0

@Maker0 Kolejka na pewno będzie i uaktywni się pod sam koniec okienka czekając na obniżki.

0

@Encore Ronaldo R9 w 23 roku życia strzelił praktycznie połowę swoich bramek, a mówimy tu o fenomenie piłkarskim i legendarnym napastniku, który ma w LM 14 bramek i 10 asyst, więc nie podpierał bym się tylko bramkami/wiek bo wyjdzie ci że Messi i CR to kopacze.

0

@Bartek22 No tu się na pewno nie zgodzę, zwłaszcza w Live Suarez rozgrywał piłkę w sposób daleko wykraczający poza to co jest przyjęte u ŚN, i tyczy się to również zawodników jak Lewy, ktoś kto nie ma zmysłu do rozegrania nie zaliczył by tyle wspólnych akcji z Messim co widać jak na dłoni wśród wielu zakupów barto.

0

@lukaszbarca15 A ja coś o tym pisałem, że ma to być odpowiedź na to o czym rzeczywiście piszę?

1

@Jakchcesz Widziałeś ile zarabia?

0

@TSWKRK Sprzedaże nic wielkiego nie dadzą, tu trzeba dużego przypływu gotówki.Bez kredytu ja nie uwierzę, no chyba że rzeczywiście sprzedaż Barca Corporate to ma być zaplecze finansowe tego transferu.

2

@Bartek22 Wedle ciebie Lewy ma lepsze rozegranie niż Suarez?

0

@Chaoss Jak sobie to liczyłem to raczej nie bo musiałby mieć kolejne 3 sezony lepsze niż ostatnie 3 a o to będzie piekielnie trudno.

0

@ElKamil No widziałem artykuł odnośnie wymaganego cięcia pensji, nawet jak pozbędziesz się Antka Cou i Sama to to wciąż za mało, do tego kilku zawodników dostanie nowe kontrakty. A co tu mówić o nowym dużym transferze, bez kredytu nie uwierzę.

0

@Yoshi94 Oby tylko odnoszę sie do tego że to nie tak że "wywalasz Antka" i masz 45 mln bo klub musi ciąć pensję i to poważnie.

1

@FutbolToMagia Tak tak, porównaj z Pedrim bo to też pomocnik, porównywanie pomocnika z obrońcą nie ma sensu bo ci drudzy w większości przypadków kosztują dużo więcej.

Zresztą porównaj z Moribą za 210 minut kosztuje już dychę podwoił swoją wartość. Przez dobrą grę jego wartość rośnie, a innym mimo "świetnej" zastygła jak cała kariera.

1

@monsterrize To że sprzedasz ww dwójkę nie znaczy że masz fundusze na transfer i pensję.

1

@Mysto176 Sprzedając za 50 realnie zarabiasz ok 20 bo resztę zjada amortyzacja, nawet jego pensji nie można za bardzo odliczać bo klub pensje musi ciąć. Więc wszystkie bajkitypu Antek+cou out Haaland in są właśnie bajkami.

0

@FutbolToMagia Bo jeden to pomocnik ofensywny drugi to obrońca.
Porównaj go z Pedrim.

1

@Coutinho007 Jakby tylko potrafił przekładać formę z pierwszej połowy sezonu, na tą ważniejszą drugą to był by wśród najwybitniejszych zawodników Barcelony z półkami pełnymi trofeów.

0

@Commando Uważasz że za 10 lat będzie stawiany na równi z R10 czy R9?

0

@norbi77 Coutinho też wymuszał w podobny sposób.

0

@VirtuoZ Bayern - PSG
FC Bayern, zacytuję ciebie "wygra ich doświadczenie i mentalność"

0

@pele1282 Nawet mu jedno piórko z anielskich skrzydeł nie spadnie.

0

@Avatarr Po pierwszej kontuzji to Pedri łapał powoli więcej minut i przed drugim urazem to Brazylijczyk albo był rezerwowym albo lądował na skrzydle, więc na młodych stawia. Zresztą może kombinować w pomocy a daje minuty Moribie.

0

@Pilka_jest_okragla Teraz go Laporta będzie szachował tym zdjęciem przy przedłużaniu kontraktu :)

0

@busquets5 Ale mecz w reprezentacji oznacza nie granie w LM pierwszego spotkania z powodu kwarantanny.

0

@Woland10 To Bayern jest jego pracodawcą to raz, dwa negocjował o tym z klubem, trzy wyjazd na reprezentację skutkuje opuszczeniem meczu w LM. Nie spodziewałem się ze będę Lewego bronił :(

0

@Commando Myślę że obecnie nie narzeka ale za 10 lat może być inaczej, bo był potencjał by złotymi głoskami zapisać się w historii piłki, a tak może nie wyląduje w drugim szeregu ale nie będzie też wymieniany wśród najlepszych.

1

@donleo12 To fajne opinie ale jak to z opiniami są różne, jak dla mnie nie jest przypadkiem że Pep LM nie wygrał od Barcelony, nie jest też przypadkiem że PSG mimo dekady pompowania petrodolarów wciąż LM nie zgarnął. Akurat w kluczowym momencie postawił bym ze to zawodnikom z tych sztucznie dotowanych stworów zadrży noga, gdybym miał to obstawić z ww czwórki.

0

W Polsacie mówili o zderzeniu autobusów w których podróżowali żołnierze mający wziąć udział w wojskowych uroczystościach, i tyle. Nie za bardzo ich to boli że wszystko zamykają a ci będą sobie świętować.

1

@skakun95 Absolutnie nie, ja tam życzę Realowi przegranego finału, z racji na ligę Hiszpańską.

3

@Koors Ale klaun przegrał wybory.

1

@pax Miałem odpowiadać ale widzę że niżej już sam doczytałeś co metzen szykuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?