0

@Murazor @Matt_i1992 Podał to dziennikarz m.in. przeglądu sportowego tu macie twitt bo artykuł jest tylko w połowie dostępny.



Były przedruki więc to trochę zwiększa wiarygodność niestety nie podaje nazwisk z PZPN które odsyłają do konwencji.
Właściwie to nie było by dziwne bo sędzie popełnia błąd i jego ocena powinna być obniżana, więc jeśli o nie jest jednoznaczna sytuacja do oceny to lepiej nie oglądać jej w RRA.

@LUPR Przede wszystkim to podajesz tylko jedną z opcji Var.
FAQ PL i Bundesligi podają to trochę inaczej , tu masz na przykład z PL
"Who asks for VAR to be used during a match?

Only the referee, who can inform the VAR that a decision should be reviewed."

I tu masz jeszcze jedną
"Can VAR overrule a referee?

No. The final decision is always taken by the on-field referee. The VAR only provides advice."

Nie pamiętasz ile razy ludzie łapali się za głowy jak marciniak kolejny raz nie używa Var, i nie jest on wyjątkiem.

1

@urbipl Nie wiesz? To proste te 12 najpotężniejszych osób na świecie uznało ze są za biedni i wypuściło wirusa bo postanowili zarobić na maseczkach, jeśli tego nie widzisz to jesteś ślepy :)

1

Jeśli kogoś dziwi lub denerwuje to że sędziowie nie używają var-u to problemem jest konwencja sędziowska UEFA , która stanowi ze jeśli sędzia zmieni decyzję po użyciu var ma obniżaną ocenę.
Czyli niby jest nacisk na używanie var ale w praktyce sędziemu to się w ogóle nie opłaca.

0

@Messiah10 Nie wyłapałeś aluzji do pewnej legendarnej asysty Busquetsa.

1

@TheGoldenEleven A ile już nikt o gorszym sezonie nie pisze? Tak miał gorszy początek sezonu i było po nim widać ze nie jest szczęśliwy.

2

@lambard No jest bez formy, ale granie nim na ŚN w autobusy mija się z celem on nie nadaje się do walki z 3-4 zawodnikami.

0

Takim sędziowaniem wygrywa się mistrzostwo :)

0

@Messiah10 Jakby nie było 1/3 ofiar w wypadkach nie są ani sprawcami ni ich pasażerami.

1

@Quavosk Ach zawsze to samo, albo artystyczna prowokacja albo nie jesteśmy w stanie zrozumieć jego słów/są wyrwane z kontekstu i inne wierutne bzdury, tyle lat widzę te jego potworki i wciąż te same wymówki jego akolitów.

0

@Yosemite Szkoda że w głowie pusto nawet jak na Brazola, wspaniały miał okres i gościa uwielbiałem.

0

@Deeespacito No ja bym nie zobaczył bo wyglądał dość średnio i nie wylądował na skrzydle przypadkiem, nigdy tego transferu nie rozumiałem i nie zrozumiem a już na pewno nie jako zastępcy Iniesty.

0

@xBoMBoWiECx Szczerze to nie wiem z jednej strony to głupota by został pusty z drugiej nie ma tak nie ma odpowiedniego kandydata na 10 i nie nie jest nim Ansu, choć to pewnie on by po nią sięgnął, może będzie zagrywka jak z Alvesem i jakiś wychowanek weteran "odblokuje" ten numer.

0

@Andi18 Ramos, zwłaszcza że ponad połowę kariery to Pique na boisku myślał o innych rzeczach ale pozwalał mu na to talent. Potencjał większy i to sporo miał jednak Pique i tego najbardziej szkoda.

1

@pax No to jest dość łatwe do przewidzenia kto będzie grał, zwłaszcza gdy będziemy walczyli o MH do ostatniej kolejki, doświadczenie zawsze jest w cenie podłoga niektórych weteranów to wciąż sufit młodych, ja uważam że Moriba nie wypchnie w tym sezonie Busquetsa(idąc twoim przykładem) ale jeśli nie wchodzi Pjanić tylko ów młodziak to wciąż jesteś uprawniony by pisać ze stawia na młodzież.
Zwłaszcza w obronie doświadczenie jest kluczowe choć zakładał bym że to Lenglet ucierpi na powrocie Pique i Arujo.
No i przede wszystkim należy pamiętać o jakich wymianach piszemy młodym dużo łatwiej będzie wypchnąć nie wychowanków.

1

@lucas/catalan Dla mnie Mia bezkonkurencyjna szkoda że majstrowała przy biuście.

0

@blaugrana1980 A za ile uważasz że ich sprzedadzą i czy wliczasz w to amortyzację oraz to że z pensji trzeba schodzić a niektórym zawodnikom trzeba proponować nowe kontrakty.

0

@AdiKingu96 Są gorsze nazwiska do pozbycia, np. taki Coutinho za którego trzeba by jeszcze zapłacić jakby grał.

1

@MESSIah16 Najsmutniejsze jest to że 2+2 nie przyczyni się do wzrostu ba nawet trudno nazwać go naturalnym dla demografii.

0

@takisobiektos No myślał bo dużo ludków tak pisało ciekawe czy by się przyznali bo to nie trudno teraz wyciągnąć.

1

@Adamski69 Zawsze trzeba brać poprawkę że celebryci robią rzeczy by o nich pisano.

6

@pax No ale to jest normalne przecież. Jak przychodzi trener i widzi Cou i Pedriego to wiadomo że Cou jest na pierwszym miejscu, tak samo z Umtitim itd to wielkie nazwiska grają na początku bo zawsze próbujesz ich odbudowywać, każdy trener zaczyna pracę z myślą mam pomysł na odbudowę tego zawodnika. Cou Antek Umtiti itd zdrowi w formie to potencjał na wszystkie puchary nikt nie napisze/napisał by tego samego w październiku o drużynie z Arujo Pedrim czy Destem. Z "jakiś" powodów nikt nie gra 11 dwudziestolatków, młodzi zyskują z czasem poprzez ciężką pracę, pecha weteranów ich problemy ze zdrowiem czy z formą.

Po pierwszej kontuzji rola Cou już malała względem Pedriego.

0

@FC1899Barca No trudno uwierzyć by było inaczej skoro klub musi schodzić z pensji a nie widzę by kogoś sprzedali, a muszą sprzedać sporo.

0

@Ratamahatta Tak śmiechujecie z tego Antka ale on wcale nie miał złych liczb w Atletico .
Tylko LL
14/15 22 bramki w 37 spotkaniach
15/16 22 bramki w 38 spotkaniach
16/17 16 bramek w 36 spotkaniach
Jak widać liczby osiągalne w odpowiednich warunkach tj silna klasowa 9 przed nim coś czego nie dostanie w Barcelonie, bo jest jeszcze Messi.

0

@AssisMoreira No na ile uciec? Przecież życie w dłuższej perspektywie w kosmosie na ta chwilę jest niemożliwe, chyba że ominęło mnie z 30 rewolucyjnych wynalazków.

0

@Wossi61FCB Tylko że 60-70 zje amortyzacja :)

1

@Roobo No to za darmo na pewno jest przez co nie których przeceniane, wiesz ile zarabia w MC i ile musiał by zejść z pensji to na pewno nie będzie tani transfer.

12

@Shroud Daj spokój w jego przypadku to Puig mało szans=Koeman nie stawia na młodych.

0

@Damian11 No mnie się żaden z tych zawodników nie podoba więc nie generalizuj, ale tak laporta może na razie więcej, ale to kwestia czasu wielu osobom bardzo zbrzydnie jak nie kupi zawodnika którego oni chcą.

0

@Avatarr A może dajmy minuty innym nie każdy w barcelonie b ma 17 lat i będzie czekał do 30 bo Alena musi dostać jeszcze 8 szans.

1

@MiloszFCB1899 Papryki teraz? Przecież to ani słońca ani ziemi nie widziało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?