamy o czym dyskutować.
0
@FutbolToMagia
https://futbolnews.pl/newsroom/38160,ronald-koeman-o-odejsciu-suareza-to-nie-byla-moja-decyzja" target="_blank" rel="nofollow">https://futbolnews.pl/newsroom/38160,ronald-koeman-o-odejsciu-suareza-to-nie-byla-moja-decyzja
Nie wiedziałem że oznajmienie komuś że na niego nie liczy to wyrzucenie(Puig wciąż w klubie), a ja wyżej dałem ci wycinek z wywiadu Holendra więc nie wiem gdzie wymysł że to bzdurne plotki, co więcej jego słowa wyjaśniają jak to "nie liczenie" będzie wyglądało.
0
@FutbolToMagia Poproszę ten wywiad w którym Suarez wskazuje Holendra za odpowiedzialnego za jego odejście, bo zakładam że jesteś kolejnym który podpiera się to bzdurną plotką o piętnastosekundowej rozmowie w której Koeman wyjaśnił Urusa.
(Wersja Suareza)Oznajmienie że nie będzie na niego liczył nie jest równoznaczne z wyrzuceniem.
Ronald Koeman. - Luis trenował normalnie, trenował dobrze. Ostatecznie zdecydował się odejść, ale powiedziałem mu wtedy: "Jeśli nie odejdziesz z jakiegoś powodu, będziesz po prostu jednym z wielu. Ale będziesz mógł mi udowodnić, że się mylę"
0
@Kamiloza91 w kontekście tego że brakuje rezerwowych jeśli uda się spieniężyć Firpo Pjanica itd, a nawet jeśli nie to nie ma z bośniaka żadnego pożytku, w dalszej perspektywie zabraknie klasowych rezerwowych na kilku pozycjach a wszystkiego szkółką chyba nie zatkasz.
1
@jeyx77x Zobaczymy też jak na szybkość wpłynęła kontuzja.
0
@Kamiloza91 Pivot, i praktycznie kilku innych chyba że SR ma funkcję rezerwowego PO LO DP ŚP pełnić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DanielOOL Daleka droga przed nim zwłaszcza jeśli chodzi o bronienie.
0
@michal26 A czy zarzuciłem ci bronienie?
Zarzuciłem ci wyrozumiałość nazwaniem tego co naskrobał mocno kontrowersyjnymi.
No i osobiście to uważam że przeceniacie jego inteligencję bo odpalanie regularnie protokołu 1% nie można tylko podpiąć pod bycie niemądrym czy wywoływaniem taniej sensacji.
0
@michal26 I dlatego chowali Antka i krystyne przed wyborami? Mocno kontrowersyjne, jesteś bardzo wyrozumiały i nie, nie urośnie akurat temat pedofilii to temat pułapka po takich słowach nie da się zyskać poparcia chyba ze pedofili.
Zaraz się okaże że źle zrozumieliśmy jego słowa.
1
@LuisSalvano Aha czyli dla ciebie dowodem tego ze transfer był dogadany są słowa ludka Bartomeu(OFICJALNIE NEYMAR na 200% zostaje :) który wspomina że:
1. Brakło im 20 mln
2. Do tego oferowali zawodników bez ich zgody :)
3. Senior OBIECAŁ że dołoży
Rzeczywiście zamilkłem, to dopiero stek bzdur.
Trzymaj się tam ciepło bo jeszcze parę okienek przezimujesz z tym Neymarem