Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@szymonbarca10 Dość ciekawe wnioski wyciągasz, zwłaszcza że jakość wiary w Polsce to dość kontrowersyjny temat. Ja bym wyciągnął inne
1.tzw żelazny elektorat z którym na wojnę się nie idzie i to on utrzymuje kościół przy życiu.
2. Powiązania mafijno-biznesowe między kościołem z ZP są tak silne że Pis-owi nie wolno odcinać kościoła od swoich owieczek i datków.
0
@Zip Nie wiem czy to umniejszanie ale ostatnimi laty jego "obrona oblężonej twierdzy" nie przynosi już takich rezultatów jak +8 lat temu.
1
@puyol_presidend5 CR brakuje trzech by zdublować trzeci wynik :)
Pięć hattricków to jednak dużo, zaryzykuje i napiszę że nie dogoni.
0
@LeoMessiah Przynajmniej? To słowo tu trochę nie pasuje Zważywszy że pierwszego trofeum nie widział od 6 lat, a pozostałych dwóch nigdy nie wygrał.
Copa America jest do wyczołgania przy gorszej dyspozycji Urusów i Brazoli, ale skoro w swoich najlepszych latach plecy Messiego okazały się za małe przy najlepszej generacji od lat to wiara ze teraz się uda podchodzi pod myślenie życzeniowe.
0
@PatriBarca Coutinho prawie na pewno bo za kilka spotkań znów trzeba opłacać Live, żeby został to Laporta musiał by być w nim zakochany.
1
@Przemek2323 Naprawdę to zrobił? Jeśli tak to komuś zabrakło wyobraźni bo to spowoduje tylko jeszcze większe zainteresowanie tym niedoszłym księżulkiem i tą całą familią.
5
No pewnie po co komu taka marka jak FC Barcelona w lidze,trudno mi uwierzyć by ktokolwiek zawierzył w pomysły szalonego Toniego.
0
@KoderskiFCB Baldursy,Planescape: Torment
2
@kubix05 Widziałem na żywo wersję fiata 125+0,5
7
Brawo panie Tusquets,pana słowa na pewno "pomogą" w rozmowach przy sprzedaży zawodników, nie ma to jak na odchodne wepchnąć do szafy jeszcze jednego trupa.
0
@izabella To fajnie że tak piszesz, a od ilu lat Messi chce odejść by twoje komentarze miały sens?
0
@Jacu327 Raúl González Blanco na pewno może spokojnie stanąć obok Suareza, dla wielu będzie lepszym napastnikiem niż Urus. Henry też, właściwie to jest sporo zawodników na zbliżonym poziomie w ostatnich 20 latach, a co tu mówić w historii dyscypliny.
0
@bleble123 Nie wiem jak to rozpatrywać bo nigdy fanem live nie byłem ale po transferze pojawiały się głosy a na polskiej stronie obszerny artykuł że tak naprawdę to Jurgen nie do końca potrzebował Cou bo miał inny pomysł na ustawienie drużyny.
0
@Huberc1kk
Ja mam kilku kandydatów.
Hleb,Song,Affelay(byłem takim fanem) Douglas. Denis, Mina,KPB.
1
@paweldunajecfcb Oczywiście. Na demokrację w Polsce, bo pewni nieudacznicy za nią odpowiedzialni się za nią schowali.I wygrali nią wybory.
2
@Zoker Busquets bo mimo iż konto bankowe trochę chudsze z racji kontraktów reklamowych to jednak Mistrzostwo Świata i Europy są trofeami wspaniałymi a wydaje się że to trofea dla lewego nieosiągalne. Do tego Busquets ma fajnych trofeów klubowych więcej.
No i granie z Messim Xavim Iniestą Alvesem itd itd czy legendami Hiszpańskiej piłki też są wartościami niemierzalnymi a na pewno niezapomnianymi.
0
@Yosemite Pamiętam jak media trąbiły o rekordzie CR chyba chodziło o gole w trzech ligach, i nikogo nie interesowało że Edin ten rekord miał od lat na koncie :)
0
@Barca1992 Mają najpotężniejsze lobby, wydaje się takie proste a chyba jest najbliższe prawdy.
0
@Encore Ja tam zawsze najbardziej lubiłem po każdym pre-sezonie "Nigdy w życiu tak ciężko nie trenowałem"
0
@macio_944 Nie do końca, raz miał być premierem, a będzie szalenie trudno teraz.
Dwa zobaczymy jak skończy się fuzja i jaki będzie odbiór społeczeństwa.
Na koniec dodał bym że to dopiero początek afer więc nie pisał bym że to nic wielkiego, bo jednak pisowi maleje poparcie pewnie w najlepszych latach takie coś to byłby pikuś, teraz niekoniecznie.
0
@tomek8756 Nie do końca pionki będą w maseczkach i rękawiczkach, samiec alfa zależy od humoru.
0
@macio_944 Może zostały jakieś akta do zniszczenia i panowie znikną w "toalecie"
0
@Trepyveb Naczelny samozwańczy ekspert LR ogłosił że w maju już nie będziemy o tym pamiętać:)
Wirus z nami już zostanie a jak to będzie wyglądało w przyszłości to chyba nikt rozsądny nie będzie wróżył, bo trudno przewidzieć jak będzie mutował. W obecnym "stanie" po prostu trzeba będzie się nauczyć z nim żyć. Są przecież szczepionki więc można być optymistą.
0
@messi564 No kobiety są twardsze bo tak je zaprojektowała matka natura.
0
@Comentateiro Są gusta i guściki :)
0
@prokofiew Zrób sobie prostą matematykę w oparciu o piramidę wieku to wszystko będzie proste.
0
@itmustbejoke A kto zamyka podium.
0
@LeoMessi1994 Efekt nowej miotły to tylko krótkofalowy pozytyw, później już trzeba udowadniać jakość, ale jeśli zwalniasz trenera przeciw szatni to nowa miotła nie ma znaczenia, właściwie to taki trener ma jeszcze trudniej. Akurat akcja z EV i Sentienen to wręcz elementarz pewnych relacji szatnia sztab i procesów psychologicznych.
0
@KacperHM2012 Dodaj do tego że jak nie zrobi przysługi przy odejściu to trzeba znaleźć ok 20 mln na rozwiązanie umowy.
0
@dafik85 Tylko jest pewien problem ja już nie pamiętam tego dokładnie ale jest to do sprawdzenia od kiedy zaczęły się problemy zdrowotne bo najsłynniejsze były z kolanami, pamiętam że krążyły plotki że Ronaldo coś podawano w PSV chyba na przyrost masy i kolana źle to znosiły. Ale należy pamiętać też że to nie był ani wzór profesjonalizmu.
Czy to był taki zły transfer to ciężko wyrokować nigdy nie miał już tak spektakularnego sezonu chciał ogromnych pieniędzy a z Interem flirtował od dawna był tu nawet na stronie o tym tekst.
Więc jeśli nie jesteś fanem "gdyby" to nie rozpatrywał bym tego w kategoriach katastrofy. Trzeba pamiętać o realiach tamtych lat o oczekiwaniach zawodnika możliwościach Interu, o jego postawie pozaboiskowej, no i tym ile wiedział klub o jego zdrowiu, jeśli te plotki były prawdziwe(a przyszłość sugerowała by że były prawdziwe to odpuszczenie walki o niego do samego końca nie było takie złe.